Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Nie rozumiem Was. Ja wypowiedź pre-pl odebrałem raczej jako ironię i wcale zresztą słuszną. Sugerujesz się tu ilością wypowiedzi w wątku o zarówkach. Z tym, że żarówki wymieniała wiekszość z nas, a Twój problem do najczęstszych nie należy, także tłumów z konkretnymi wskazówkami się nie spodziewaj. Do tego dzisiaj Niedziela Palmowa. Nie każdy spędza ją na Forum
  2. Cieszy się, bo zdaje sobie sprawę, że to się już może nie powtórzyć
  3. Sorki za pośpiech. Faktycznie nie s-line
  4. Rozwiercane otwory.Jak założysz koło na piastę, zwróć uwagę, czy otwory na śruby nie są zbyt duże. Albo śruby pływające. Nie spotkałem sie z czymś takim. Możesz coś więcej o tym napisać??[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 13:10_________________________________________________Jednak nie mogę tego zrozumieć. Przecież jeżeli otwory nie będą rozwiercone, to otwory w feldze nie pokryją się z otworami na piaście
  5. S-Line. Będzie pasować.
  6. Tak na marginesie to sprawdziłeś moduł od samopoziomu?? Przecież czujki i silniczki w lampach to nie wszystko.
  7. Spoko, spoko. Niech ma chłopak trochę radości. Umiejętności nie pozwalają, to przynajmniej fart mu przyniesie jakieś punkciki. Pamiętajcie również, że są to też punkty dla team'u.
  8. Zgadzam się w 100%
  9. No to po wyścigu. Uff...
  10. Tak , czy siak nie oddalą sie więcej, bo 75% trasy juz nie są w stanie pokonać.
  11. A co mu za różnica. Czy będzie 14, czy niesklasyfikowany, to punktów nie będzie. W takim razie lepiej trochę oszczędzić bolid.
  12. Żenada, Żenada, Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak można tak długo czekać? Sędziowie liczą, że po wznowieni kierowcy ukończą wyścig za Safety Car'em. W takim razie po co to wznawiać? Klasyfikacja się nie zmieni
  13. Dokładnie. Trza było zrobić start wcześniej.
  14. Nic tu śmiesznego nie ma. Wyniki zostają takie, jak w momencie przerwania wyścigu. Tyle tylko, że mniej się od Roberta oddalą, bo dostaną po połowie punktów Ups. Własnie przytoczyli punk regulaminu, że jeżeli nie pokonali 75% trasy, to klasyfikacja będzie zachowana z przedostatniego okrążenia.
  15. No to zaczyna się loteria.
  16. W przypadku przerwania wyścigu wygra Heidfeld. Ma całkiem nowy system spoilerów, który na wodzie utrzymuje bolid na powierzchni. Tym sposobem może dopłynąć do mety
  17. Ech ;( Na szczęście sezon nie kończy się na Malezji. Zobaczymy co się jeszcze dzisiaj wydarzy. Za Roberta i tak trzymam kciuki. Niestety dopiero w następnym wyścigu ;(
  18. Właśnie Robson zakończył wyścig :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  19. Właśnie Robert zaczął zgłaszać jakeś problemy z silnikiem
  20. Chyba ktoś podawał jakieś linki w tym wątku
  21. Rozwiercane otwory.Jak założysz koło na piastę, zwróć uwagę, czy otwory na śruby nie są zbyt duże.
  22. No to i ja niech dołączę do grona odtajnionych
  23. Ja również ekspertem nie jestem i ten scenariusz jest prawdopodobny. Z drugiej strony, jakby sprawa była taka prosta, to już dawno by jej nie było
  24. Podwójny dyfuzor ponownie oprotestowany przez Theissena.Na szczęście już 14 kwietnia wszystko się rozstrzygnie. Również staram się być..Zobaczymy jak będzie. Deszcz może Robertowi pomóc, ale na pewno będzie miał przeciwnika w postaci długich prostych. Jak to mówią starzy górale: Pażiwiom - uwidim
  25. Tak na marginesie. Dzisiaj wszystkie radia robione są w Chinach. no , może poza nielicznymi wyjatkami. A co do firmy Stabo, to ma o wiele wieksze tradycje od Presidenta :gwizdanie: To tak tylko gwoli informacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.