Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. Sa zamienniki sportów: http://google.plczesc/komplet-oslon-i-odbojow,audi,a4-8ec-b7-2004-11-2008-06,2-0-tdi-170km,5-5376-19842-100372-0-32-900103.html Sachs 900 103 Widac ze sportowe maja 2 zwoje a zwykle 3 zwoje gumy
  2. tia pewnie sa zamienniki, a pozniej okaze sie ze to zamienniki do 1BA. Przerabialem to juz z przodem.
  3. Panowie ktoś kupował odboje od 1BE/1BV do tylu? W aso cena 108zl za sztuke mnie dobila: 8E0512131P robią jakiś zamiennik tego?
  4. wszystko nowe. Napisalem ze tyl obciązony, bylo tam 170 butelek wódki. Normalnie tyl jest tylko delikatnie nizej niz przód, ale i tak mocno wymeczylem stare amory z tylu
  5. eibach -30 + b4 sport bilstein z przodu, siadlo (68cm -> 63.5cm) tylne stare amorki (wlasnie planuje zmienic) tyl delikatnie obciazony przez fanty w bagazniku: http://s10.postimg.org/uk8dthpux/20140919805.jpg ktoś wie czy robią zamienniki odbojów pod 1be/bv? 8E0512131P
  6. mi przy zmianie na eibach -30 siadło na nowym amorkach b4 - sport BNE-447 na 63.5cm z przodu (205/55/16) teraz sie zastanawiam czy dla tych amortyzatorów to nie jest zabójstwo... tak to wygląda (tyl obciazony): http://s10.postimg.org/uk8dthpux/20140919805.jpg teraz czeka mnie wymiana tylnych amorków i tak mysle ze kupic tez te sporty czy moze ori 1BE...
  7. McGiver no i jak sie jezdzi na tym TD04 z dupka t25 ?
  8. roman_tyk odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    objawy slabej gruszki to nietrzymanie cisnienia doładowania (tzw, miekka grucha) w razie co mam jeszcze chyba 3 sztuki zwykle
  9. no i co jest te trzysta czy nei ma
  10. z k04 -064 jest dopiero rzezba...celuje w jakiegos garreta z serii gtx na kulach i billecie
  11. zapomnij, ja juz do tego doszedlem ze mocy z tego nie bedzie chocby wirnik z kamaza zalozyli ...koniec kropka. planuje coś grubego, ale moze na razie nie ma co pisać...bo ludzie nie beda posylać dzieci do szkół z obawy ze przypadkiem jednego takiego zassiem przez dolot
  12. Mała przerwa w dostawie informacji, muszę nadrobić To co ostatnio wleciało: Swiece i cewki Audi R8 Wtryski Cayenne turbo mam kolektor hi flow pod k03/s/hybryda/k04 ale chyba tego nei bede wkladal... czas na coś męskiego...
  13. a tego typu zeliwniaki tez testowales? http://allegro.pl/kolektor-wydechowy-zeliwny-1-8t-t25-t28-garrett-i4503660412.html moze komuś sie przyda przy szukaniu mocy
  14. ten pierwszy Ci sie rozleci a ten drugi jest pod t25 flansze czyli gt28 itp
  15. hehe nie wyplaci sie do konca zycia jak wyglada wstawalnosc hemoroidy? dupka z k04? 280ps peklo?
  16. ale tu chodzi o: GTX2860R GTX2863R serie na kulkach i billetach CNC
  17. Chinczycy o tym wiedza i zrobili male poprawki: "... Dear Roman: GTX have oil and water connections. "
  18. wtryski posiadam jak ktoś chętny http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285836-wtryski-high-power-bosch-440cc3-520cc4bary-do-18t/
  19. Widzial ktos jakis wykres z 1.8T z GTX na pokladzie?
  20. na filmiku 1.40 widać jak wstaje to turbo w sumie 2500rpm zaczyna cos sie dziac potem to juz jest masakra zasysa dzieci z piaskownicy...
  21. musze poszukać jakiegoś projektu na tym turbo, czyli 300ps raczej ejst osiagalne?
  22. a to gtx2863R wstaje tak samo jak gtx28?
  23. moim zdaniem nie warto bo pozniej i tak bedzie kilka ps róznicy tylko idz po calosci w jakies gt albo td05 booster jak wstaje to GTX2863R czy jest jakis gt28, ktory na kolach z CNC wstanie ponizej 3000rpm?
  24. heh no w tej cenie to za wiele sie nie kupi a to 034 to atp?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.