Treść opublikowana przez duffy
-
Strefa Śmiechu
gdyby ktos szukal kaltki do golfa to moze warto kupic panowie a moze ktos sie podejmie i dokonczy
-
Spocik Lubuski :)
mysle ze dzisiaj jednak wiekszosc wybierze odpoczynek nad woda - ja lece zajac miejsce
-
[ALL] RS6- Oryginalne ??
Paweł tak jak pisalem nie szukam takich felg ale te mialy ciekawa cene - mialy bo 19" zrobionych z nieiadomo czego nie kupie o twoich wiem i ogladalem ale narazie brak sianka na taki wydatek bo do tego musowo gwint albo inny podobny wynalazek dzieki pozdro
-
[ALL] RS6- Oryginalne ??
ello na alegro znalazlem taki komplecik felg, wlasciwie to nie planowalem wymiany ale gdyby to byly ori to czemu by ich nie policytowac ..... http://moto.allegro.pl/item686511292_piekne_alu_felgi_19_audi_po_sezonie.html ciekawi mnie tylko opis ..... "KOMPLET ALU FELG 19"ORYGINALNE AUDI ( NOTORIGINAL 5173 MAXLOAD 690KG PCD 5X112 19H2X8J ET 35T ) "
-
Spocik Lubuski :)
hmmmm jesli dobrze kojarze to jadac od strony swiebodzina to pierwszy osrodek po lewej stronie ... cena troche odstrasza - za te pieniadze mam nocleg nad morzem i jeszcze zostanie ale chce w tym roku nad jezioro moze niesulice albo boszkowo ??
-
Spocik Lubuski :)
polecicie moze jakis fajny osrodek gdzies nad lubuskim jeziorem ?? najchetniej Łagów .... zadnych super bajerow nie oczekuje - ma byc schludnie i jak najblizej jeziora
-
Spocik Lubuski :)
pany a jedzie ktos na "ESKE" do Przylepu ?? moze mi ktos miejsce zajmie bo ja jutro raczej zalatany
-
Spocik Lubuski :)
zobacz wyzej - Ghost Dog na w podpisie
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
i niech sobie mowia ze to nie prawdziwe audi mi sie od zawsze podobala tt i moze kiedys postawie w garazu taka na vt poprostu kozackie - nic wiecej nie potrzeba zazdroszcze ale narazie nie stac mnie chyba na tankowanie pb napisz ile pali masz juz jakis poglad na ta sprawe ?? pozdro
-
Spocik Lubuski :)
heeh nie mam serca - czuje ze bym cie oszukal
-
Mega projekt
zaje#### mi sie podoba ale tylko do momentu zamontowania air-ride
-
Spocik Lubuski :)
ja nazwalem kota tofik mozna gdzies w zielonej kupic dywaniki do audi ?? nie ASO
-
[ALL B5] Problem z lampami po II lifcie
dla wszystkich nie starczy
-
Strefa Śmiechu
o co tutaj chodzi ?? ile cali maja te kola
-
Spocik Lubuski :)
czekam na wiesci czy kupil czy nie - widzisz - mowilem mu ze 22 a tu niespodzianka
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
jesli jednak masz skorzana kierownice - podjedz do tapicera - niech ci to przemaluje farba do skory, nie wiem jak to zda egzamin na kierownicy ale na meblach zalejesz tym i pekniecia a po pomalowaniu przebarwien czy wlasnie uszkodzonych/wytartych elementow nie ma sladu
-
Spocik Lubuski :)
no ja w tym tygodniu tez sie nie pokaze dopiero za 3 najszybciej NOwak twoje autko ciagle na sprzedaz ?? kolega szuka a4 zaproponowalem mu twoja, dzisiaj pojechal jakas ogladac, jak nie wezmie to mozliwe ze pojawimy sie na ogledziny
-
[B5 AHU] Pękający lakier - co robić ?
jak dla mnie to tylko ponowne malowanie calego elementu, chyba nie ma innego sposobu zeby to zniknelo ...
-
[B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
listwy na srodku drzwi tez sa na zaczepach i nie da sie ich przykleic zadna tasma :/ ja swoje usunalem przy okazji malowania bo tez odchodzily ...... moze pomoze tu klej do szyb albo jakis mocny silikon, bo budapren raczej napewno nie ...
-
[ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?
cena jest niska ??? ja za swoje czarne kubelki i tylna dzielona kanape z boczkami dalem 800 zlotych i jest w lepszym stanie niz to cos skore kup jak najbardziej ale moim zdaniem nie taka
-
Spocik Lubuski :)
to moze i ja dzis wpadne zerknie ktos na moj poje**** klimatronik :gwizdanie: ??
-
Ferrari rozibte w Katowicach!
to juz nie pierwsza w tych barwach jaka skonczyla gdzies poza droga jakas lipna byla ta rekrytacja
-
[ALL B5] Malowanie listw ozdobnych
jak ma oryginalnie drewno to nic nie pourywa bo ma metalowe "kolki" wiec smialo ja u siebie rozbieralem i robilem w biala skorke
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
hahah - dzisiaj mierzylem takie do siebie i wydaly mi sie max podobne jesli mozesz to napisz czy duzo bylo roboty zeby to spasowac ?? mam juz jako taki pomysl ale skoro ty juz to robiles to moze jakies wskazowki ?? bo sa to te plastikowe dokladki ktore ma oma B po liftingu tak ?? bede wdzieczny pozdro
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb wracajac do tematu progow przyznasz sie co to ?? nie przypadkiem omega ?? ladnie to naprawde wyglada, sprzedaj patent