Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B6 BFB] Błąd 01539 - headlights not adjusted - co zrobić ?
Nie rozumiem Was. Ja wypowiedź pre-pl odebrałem raczej jako ironię i wcale zresztą słuszną. Sugerujesz się tu ilością wypowiedzi w wątku o zarówkach. Z tym, że żarówki wymieniała wiekszość z nas, a Twój problem do najczęstszych nie należy, także tłumów z konkretnymi wskazówkami się nie spodziewaj. Do tego dzisiaj Niedziela Palmowa. Nie każdy spędza ją na Forum
-
F1, Rajdy i Motorsport
Cieszy się, bo zdaje sobie sprawę, że to się już może nie powtórzyć
-
[ALL B6] Zderzak przód - jaki to model ?
Sorki za pośpiech. Faktycznie nie s-line
-
[ALL] Zakup felg - kilka pytań technicznych
Rozwiercane otwory.Jak założysz koło na piastę, zwróć uwagę, czy otwory na śruby nie są zbyt duże. Albo śruby pływające. Nie spotkałem sie z czymś takim. Możesz coś więcej o tym napisać??[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 13:10_________________________________________________Jednak nie mogę tego zrozumieć. Przecież jeżeli otwory nie będą rozwiercone, to otwory w feldze nie pokryją się z otworami na piaście
-
[ALL B6] Zderzak przód - jaki to model ?
S-Line. Będzie pasować.
-
[B6 BFB] Błąd 01539 - headlights not adjusted - co zrobić ?
Tak na marginesie to sprawdziłeś moduł od samopoziomu?? Przecież czujki i silniczki w lampach to nie wszystko.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Spoko, spoko. Niech ma chłopak trochę radości. Umiejętności nie pozwalają, to przynajmniej fart mu przyniesie jakieś punkciki. Pamiętajcie również, że są to też punkty dla team'u.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zgadzam się w 100%
-
F1, Rajdy i Motorsport
No to po wyścigu. Uff...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tak , czy siak nie oddalą sie więcej, bo 75% trasy juz nie są w stanie pokonać.
-
F1, Rajdy i Motorsport
A co mu za różnica. Czy będzie 14, czy niesklasyfikowany, to punktów nie będzie. W takim razie lepiej trochę oszczędzić bolid.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Żenada, Żenada, Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak można tak długo czekać? Sędziowie liczą, że po wznowieni kierowcy ukończą wyścig za Safety Car'em. W takim razie po co to wznawiać? Klasyfikacja się nie zmieni
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. Trza było zrobić start wcześniej.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nic tu śmiesznego nie ma. Wyniki zostają takie, jak w momencie przerwania wyścigu. Tyle tylko, że mniej się od Roberta oddalą, bo dostaną po połowie punktów Ups. Własnie przytoczyli punk regulaminu, że jeżeli nie pokonali 75% trasy, to klasyfikacja będzie zachowana z przedostatniego okrążenia.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No to zaczyna się loteria.
-
F1, Rajdy i Motorsport
W przypadku przerwania wyścigu wygra Heidfeld. Ma całkiem nowy system spoilerów, który na wodzie utrzymuje bolid na powierzchni. Tym sposobem może dopłynąć do mety
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ech ;( Na szczęście sezon nie kończy się na Malezji. Zobaczymy co się jeszcze dzisiaj wydarzy. Za Roberta i tak trzymam kciuki. Niestety dopiero w następnym wyścigu ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
Właśnie Robson zakończył wyścig :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Właśnie Robert zaczął zgłaszać jakeś problemy z silnikiem
-
F1, Rajdy i Motorsport
Chyba ktoś podawał jakieś linki w tym wątku
-
[ALL] Zakup felg - kilka pytań technicznych
Rozwiercane otwory.Jak założysz koło na piastę, zwróć uwagę, czy otwory na śruby nie są zbyt duże.
-
Użytkownicy pokażcie sie..
No to i ja niech dołączę do grona odtajnionych
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja również ekspertem nie jestem i ten scenariusz jest prawdopodobny. Z drugiej strony, jakby sprawa była taka prosta, to już dawno by jej nie było
-
F1, Rajdy i Motorsport
Podwójny dyfuzor ponownie oprotestowany przez Theissena.Na szczęście już 14 kwietnia wszystko się rozstrzygnie. Również staram się być..Zobaczymy jak będzie. Deszcz może Robertowi pomóc, ale na pewno będzie miał przeciwnika w postaci długich prostych. Jak to mówią starzy górale: Pażiwiom - uwidim
-
Uwaga chińska podróba Unidena
Tak na marginesie. Dzisiaj wszystkie radia robione są w Chinach. no , może poza nielicznymi wyjatkami. A co do firmy Stabo, to ma o wiele wieksze tradycje od Presidenta :gwizdanie: To tak tylko gwoli informacji.