Treść opublikowana przez Kuba A4
-
[B5 AJM] Numer sterownika AIRBAG
4 szt. nie potrzeba numeru VIN? czy jeśli wrzucę inny sterownik trzeba go jakoś kodować Vagiem czy zwykła przekładka starczy?
-
[B5 AJM] Brak napięcia w kopułkach świec żarowych - czujnik??? POMOCY!!
czy jeszcze jakiś inny czujnik oprócz czujnika temp cieczy (zielonego na 4 piny) odpowiada za podgrzewanie świec??
-
[B5 AJM] Numer sterownika AIRBAG
Witam!! Potrzebuje numer sterownika AIRBAG z mojego autka czy ktoś jest mi w stanie pomóc? Chciałbym najpierw znać numer tego jaki mam a później zakupić używkę zdemontować i zamienić czy ktoś może mi pomóc? Pozdrowionka!!
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
sterownik do wymiany czy osuszenia? mam to samo u mnie jak było cieplo to kontrolka po jakimś czasie gasła teraz świeci coraz dłużej
-
[B5 AJM] Brak napięcia w kopułkach świec żarowych - czujnik??? POMOCY!!
Witam!! Mam brak napięcia w kopułkach świec żarowych. Sprawdzony czujnik temp cieczy, przekaźnik 202, bezp 80 A. Poza bezpiecznikiem wkładałem inne częsci na podmiankę bezpiecznik cały, gdzie może być przyczyna. Świece 100% OK. Czekam na wiadomości i dzięki!!!
-
[B5 AJM] Czarna limuzyna seria...
Przedlifta już miałem, a na kierownicy pokrowiec niestety jeżdżę zwykle krótkie odcinki i "po roboczemu" dlatego tak musi być. Co do rezania to i tak żonka mnie ogranicza... takie już jest życie, a co myślicie o delikatnej ściemie tylnych szyb? Ładnie nikle by wyglądały ma ktoś może foto takiej maszyny z niklami i ciemnymi szybami?
-
[B5 AJM] Czarna limuzyna seria...
Witam!! Oto mój nabytek aż wstyd, że szybciej nie wrzuciłem fotek bo jeżdżę nią od marca 2010, ale tak jakoś wyszło. Kilka słów o aucie motor 116 KM PD, kolor LZ9W (EBONY SCHWARZ PERLENEFFEKT). Z wyposażenia: - 4 x airbag - zawieszenie 1BA - ABS - wspomaganie - dzielona tylna kanapa - przedni podłokietnik - grzane fotele - czarna tapicerka - halogeny - szyby prąd z przodu - kiera s-line Zrobione: - wymiana wszystkich napinaczy, pasków i płynów - wymiana dwóch wahaczy i końcówek drążków - wymiana oleju - polerka końcówek - chlapacze ORI - xenon z poprzedniego wozidełka - żółte halogeny - nikle wokół szyb ORI - dekory w "drewnie" - amortyzatory tył - naprawione grzanie fotele pasażera Co do planów, chyba tak zostanie jak jest. Może 2 DIN, większe koła (17 A8 łopaty) i 1BE, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Fotki w zimowym zestawieniu czyli stalówki 15 i gumowe dywaniki. Tak wygląda na letnich kołach, takie zdjęcia jeszcze na wiosnę dorzucę
-
[ALL] Świece żarowe T5 motor AXD
i znów cisza... a tu problem jest, u mnie nie jest źle bo jest webasto także mogę całą zimę bez świec przelecieć ale chicałbym żeby działały
-
[ALL] Świece żarowe T5 motor AXD
a masz może jakiś schemat czy rysunek tego pytam bo z góry to świec nawet nie widać, jeździ się póki co ok, śmigam nim ok pół roku i sam go przywoziłem, był poobijany, idzie jak osobówka, a spalanie większe niż starej T4 też w 2,5 TDI, która 6 lat śmigałem
-
[ALL] Świece żarowe T5 motor AXD
Witam!! Gdzie znajdują się w silniku AXD w T5 130 KM świece żarowe i czy do ich wymiany konieczne jest odsunięcie przednigo pasa. Byłbym bardzo wdzięczny za jaki rysunek. Pozdrawiam!!
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jest opisik w dziale warsztat.. ciężko się ściąga materiał ale temat do opanowania spokojnie poszukam wątku i wkleje a Ty bywasz w moich okolicach? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23888.0 a co do Twoich obrysówek co na to policja? bo też nad tym myślałem
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
matę idzie naprawić u mnie od ostatniej soboty już działa... jak będę gdzieś w Twojej okolicy chętnie obejrzę Twoją maszynę
-
[B5 AFN] Audi 1.9 TDI quattro!
z tego co pamiętam to ni była też ona tania jak na ten rocznik ale jest ładna
-
[B5 AFN] Audi 1.9 TDI quattro!
sam ją przywoziłeś? też miałem ją na oku kojarze kolor i środek tylko mnie odstraszyło to że przedlift a takim wtedy jeździłem i kolor deski ale wiadomo to rzecz gustu ale ogólnie maszyna piękna
-
[INNE] Źle pomalowany element
tylko żeby pasta więcej od lanosa nie kosztowała
-
[INNE] Źle pomalowany element
innego leku nie ma??
-
[INNE] Źle pomalowany element
Witam!! Szykuje na handelek starego lanosa trochę go podmalowałem ale na błotniku poszła mi lekko "cytrynka". Jest na to jakiś lek? Papier gradacji 2000 później 3000 i pasta Tempo? Proszę o jakąś poradę najlepiej w miarę "tanią" autko jest na handel. Dzięki za sugestie i pozdrawiam!!
-
[B5 AJM] A4 Avant by Mathieusz1989 :D
ja noszę okulary ale widze "do szyku" ma 352 co nie znaczy że jest to jakieś bardzo złe
-
[B5 AJM] Silnik pracuje po wyłączeniu zapłonu
zawsze trzeba usunąć przyczynę powstania błędów a później same błędy. pozdrowionka!!
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
hiih zobacz na to prawie jak Twoja: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=110061.0;highlight=kuba+a4 teraz mam już czarną, a tak no poważnie dużo jest roboty z utrzymaniem czystości tych kół bo słyszałem ze masakra każdą kropkę widać PS chlapacze przednie wiem kto kiedyś miał nowe ale bez klipsów jak się z krychą nie ugadasz to się odezwij
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
proszę o cenę amorków tylnych do A4 polifta motor 1,9 tdi limuzyna rok `00. pozdrowionka!!
-
[ALL] Problem z przednimi szybami elektrycznymi
Witam!! Mam problem z przednimi szybami elektrycznymi w A3 `99, tylne działają w 100%, przednie nie. Kable w tych gumach między drzwiami a słupkiem OK, + i - do silniczka dochodzą, bezpieczniki całe, podświetlenie przycisków działa. Jak się wciska przyciski to słychać jak cykają przekaźniki ale zero reakcji. Ma ktoś może jakiś pomysł?? Pozdrowionka!!!
-
[B5 AFB] Brak mocy, dziwne zachowanie
turbo raczej mało prawdopodobne, raczej jakiś wężyk to jest najłatwiej sprawdzić albo zaworek, ale VAG najlepiej pokaże
-
[ALL B5] Moja bordowa lalunia
ostatnio kupiłem tylną lampę po II lifcie za 65 zł także nie jest źle... w moją niestety ktoś cofnął
-
[ALL] Złotów - Przyciemnianie szyb extra jakość
Witam!! Mam kolesia, który przyciemnia szybki (tył w B5 limuzynie jak z jednego kawałka!!) oraz robi reklamy. Polecam jakby co to PW!!