Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie ma za co, polecam się na przyszłość.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Może być niedziela pod Plazą. Kamil kupowałeś na forum panele pod głośniki 16. Montowałeś je już? Jesli nie to mógł byś je zabrać na spota? Kamil nie szukasz zderzaka od eSki? http://sportaudi.pl/viewtopic.php?p=63454#63454
-
Alarm i kierunki - problem
Witam. Zdemontuj tą uszkodzoną diodę, jedz do sklepu z elementami elektronicznymi i kup - najlepiej dwie, bo może ta dobra też zaraz skończy żywot. Koszt diody pewnie będzie niewielki. Zmostkować nie możesz bo później wszystkie kierunki będą Tobie się włączały za każdym razem bez względu na to którą stronę włączysz. EDIT. Sorki, dopiero teraz spojrzałem na schemat - możesz zmostkować tak jak pokazałeś na rysunku. Tylko nie wiem jak wytrzymałość prądowa tego wyjścia z centralki. Jakiś czas powinno podziałać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kiedy to było... Czas nowego skręcić - może znowu frekwencja dopisze.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Super. Spot faktycznie by się przydał bo już kilka miesięcy nic nie było.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Szukaj na forum. Tylko pamietaj, żeby byl taki sam jak Twój żeby potem nie bawić się w jakieś niepotrzebne przeróbki.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak się nie śpieszy to lepiej poszukaj drugiego. A fis mocno uwalony?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Kamil zapytaj w serwisie RTV na Kościuszki, między szkołą 1-2 a hotelem "Dom nauczyciela". Tu masz namiary: https://plus.google.com/117956231385899663116/about?gl=pl&hl=pl Ja elektronikę naprawiam tylko u nich, najlepsze ceny. Zastanów sie, czy nie lepiej kupić drugi licznik ze sprawnym fisem. Szukaj takiego, który ma w numerze części na końcu literkę X - są to liczniki po regeneracji wyświetlacza w serwisie VAG. Może się okazać, że to tańsze rozwiazanie niż wymiana wyświetlacza. Jak poszukasz licznika jeszcze w aucie to weź od razu pestki od immo z kluczyków to nie będziesz musiał kombinować z immo.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To i tak nie dużo. U kumpla w Fordzie Focusie też nawalił EGR to zaśpiewali mu w serwisie 2,5 tysia bo jest zintegrowany z kolektorem. Dwóch moich znajomych własnie w Fordach zaślepiło je za pomocą specjalnych, gotowych blaszek kupionych na allegro za chyba 19 PLN'ów i problem z gasnięciem znikł. Możesz kupić gotowce albo dorobić samemu z kawałka blachy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip przydało by się podlączyć pod jakiś skaner diagnostyczny i sprawdzić, może są jakieś błędy. Swoją drogą usterka może być trudna do ustalenia. Szwagier walczy z podobną sytuacją w Mondeo już chyba ze 2 lata i lipa. Żadnych błędów, wszystko sprawne a czasem właśnie potrafi zgasnąć w trakcie jazdy. Inny kumpel też w Mondeo mial takie akcje to okazało sie, że jest problem z EGR'em. Zaślepił go i od tamtej pory problem ustapił.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zagląda tu ktoś oprócz mnie?
