Treść opublikowana przez truckmaniac
-
F1, Rajdy i Motorsport
k**wa! I pomyśleć, że jestem tylko 100 km od Bassano i nie mogę podskoczyć :wallbash:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Powiem Wam szczerze, że wcale nie liczę na zwycięstwo Wacha, choć będę mu kibicował i tego mu życzę. Liczę na zajebistą walkę w ringu. Czuję, że to jest właściwy człowiek, na właściwym miejscu
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kurde, w Adamka nie wierzyłęm, ale Wach... Mam ciśnienie na tą walkę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z tego , co widzę Bartek, to Twoja cena to za***ista okazja
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tia. Na 10 lat w firmie żadnej trasy do PL. Ale zauważ ciekawą rzecz. Już będzie ponad 2 lata, jak te pojedyncze szarpnięcia są i nic się w tej kwestii nie zmienia
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Spoko. Ja w tym roku urlop chyba dopiero na Święta w grudniu ;P
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek daj już sobie spokój z tymi modami. Lato jest. Zrób sobie wypad do gorącej Italii, przynajmniej mi coś porobisz
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Haye chciał udowodnić, że jest mocny, natomiast Dla Kliczki im dłużej trwa walka, tym więcej kasy na koncie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Trochę mi żal, że Fernando nie udało się dowieźć zwycięstwa do mety, ale i tak jest dobrze, tym bardziej, że i Felippe ładnie zapunktował ;D
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Właśnie znalazłem na jakiejś ruskiej stronce samą 6 rundę...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
chyba jednka nie. Włączyli jakieś polityczne pierdoły
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dokładnie. A jaka byłą walka Kliczki?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Karwa!!! się spóźniłem. Ale walka Proksy naprawdę dobra.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No i ? Patrzę a tu jakaś walka Proksy? Tomek. Gdzie ta walka Kliczki?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No a w sobotę walczy znow Szpila...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Taki ścig to ja rozumiem. Zero nudy Nie było kiedy do kibla wyskoczyć
-
F1, Rajdy i Motorsport
YES !!!
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Ja mam teraz a tapecie : L' infiltrato. Una storia vera - Salas Antonio - Libro - IBS - Newton Compton - Nuova narrativa Newton Niestety chyba w Polsce nie wydana (jescze). Generalnie polecam autora. W sumie to nie pisarz, tylko dziennikarz, ale naprawdę świetnie pisze
-
F1, Rajdy i Motorsport
Miałem nadzieję, że jednak deszcz spadnie i sporo namiesza. Niestety ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
Piekny start Schumiego; szkoda, że nic z tego nie wyszło
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tam, gdzie było "like" teraz jest taka mała kropeczka... Naciśnij ją
-
F1, Rajdy i Motorsport
Najpiękniejszy wyścig sezonu. No może razem ze SPA
-
F1, Rajdy i Motorsport
trochę się wzruszyłem