Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wg mnie to jedyna opcja do B5 avant. Na AVUS'a to choruję jeszcze od czasu jak miałem B4, jak kupiłem B5 to wiedziałem, że prędzej czy później taki sobie zafunduję. Wstępnie jestem ugadany z kolesiem z forum. Mam nadzieję, że się nie rozmyśli. Gdybym swoje 16" pogonił trochę wcześniej to może nawet na AVUS'a 18" bym się zdecydował ale już się sprzedały chociaż dosyć długo leżały na forum.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A to taki mod. I wydech dwustronny też będzie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To spora rzeźba z tym zderzakiem z RS6? Pewnie trzeba ciąć i spawać bo za szeroki będzie. ---------- Post added at 19:39 ---------- Previous post was at 19:38 ---------- W planach AVUS 2 17".
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Jak tam chłopaki rezacie coś? U mnie dzisiaj zakończyłem stage 1BE + rozpórka przód-góra z A6/C5. Pozbyłem się swoich 16" i teraz czekam na nowy letni setup. Jak się uda to w przyszłym tygodniu wjadą spryski.
-
Spalanie oleju.
Witam! Objaw puszczania bąka "olejowego" przy ruszaniu to zazwyczaj powód zużytych uszczelniaczy zaworowych. Jak planujesz zrobić głowicę to po tym zabiegu powinno ustąpić.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Smacznie wygląda.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dawaj foty auta na gwincie i felach.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- może taka chemia. Jak będziesz miał coś dobrego do felg to z chęcią spróbuję na swoich zimowych bo jakieś zacieki się porobiły po tej zimie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Swędzą łapki, żeby 17" założyć.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja chyba założę w następnym tygodniu. W poniedziałek rano lecę na BI więc polecę jeszcze na zimowych a w środku tygodnia wkładam "lato edition".
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dostali cyne, że ktoś z Olecka kebaby im podpier!@#$. A spocik jak zawsze udany.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mapka z dojazdem: W piątek przejeżdżaliśmy obok Tesco. Jedziesz tak jak do mnie pod Kaufland, tylko jak miniesz McDonalda, wjedziesz na górkę i dojedziesz do tego dużego ronda to przejeżdżasz przez nie prosto, dojeżdżasz do następnego rondka i z niego zjeżdżasz 2 zjazdem w kierunku Statoil'a, na rodzie przy Statoil'u pierwszy zjazd z ronda i jesteś pod Tesco. Z tyłu sklepu jest parking zadaszony pod sklepem i tam się łapiemy gdzieś na samym końcu parkingu. Jak chcesz to możemy się złapać pod Kauflandem i polecieć razem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli o 17:30 pod Tesco.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Właśnie Pany - gdzie się łapiemy? Chyba w Plazie nie ma się co dusić w piwnicy więc może Tesco? Pod Kauflandem też może być ale w razie jakiegoś deszczu to nie ma się gdzie schować.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Powstanie tutorial dla potomnych jakie felgi z jakimi parametrami i oponami wejdą do B5. Czasy się zmieniają, ponad 10 lat temu wsadziłem do Audi 80 B2 felgi 15" z szerokim rantem i uważany byłem za harcora, teraz 18" robią się normą na tym forum.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Poprosimy o fotki jak to wygląda, będziemy mieli jakieś rozeznanie na przyszłość.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dławik to jest ten wystający "cycek" zaznaczony na czerwono na rysunku: Tylko jak będziesz szukał takiej puszki to patrz, czy te dławiki są wyciągane. Ja kupiłem puszkę w Stobudzie na kilka złotych. ---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 17:15 ---------- Nic nie zaklejałem bo ten dławik elegancko trzyma, nie jest to 100% hermetyczne ale nic nie paruje. Co do foteli to postaram się na jutro załatwić fotki. Damian - te fotele są z A4. Jutro będę miał fotki. Z tego co pamiętam to fotele w bdb stanie, żadnych przetarć.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak, ja zamontowałem przetwornice pod spodem tak jak w oryginale. Z puszki elektrycznej wyjąłem "dławiki" gumowe, wywierciłem otwory w obudowie i wcisnąłem w nie te dławiki i przez nie przesadziłem przewód od przejściówki. Te prostokątne pudełeczko obok przetwornicy zostało na zewnątrz. U Kasjana opchnęliśmy te pudełeczka w środku ale jego lampy były typowo przygotowane pod przetwornice, miały już dużą dziurę od spodu. Co do foteli to jak dorwiesz tylko kierowcy to kupuj jeden, jak chcesz to kumpel ma fotele z A3 przednie, za 200 PLN do zabrania z pompowanymi lędźwiami, poduszkami. Kolor tapicerki standardowy szary. Tylko nie wiem jak z wpasowaniem do A4 ale chyba powinny podejść bez problemu. Co do dłubania w samochodach to ja zbieram klocki (zawias 1BE, spryski, wskaźnik ciśnienia oleju, rozpórka) i pod koniec marca zaczynam rezanko. A właśnie ma ktoś może niepotrzebną kratkę nawiewu środkowa z przedlifta i odda za browara? Potrzebuję na zapas gdyby rezanko zegarów nie wyszło.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Proponuję na koniec jeszcze prysnąć lakierem klarem (bezbarwnym) bo inaczej znowu szybko zrobią się matowe. Karol a Ty z Damianem będziecie na spocie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
miło bedzie poznac przed BK Wzajemnie no dla mnie też lepiej tak godziny w granicach 17:30 ale dostosuję się. Spoko, może być 17:30. Robimy w Plazie czy pod Tesco? Od weekendu ma być fajna pogoda to można na świeżym powietrzu zrobić. ---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ---------- Dobre. To może BkT?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To na którą godzinę się ustawiamy jak coś? Może chłopaki z Olecka też wpadną.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To może skręcimy w poniedziałek wieczorem jakiegoś spota?
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
jak z A3 jak ono ma 5x100 Nie ma znaczenia czy Q czy Ośka pod względem ET chodzi mi o to jak wychodzi na zewnątrz, a do środka to nie wiem jaka jest różnica ale nie daje się więcej jak 45 wg mnie czyli przedział 35-45 dla mnie idealne felgi do A4 B5 Starsze A3 ma 5x100, nowsze ma już 5x112. Kolego - ma znaczenie czy Q czy ośka. W Quattro tylna zwrotnica jest tak ukształtowana, że kończy przy zbyt dużym ET opona opiera się na wahaczu. Na jednym ze zdjęć, które zamieściłem widać jak blisko zwrotnicy znajduje się opona. Na rysunku zaznaczyłem to o czym mówię. W przypadku ośki nie ma tego problemu. Kolega ma oskę (chyba) więc tak jak napisałeś ET 35-45 będzie dobre i z niczym nie bedzie kolidowało.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Bierz z ET40 - już się przekonałeś, że ET30 wystaje za błotnik. Zawsze możesz dać cienki dystans 5mm i uzyskasz ET35.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko miejscówka. Ja byłem kiedyś ze znajomymi na long weekend w tym ośrodku: http://www.wypoczynek-mazury.pl/ Super sprawa, ośrodek w lesie, fajne i wyposażone domki (WC, prysznic). Cena też była całkiem spoko. Jest też plac zabaw, bar z piwem i szamą. Trzeba kiedyś coś wymyślić na weekend.