Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. U mnie przy FMICu, wyciętym egrze, większą chłodnicą oleju itp itd ... przy jeździe po mieście nigdy nie miałem 90C przy takich temperaturach zewnętrznych ;-)
  2. hehehehe, jak jest zadbany egzemplarz to warto zapłacić ale zostaw go to będziemy razem śmigać ;-)
  3. pokaż jak chcesz sprzedam Ci moje Ups, znudził się ? Powaznie chcesz sprzedać ? Daj znać na PW ile kasiory. chyba Cię cycki swędzą no trochę tak ;-) Wąski, widziałem wczoraj tego z Wrocka.
  4. pokaż jak chcesz sprzedam Ci moje Ups, znudził się ? Powaznie chcesz sprzedać ? Daj znać na PW ile kasiory.
  5. wyrezać trzeba b2 Q też szukasz ? ;-) We Wrocku jest fajnie podłubane jedno na sell ;-)
  6. Quattro byś se dorezał ;-)
  7. A piasty tylne ma z A6 C4 o ile dobrze pamiętam? Plug & play?
  8. Do FWD ? Z czego to montujesz ?
  9. Koledzy napiszcie ile macie KM, bo ja się zmartwiłem jadąc za wami, że mój remont "psu w budę", ale ja mam serię, wiec mnie pocieszyliście że macie coś dubniętePozdrawiam, Łukasz haha nie bój nic, zrob program i tez bedzie jako tako chodzic ja wreszcie jestem zadowolony z tego jak jezdzi przynajmniej na razie mi wystarcza.. Do czasu ;-) Naciapane z kanalu...
  10. no spoko. ja szukałem trakcji ;p będzie sucho to będzie jeszcze okazja ale coś to na 110 twoje nie wygląda :] albo moje zdechły haha, dobre ;-) Radek, rozumiem że testing był ?
  11. Pod zderzakiem po lewej stronie w B5.
  12. Dobrze że chociaż masz tyle wiary ;-)
  13. Oooo dziękuję i ja ;-) Dobre promocje mają: http://www.sklepbiegacza.pl/buty/meskie/treningowe/puma_faas_500_10 Z drugiej strony: http://allegro.pl/nowosc-puma-faas-500-do-biegania-45-sklep-lodz-i4969900546.html
  14. Dobry meczyk ;-) Brawo ;-)
  15. Nie na każdej bezdodykówce nie można używać gąbki i swoich środków ;-)
  16. Jak się stoi w kolejce i dobrze spsika auto chemią przed, umyje, a później wytrze to też nie jest źle.
  17. Jakos nie zauwazylem aby Cie przybulo ;-) W dobre buty zainwestuj i nie zaluj. Kolana dostaja po tylku az milo. I duzo lepiej biegac po trawie/ziemi niz po asfalcie/betonie. Naciapane z kanalu...
  18. narazie ich jeszcze nie wystawiłęm nawet ;-)
  19. Mam takie na handel jakbyś chciał. 4x verdenstein bodajrze z 2011 czy 2012 roku.
  20. Bo pewnie lata wszystko jak powalone Na 8J ? Mam teraz 215/40 na 8J i to zdecydowanie nie jest naciąg.
  21. Trzeba było brać 215/40/18 pod glebę.
  22. Mi też się ciągnie jedna sprawa. Babka mnie stuknęła z mała prędkością i uciekła. Ostatnio w sądzie zarzuciła mi że kłamię a jej prawnik chciał tak obrócić sprawę żeby to była moja wina żę ja tam stałem. Szykuj się żę to się będzie ciągnęło i ciągnęło :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.