Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
godz: 14:00 co by jeszcze było jasno (żeby was poznać
-
Spoty Olsztyńskie
może być niedziela - niech piszą ci którym niedziela nie pasuje
-
Spoty Olsztyńskie
mi też pasuje
-
Strefa Śmiechu
następne s4 w dieslu AUDI S4 A4 3.0 TDI QUATTRO BOSE PILNE!!!!! (2925002287) - motoAllegro sprzedający mówi że to był s4 zamawiany na specjalne życzenie - dlatego taki silnik, zderzaki itp. )
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam zawsze chętny
-
Spoty Olsztyńskie
o Karol się odezwał jak tam twoja quattrówka ? a, bo bym zapomniał cie opierniczyć bo spot była a kwiatka nie było !
-
Strefa Śmiechu
strasburger wymięka przy tym
-
Spoty Olsztyńskie
na początku mówi się turbo, a później wychodzi więcej ...
-
Spoty Olsztyńskie
a już myślałem że zajączek robił mody jakieś ))
-
Strefa Śmiechu
nic tylko brać (wiadro szpachli i będzie cacy)
-
Strefa Śmiechu
szukam i szukam, a tu prosze - Audi S4 z silnikiem 2,0TDI ;P nadaje się i do tego wątku jaki do wątku "zastrzel się sam" Okazja!! AUDI S4 B7 2,0 TDI 170 KM 2007r!!! (2935279821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Olsztyńskie
no dobra to opowiem umówiłem się z gościem (okazało się handlarzyną) na parkingu. Z zew. wyglądała furka zacnie mimo paru odprysków gdzie niegdzie. Gościu mówi że to rocznik 2007 i potwierdzał kilka razy na moje pytania (bo wątpliwości mi tu troche nasunęły lampy z pomarańczowymi kierunkami). Oczywiście na dzieńdobry pierwsze zdanie to, że bezwypadkowy i niebity W środku chciałm sobie nawiew puścić na boczną szybę bo zaparaowana, ale nie wiem czy te kratki takie badziewiate czy po prostu troche już zużyte były w tym samochodzie (bawiłem się tą kratką przez pare minut ale zostawiłem żeby gościu awantury nie zrobił czasem). Sama jazda ? Być może nie wzbudzałem zaufania albo moja bm-ka bo skończyło się że jazde próbną spędziłem na fotelu pasażera, więc nie bardzo moge powiedzieć jak z tym automatem się jeździ wziąłem jeszcze vin do sprawdzenia, ale już na miejscu zdecydowałem, że sobie odpuszcze jednak. W domciu sobie jeszcze sprawdziłem vin i wyszło że handlarzuna ma zamiłowania w kuracjach odmładzających ... i tak ot moja przygoda z b7 w slinie
-
Spoty Olsztyńskie
jeżeli chodzi o bm-ke to cały czas jeździ a tak na prawde to nawet fajna ale facet coś kręcił ... niby pierdoły ale jednak wole jeszcze sobie poszukać dalej.
-
Spoty Olsztyńskie
ciekawe do kiedy będzie aktualny ten pomysł (tzn. kiedy pomysłodawca wymięknie) Pomysł fajny tylko pochwalili by się pomysłem jeszcze na tą obwodnice - z drugiej strony co prawda nie wiele ale na pewno by coś dało ...
-
Spoty Olsztyńskie
fotka miała być, ale klisza pękła jak obiektyw chwycił moją bm-ke
-
Spoty Olsztyńskie
co jest ekipa ? chyba żeście nie poumierali po tym sylwku ? Lista osób na spocik (sobota 14:30 - parking przy zjeździe na RUŚ): Pipek skrzypek zbychzz ---------- Post dopisany 05-01-2013 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 10:11 ---------- No i po spocie. Lista osób obecnych jest dość duża i nie wiem czy udało mi się wszystkich wpisać (przepraszam jak kogoś pominąłem Skrzypek Pipek zbychzz Przypomniały sie czasy sprzed kilku lat, jak to też było kilku tylko na spociku ...
-
Strefa Śmiechu
było już dużo razy, ale zawsze poprawia humor: "Maszyna czasu"-Liwko - YouTube
-
Strefa Śmiechu
myślę że kto jak kto, ale Pablo zasłużył na miano klubowego suchara Prawie się udało... - Sadistic.pl
-
Spoty Olsztyńskie
CZYLI SPOCIK - NAJBLIŻSZA SOBOTA O 14:30 NA PARKINGU RUŚ Ktoś jeszcze się zjawi ?
-
Spoty Olsztyńskie
ja jestem jak najbardziej za najlepiej za dnia
-
Spoty Olsztyńskie
Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku!
-
Spoty Olsztyńskie
widze, że te kontrolki w b7-kach dość często spotykane światełka sam na 3 w których jechałem, w 2 się świeciły ...
-
Spoty Olsztyńskie
fajne to - namęczył się ktoś przy tym (ale wygląda ładnie) jak tam się spisuje furka Michał ?
-
Strefa Śmiechu
wraca kobieta do gabinetu i pyta: panie doktorze jak to było - panna czy wodnik ? - rak proszę pani - odpowiada lekarz
-
Spoty Olsztyńskie
za te pieniążki to chyba jakiś golfik bo inaczej to byłoby ciężko ... jak chcesz przeczekać zime i troszke dołożyć to ja będę sprzedawał moją bmk-e, bo żonka coś marudzi i nie chce nią jeździć