Treść opublikowana przez OGr
-
Odzyskiwanie danych z dysku USB
Kolego DMDE Twoim przyjacielem ;-) Jak chcesz to możesz mi go wysłać to zerknę co da się zrobić. Im więcej kombinujesz tym bardziej tracisz te dane. Zrobiłeś sobie chociaż kopię posektorową czy lecisz generalnie po tym dysku ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
2 tak na szybko, nie ogarniam sie zeby go poskladac progi kratki itd. i sie przylozyc do sesji, rozregulowal mi sie aparat i nie mam chwili go podregulowac by lepsze fotki trzaskal wiem ze z tylu pieje, ale wyjalem dystanse 15mm musze kupic gumy w sprezyny, bo ET 20 jednak robi swoje no i dorobic kawalek nadkola pod nowy tylny zdesio http://img819.imageshack.us/img819/7931/chodnik.jpghttp://img233.imageshack.us/img233/2480/przodq.jpg siakieś małe te kółka ;-) ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Ładny, ładny ;-)
-
Piłka nożna
Przecież to szwedki
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ładna ładna ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie chcę być marudny ale na więcej niż remis to chyba nie możemy liczyć ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się teraz przesiadłem na 19" do tego z naciągiem i nie marzekam. Jaka dla mnei pomiędzy profilem 45 a 35 aż takiej dużej różnicy nie ma ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też mam u siebie taki emulator. Szkoda że nie mówiłeś ostatnio na spocie to bym Ci pokazał ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przypomnę jak mówiłeś kilka miesięcy temu że 17" to max i ni uja więcej Sam tak kiedyś mówiłem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szukaj lekarza ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ma ktoś z Was zdjęcia z tego spota kultowych aut ? Byłaby szansa dostać to na maila ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
haha, dobre ;-) Kurde to ja tak zjebanie wyglądam hehe ? idę się napić :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki, od jakiegoś czasu ich szukałem ;-) Narazie jest koza :/ Będzie lepiej jak gwint wpadnie ;-) No i nie mogę dostać dekielków do nich :-( ---------- Post dopisany at 03:14 ---------- Poprzedni post napisany at 03:14 ---------- Swoją drogą: ale się najebałem hehe ;-) Lecę spać, dobranoc ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i zyganie na noc ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to weź więcej ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jestem już w Krakowie, ogarniam się i śmigam ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się pewnie spóźnię to się dostosuję do reszty ;-) całe szczęście zapowiada się dobra pogoda ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też mogę się spóźnić bo będę leciał ze Śląska. W razie W będę do Was dzwonił ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No proszę kto tu napisał sorry, dzieko pożera mi 90% wolnego czasu i dla siebie mam czas tylko po 21-szej :-( a Wy te spoty robicie od 19:30 :/ ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- Panowie gdzie w Krakowie można kupić dekielki do felg ? Byłem dzisiaj w CH Wanda bo tam ponoć mają takie rzeczy i mieli tylko naklejki :/
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A w serwisie Mobil-Tech kto ostatnio robił autko ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajny, to raczej nie jest seria ;-) ? ---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ---------- ja tym razem postaram się być ;-) będę zjeżdżał z trasy to mogę się spóźnić ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kto wczoraj po 17-stej leciał czarną A4 na Wielickiej ;-) ?
-
Jakiej szerokości opony do 8,5J 19" ET35
spoko, wsadzę 235 i zobaczę ile ewentualnie wejdzie to wtedy się będę martwił ;-)
-
Jakiej szerokości opony do 8,5J 19" ET35
Nie po to brałem 19" aby rezygnować z gleby Nic, narazie wrzucę 235 na tył i zobaczę ile będzie miejsca zostanie ;-) A wybryk mam taki że chcę mieć tłustą d*pę i tyle hehe ;-)
-
Jakiej szerokości opony do 8,5J 19" ET35
Do B5 nie wsadzę 235/35 na przód ;-) 215/35 czekają na montaż. A 255 czy 265 nie będzie obcierało o nadkole ?
-
Jakiej szerokości opony do 8,5J 19" ET35
jak 225 będzie obcierać bez poszerzania nadkoli to jakim cudem tam ma wejść 245 hehe ;-) ? Nie ma siły, 215 musi być. Wyglądać pewnie i będzie ale z krawężnikami będę musiał się pokłócić ;-) ---------- Post dopisany 26-04-2012 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 00:57 ---------- Opony na przód kupiłem, na tył póki co mam 235 ale możecie mi zdradzić jaka max szerokość da radę wsadzić ?