Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
12mc gwarancji na pismie.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Sa zamienniki sportów: http://google.plczesc/komplet-oslon-i-odbojow,audi,a4-8ec-b7-2004-11-2008-06,2-0-tdi-170km,5-5376-19842-100372-0-32-900103.html Sachs 900 103 Widac ze sportowe maja 2 zwoje a zwykle 3 zwoje gumy
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
tia pewnie sa zamienniki, a pozniej okaze sie ze to zamienniki do 1BA. Przerabialem to juz z przodem.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Panowie ktoś kupował odboje od 1BE/1BV do tylu? W aso cena 108zl za sztuke mnie dobila: 8E0512131P robią jakiś zamiennik tego?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
wszystko nowe. Napisalem ze tyl obciązony, bylo tam 170 butelek wódki. Normalnie tyl jest tylko delikatnie nizej niz przód, ale i tak mocno wymeczylem stare amory z tylu
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
eibach -30 + b4 sport bilstein z przodu, siadlo (68cm -> 63.5cm) tylne stare amorki (wlasnie planuje zmienic) tyl delikatnie obciazony przez fanty w bagazniku: http://s10.postimg.org/uk8dthpux/20140919805.jpg ktoś wie czy robią zamienniki odbojów pod 1be/bv? 8E0512131P
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
mi przy zmianie na eibach -30 siadło na nowym amorkach b4 - sport BNE-447 na 63.5cm z przodu (205/55/16) teraz sie zastanawiam czy dla tych amortyzatorów to nie jest zabójstwo... tak to wygląda (tyl obciazony): http://s10.postimg.org/uk8dthpux/20140919805.jpg teraz czeka mnie wymiana tylnych amorków i tak mysle ze kupic tez te sporty czy moze ori 1BE...
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
McGiver no i jak sie jezdzi na tym TD04 z dupka t25 ?
-
Uszkodzenie gruszki turbiny
objawy slabej gruszki to nietrzymanie cisnienia doładowania (tzw, miekka grucha) w razie co mam jeszcze chyba 3 sztuki zwykle
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
no i co jest te trzysta czy nei ma
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
z k04 -064 jest dopiero rzezba...celuje w jakiegos garreta z serii gtx na kulach i billecie
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
zapomnij, ja juz do tego doszedlem ze mocy z tego nie bedzie chocby wirnik z kamaza zalozyli ...koniec kropka. planuje coś grubego, ale moze na razie nie ma co pisać...bo ludzie nie beda posylać dzieci do szkół z obawy ze przypadkiem jednego takiego zassiem przez dolot
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Mała przerwa w dostawie informacji, muszę nadrobić To co ostatnio wleciało: Swiece i cewki Audi R8 Wtryski Cayenne turbo mam kolektor hi flow pod k03/s/hybryda/k04 ale chyba tego nei bede wkladal... czas na coś męskiego...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a tego typu zeliwniaki tez testowales? http://allegro.pl/kolektor-wydechowy-zeliwny-1-8t-t25-t28-garrett-i4503660412.html moze komuś sie przyda przy szukaniu mocy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ten pierwszy Ci sie rozleci a ten drugi jest pod t25 flansze czyli gt28 itp
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
hehe nie wyplaci sie do konca zycia jak wyglada wstawalnosc hemoroidy? dupka z k04? 280ps peklo?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale tu chodzi o: GTX2860R GTX2863R serie na kulkach i billetach CNC
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chinczycy o tym wiedza i zrobili male poprawki: "... Dear Roman: GTX have oil and water connections. "
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wtryski posiadam jak ktoś chętny http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285836-wtryski-high-power-bosch-440cc3-520cc4bary-do-18t/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Widzial ktos jakis wykres z 1.8T z GTX na pokladzie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na filmiku 1.40 widać jak wstaje to turbo w sumie 2500rpm zaczyna cos sie dziac potem to juz jest masakra zasysa dzieci z piaskownicy...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
musze poszukać jakiegoś projektu na tym turbo, czyli 300ps raczej ejst osiagalne?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a to gtx2863R wstaje tak samo jak gtx28?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
moim zdaniem nie warto bo pozniej i tak bedzie kilka ps róznicy tylko idz po calosci w jakies gt albo td05 booster jak wstaje to GTX2863R czy jest jakis gt28, ktory na kolach z CNC wstanie ponizej 3000rpm?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
heh no w tej cenie to za wiele sie nie kupi a to 034 to atp?