Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Kolego DMDE Twoim przyjacielem ;-) Jak chcesz to możesz mi go wysłać to zerknę co da się zrobić. Im więcej kombinujesz tym bardziej tracisz te dane. Zrobiłeś sobie chociaż kopię posektorową czy lecisz generalnie po tym dysku ?
  2. 2 tak na szybko, nie ogarniam sie zeby go poskladac progi kratki itd. i sie przylozyc do sesji, rozregulowal mi sie aparat i nie mam chwili go podregulowac by lepsze fotki trzaskal wiem ze z tylu pieje, ale wyjalem dystanse 15mm musze kupic gumy w sprezyny, bo ET 20 jednak robi swoje no i dorobic kawalek nadkola pod nowy tylny zdesio http://img819.imageshack.us/img819/7931/chodnik.jpghttp://img233.imageshack.us/img233/2480/przodq.jpg siakieś małe te kółka ;-) ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Ładny, ładny ;-)
  3. OGr odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Przecież to szwedki
  4. nie chcę być marudny ale na więcej niż remis to chyba nie możemy liczyć ;-)
  5. ja się teraz przesiadłem na 19" do tego z naciągiem i nie marzekam. Jaka dla mnei pomiędzy profilem 45 a 35 aż takiej dużej różnicy nie ma ;-)
  6. Też mam u siebie taki emulator. Szkoda że nie mówiłeś ostatnio na spocie to bym Ci pokazał ;-)
  7. Przypomnę jak mówiłeś kilka miesięcy temu że 17" to max i ni uja więcej Sam tak kiedyś mówiłem ;-)
  8. Szukaj lekarza ;-)
  9. Panowie ma ktoś z Was zdjęcia z tego spota kultowych aut ? Byłaby szansa dostać to na maila ;-) ?
  10. haha, dobre ;-) Kurde to ja tak zjebanie wyglądam hehe ? idę się napić :-)
  11. Dzięki, od jakiegoś czasu ich szukałem ;-) Narazie jest koza :/ Będzie lepiej jak gwint wpadnie ;-) No i nie mogę dostać dekielków do nich :-( ---------- Post dopisany at 03:14 ---------- Poprzedni post napisany at 03:14 ---------- Swoją drogą: ale się najebałem hehe ;-) Lecę spać, dobranoc ;-)
  12. i zyganie na noc ;-)
  13. to weź więcej ;-)
  14. Jestem już w Krakowie, ogarniam się i śmigam ;-)
  15. ja się pewnie spóźnię to się dostosuję do reszty ;-) całe szczęście zapowiada się dobra pogoda ;-)
  16. Ja też mogę się spóźnić bo będę leciał ze Śląska. W razie W będę do Was dzwonił ;-)
  17. No proszę kto tu napisał sorry, dzieko pożera mi 90% wolnego czasu i dla siebie mam czas tylko po 21-szej :-( a Wy te spoty robicie od 19:30 :/ ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- Panowie gdzie w Krakowie można kupić dekielki do felg ? Byłem dzisiaj w CH Wanda bo tam ponoć mają takie rzeczy i mieli tylko naklejki :/
  18. A w serwisie Mobil-Tech kto ostatnio robił autko ;-) ?
  19. fajny, to raczej nie jest seria ;-) ? ---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ---------- ja tym razem postaram się być ;-) będę zjeżdżał z trasy to mogę się spóźnić ;-)
  20. Kto wczoraj po 17-stej leciał czarną A4 na Wielickiej ;-) ?
  21. spoko, wsadzę 235 i zobaczę ile ewentualnie wejdzie to wtedy się będę martwił ;-)
  22. Nie po to brałem 19" aby rezygnować z gleby Nic, narazie wrzucę 235 na tył i zobaczę ile będzie miejsca zostanie ;-) A wybryk mam taki że chcę mieć tłustą d*pę i tyle hehe ;-)
  23. Do B5 nie wsadzę 235/35 na przód ;-) 215/35 czekają na montaż. A 255 czy 265 nie będzie obcierało o nadkole ?
  24. jak 225 będzie obcierać bez poszerzania nadkoli to jakim cudem tam ma wejść 245 hehe ;-) ? Nie ma siły, 215 musi być. Wyglądać pewnie i będzie ale z krawężnikami będę musiał się pokłócić ;-) ---------- Post dopisany 26-04-2012 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 00:57 ---------- Opony na przód kupiłem, na tył póki co mam 235 ale możecie mi zdradzić jaka max szerokość da radę wsadzić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.