Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Po takich modach jak Twój to na pewno
-
Potrzebny dobry mechanik, logi dynamiczne, sprawdzenie kompa itp.
Zagadaj do tego mechanika z mojego posta wyżej to Ci wszystko posprawdza. Koleś ma dużą wiedzę na temat samochodów z grupy VAG i nie tylko
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
2.8 na kompresorze by na tym ładnie chodził ;-)
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
4.2 w manualu nie kupuj, zaraz Ci sprzęgło lub skrzynia poleci. Kup automata - wytrzyma ten silnik.
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
hehehehehe, kolo wsadził sobie taki silnik a na listwy drzwiowe pożałował ;-)
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
tak ale żeby przywiązywać auto do drzewa i palić gumę to już lekka przesada
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Bokiem to on może i mógł latać ale z Q..
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Ja pier**le, jak można tak auto katować ? Kup se BMW
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Chyba będzie kicha z tego filmu
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Dlatego wydaje mi się że dużo prostszym sposobem jest przekładka środkowego mechanizmu poruszającego lusterkiem niż rozbieranie tej sprężynki.
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
no no RWD mi chodziło ;-)
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czy ktoś z userów nie ma czasem zdjęcia podłogi z Q w B5? Bo albo u mnie był kiedyś Q i ktoś sobie zamienił albo źle patrzyłem u siebie na tą podłogę.
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
jaki sens przerabiać Q na FWD ? Żeby gumę palić ?
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Ciekawe ;-)
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
za 100 to wolę sobie zostawić na zapas ;-)
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Mam taki sam klimatronik, sprawny w 100%. Jak potrzebujesz to się dogadamy co do ceny
-
Potrzebny dobry mechanik, logi dynamiczne, sprawdzenie kompa itp.
Dokładnie, podjedź na spota. Ewentualnie jak chcesz mieć to zrobione przez mechanika to polecam tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_mobiltech_serwis_diagnstyka_mechanika_chiptuning_i_tuning_mechaniczy-t140075.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czego by się nie czepić to nawet jakby uznał tą bramkę to i tak by to niewiele zmieniło.
-
[Kraków] Części zamienne
Masz jakiś adres do tej hutowni w stronę Olkusza ? Pytam bo na rondzie teraz remont i tabliczka mogła zniknąć ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,90279,8063552,Okradali_samochody__Brali_radia__anteny__paliwo___.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe, mnie w tym kraju już nic nie dziwi Mieszkam niedaleko tego ronda, całe szczęści remont jest ciut za mną, więc wyjazd na miasto mam w miarę spoko (gorzej spowrotem) jednak cały ten remont działa mi już na nerwy PS: A meczyk fajny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy, robił ktoś z Was wycieczkę do muzeum Porsche / Audi ? Zastanawiam się czy w któryś weekend by się tam nie wybrać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od prawie 20 lat mam taką ksywkę ;-)[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:40_________________________________________________22" pewnie by weszło ale bez opon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: To mi się podoba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooo dobry, jakieś dwa lata temu Twojego ojca kupiłem to strasznie zaniedbaną A4-rkę. Co ?[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:28_________________________________________________------------------- Widzę że nie tylko mnie się dzisiaj ciężko wstawało