-
wysyłka długich przedmiotów
Witam. Ja wysylam zawsze przez: http://www.sendfast.pl/
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cytat z PW od Ciebie, chyba z przed roku. Mam nadzieję, że i u mnie okaże sie, że problemem są luźne opaski. Na pewno na wężyku od sterowania DV jest luźna - ta przy kolektorze. Zastosowałem wężyk o większej średnicy i teraz nie mogę go dobrze zacisnąć. Chyba wymienię na krócieć taki jak stosuje się przy wtryskach LPG, ma większą średnicę to bez problemu uda się zacisnąć opaską.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Tak kupowałem. Jeszcze nie rozbierałem ale przymierzam się do sprawdzenia w jakim jest stanie. Jeśli chodzi o spręzynę to nie pamiętam ale chyba mam założoną taką samą jak Ty (rozmawialiśmy na PW kiedyś o sprężynach). Jeśli chodzi o doladowanie to u mnie powinno być w peaku 1,0 bar, ale ostatnio różne z tym ciśnieniem jest i chyba muszę sprawdzić dolot pod kątem szczelności. Co do smaru do tłoczka to chyba najlepszy będzie jakiś smar na bazie silikonu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To jak ogarniesz auto to robimy spota.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pewnie tak bo planuję postawić do lakiernika bo na jednym błotniku tylnym mam burchle i przed zimą chcę to ogarnąć zanim dziury wyjdą to od razu pomaluję progi. Zastanawiam się tylko czy zakladać je przed zimą czy poczekać do wiosny ale chyba założę bo skoro i tak w planach malowanie całego auta to jak zimą się podrapią to na wiosnę odmaluję na nowo.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka. Po wakacjach tak samo jak i przed. Co jakiś czas coś przy aucie się coś dłubnie. Na razie ubieram swojego avanta w S-pakiet. Zderzaki już siedzą, progi leżą i czekają na lakier, komplet listew od S4 też czeka na montaż (ale chyba nie będę malowal w kolor tylko zostawię czarne). W piwnicy leży komplet drzwi od polifta bo w przyszlym roku planuję malować całe auto a że prawej strony mam oba drzwi uszkodzone to wpadną wszystkie z polifta. Ja swojej A4'ki nie planuję sprzedawać więc po trochu inwestuję.
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Tak tym samym materiałem co podsufitkę. Oklejało się bez problemu. Spróbuję dzisiaj zrobić kilka fotek to zobaczysz - wyszło za***iście. Nawet na tylnych szerokich słupkach z zapięciami do rolety (mam avanta).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko, cena też niezła, z oplatami pewnie w 6,5-7 tysi się zmieścisz.
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Witam. Też niedawno wymieniałem materiał na swojej podsufitce. Materiał i klej kupowałem w sklepie, do ktorego link ktoś zapodał na początku. Ja olejałem tez od razu wszystkie plastiki na słupkach w środku bo kolor materiału nie był identyczny z oryginalnym (lekko inny odcień). Wyszło super. Przy okazji powiem, że samo klejenie to pikuś w porównaniu z procesem usuwania z podsufitki starej, zlasowanej gąbki. Nie polecam robić tego w domu, ja pojechałem na działkę i robiłem na powietrzu bo w zamknietym pomieszczeniu to pewnie w połowie roboty był bym nieźle naćpany.
-
Prośba o pomoc ślizgi zderzaka tył s4 b5
Witam. Nie wiem, czy już nie za późno ale ja u siebie w avancie poliftowy zderzak z S4 zamontowalem na swoich ślizgach.przedliftowych. Porównywałem ślizgi moje i S4 ze sobą i były identyczne.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil jak chcesz to wpadnij na siłkę do Aquaparku to pogadasz z właścicielem. Marcin chyba nawet miał okazję przejechać się na fotelu pasażera.
-
Spotkania na drodze
Witam. 27.07 ok.13:00 na trasie S7 w kierunku trójmiasta sedan B5 z ramkami klubowymi, tablice chyba WSI..., kolor wiśniowy, jakieś stickery na tylnej szybie, najpierw mnie wyprzedził, potem się zrewanżowałem i mignąłem awaryjkami. Moja A4 to auto z podpisu z dodatkami od S4. 28.07 w Rewie przy plaży obok budki z wurstem - czarne B7 avant z ramkami klubowymi, numeru rejestracyjnego nie pamiętam ale chyba miejscowy. Pozdrawiam.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale wszystkich i tak nie ma na zdjęciu. Brakuje Marcina C6 bo urwał się wcześniej ze spota a Kamil przyjechał autem zastępczym bo eSkę musiał na przegląd postawić. Więc 2 brakuje na fotce.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi pasi.