Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu no to w końcu musisz spuścić z ręcznego :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 00:02_________________________________________________tak jak piszecie - najlepiej 2 furki - jedna do zabawy a druga do przemieszczania
  2. jest w śmiesznych już ale dobrze że tu trafił ten filmik - ja tam bym mógł odlądać to i oglądać - SUPER FILMIK a główny bohater to oczywiście RS4 w B5
  3. :polew: :polew:
  4. A rogal sie zajmuje benzynami? bo kiedys jak u niego robilem to chyba nie robil. no wiesz Andrzej - zależy kto go pyta
  5. no to będzie się działo
  6. zawsze jakieś zalety - można przy takiej okazji zawieszenie wymienić [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:18_________________________________________________ do warszawki ?
  7. nie robiłem, ale miałem kiedyś takie zamiary musiałbym go kiedyś sprawdzić na hamowni bo coś mi się wydaje, że mnie ktoś ubiegł :gwizdanie:
  8. Proponuję AFN quattro + program wie co gada
  9. witaj na forum
  10. tak czy inaczej dobrze, że taki wątek powstał. Ja tam z przyjemnością poczytam, bo będzie można się douczyć. Po za tym bedzie przecież to można wypbróbować również w praktyce i to nie na drodze a np. na dużym parkingu (które niejeden z nas już z pewnością wypróbował choć raz ).
  11. z jednej strony śmieszne, ale z drugiej tragiczne - większość z tych ludzi to niestety biedni emeryci (ciekawy jestem jakie filmy będą nagrywać z nami na emeryturze)
  12. witaj na forum
  13. no Mareczku - wtedy to miałeś wozicho
  14. pewnie chodzi o to, że Marian swoimi oczętami wyczarował pouczenie w miejsce mandatu
  15. witaj na forum
  16. a czy do tej diagnozy dostałeś pomiary ciśnienia sprężania na każdy gar ? mechanik może mieć rację ale to trzeba potwierdzić pomiarami.
  17. ja też mam wycieraczki valeo xtrm i ten sam problem - rozwiązanie to raczej inne wycieraczki niż przecieranie szyby itp (wszystko to juz u siebie robiłem - moim zdaniem po prostu te wycieraczki nie nadają się)
  18. takiego złodzieja to powinni złapać i ręce połamać. Przypomniało mi sie jak pod kopalnią raz chwycili gościa przy kradzieży radia - wcześniej obrobił już kilka aut na tym samym parkingu, więc zaczaili się na niego. Jak policja przyjechała to powiedzieli, że się przewrócił podejrzewam, że teraz zajmuje się innymi sprawami - to była tak zwana szybka resocializacja
  19. jak tak to kup sobie jeszcze rakiety śnieżne [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 23:10_________________________________________________jak to na początek sezonu - pojawili się szmaciarze pod realem bo nudzi się to i spisują
  20. no kto dziś pod realem śmiga
  21. hejka Marian[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 18:06_________________________________________________Picia jest z Barczewa, tylko że ostatnio nie daje znać o sobie :gwizdanie:
  22. zbychzz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nie mogę znaleźć na schematach tego kabelka, ale może przyda się ten link: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24611.0;highlight=wzbudz
  23. witaj na forum zapraszam na olsztyńskie spoty http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7607.7020
  24. tu muszę się zgodzić z wami dwoma bo rameczki to podstawa, a co do samych ramek każdy klubowicz powinien takie dostać za free (choć to nie do końca takie free :gwizdanie: ale bez ramek w klubie to obciach[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:40_________________________________________________ Napisz do Huga może ci to załatwi :polew: :polew: :polew:
  25. witaj na forum - pewnie przyda się parę przydatnych tu informacji o twoim wadliwym silniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.