Treść opublikowana przez verus
-
[B5 AFN] Czy starczy zmienić sprężyny żeby z 1BE zrobić komfo
jak chcesz komfort to ori amor + sprężyna
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
dzieki, zatem zbadam jeszcze raz
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
Czasem słyszę głuche puknięcie w nadkolu jak manewruję np. na parkingu i koła mam skręcone max w prawo przy czym koło musi na coś najechać -niski krawężnik, dziura, uskok itp. Podjechałem do mechanika i podnieśliśmy auto na podnośnik ale wszystko wydaje się ok. Normalnie jeżdżę i na dziurach zakrętach jest cicho, czasem tylko owo głuche stuknięcie w przypadku jak powyżej.. Co sprawdzić ?
-
[B5 AFB] Jaka jest róznica w paliwach?
Niestety w Polsce jest gnojówka a nie paliwo i nie ma znaczenia czy stacja jest u Pana Zdziska czy Shell...
-
[B5 ADR] jakie sprezyny które obniżą -40 a nie utwardzą auta ????
przy takim obniżeniu sprężyna musi być bardzo twarda
-
Płyn do wspomagania FEBI M6162 ??
Widziałem opis i chociaż nie mam lewych rąk to jakoś nie mam przekonania
-
Płyn do wspomagania FEBI M6162 ??
Orientuje się ktoś ile biorą w ASO za wymianę płynu do wspomagania ?
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
Pewnie jesteś nietutejszy więc wyprostuję To forum a4-klub. Kupiłbym, to jest tryb przypuszczający i nie oznacza że daję ogłoszenie
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
Sam bym kupił 1BE ale żeby miały -20mm
-
Touareg 5.0 V10 TDI --- Czip ??
a po co takiego potwora chipować ?
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
daras, zapomniałem... zrobie też fotke wykładziny w kufrze i opisze co i jak [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 16:49 _________________________________________________Przepis jest prosty : dobrze zaopatrzony sklep z wykładzinami. Ostry nóż, linikja i kawałek kredki do odrysowania miary. Ja kupiłem taką z podkładem gumowym - kiedy coś się wyleje nie ma szans przemoknąć. Otworów na zaczepy siatki nie wyciniałem,bo nie mam siatki.
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
To dziwna sprawa bo oglądałem "ori" z aso i poza tym, że jedne mają bieżnik w kwadrat a drugie w prostokąt to nie zauważyłem różnic. Te dywaniki są identyczne, identycznie dokładnie leżą, guma identyczna, stopery dopasowane do 1mm. Chyba mówimy o dwóch różnych rzeczach.
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
Oryginalne dywaniki gumowe do A6 B6 SHONEK, przód i tył ( przód trochę zabłocone ) Zdjecie z allegro z aukcji : Tył : Przód Tak jak wyżej pisałem, dywaniki są z bardzo dobrej jakości materiału, pasuja i leżą idealnie. Są dokładnie takie same jak sprzedają w ASO mają tylko inny wzór bieżnika
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
Ogólnie piję do tego, że ASO zdziera i to samo, można kupić gdzie indziej połowę taniej. Chyba nie zrozumiałeś przykładu z bateryjkami Jutro zrobię foto dywaników z Allegro dla autora wątku
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
W ASO byłem tylko raz po baterie do pilota Webasto. Za trzy paluszki AAAA usłyszałem 86 zł Są rzeczy, których naprawdę nie można zastąpić byle czym i ASO jest konieczne wtedy ale dywaniki czy maty naprawdę można kupić identyczne lub lepsze i połowę taniej.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 16:28 _________________________________________________ Tzn złe bo z allegro czy złe bo kupiłeś byle co ?
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
akurat do bagażnika można dużo lepszą samemu dociąć za 50zł
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
Ja sam sobie taką wykładzinę dociąłem. Znajdź tylko odpowiedni materiał. Wygląda super i świetnie spełnia swoje zadanie w 100%
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
Wrzuć jakieś foto, jak to wygląda Proszę nie mieszać modeli w jednym temacie. Odpowiedź wydzielona do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18332.msg274487#msg274487 [spedyt]
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
Ja kupiłem takie http://www.allegro.pl/item293118781_dywaniki_gumowe_oryginalne_stopery_audi_a4_b6.html Pasują idelanie, guma miękka i bardzo dobrej jakosci, dobrze leży i nie odstaje. Stopery przód i tył. Rancik 1cm. Ogólnie - jedna cholera jak te za 300zł.
-
[B5 Avant] jaki prześwit i ile daje 1BE ?
przejrzyj tutaj 1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7582.0;all 2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22345.0;all
-
[B5 Avant] jaki prześwit i ile daje 1BE ?
nie jest to takie oczywiste jakby się mogło wydawać
-
[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
Po przesiadce na na takie coś można doznać szoku. Ja na początku też od razu zamierzałem zmieniać na wyższe. Dwa razy pogruchotałem osłone, oberwałem spoiler, a na każdym progu, krawężniku dobijałem do dna. Dopiero po pół roku nauczyłem się jeździć po tych zasranych drogach. No i plus jest taki w PL, że trzeba jeździć powoli na sportowym zawieszeniu Gdybym często nie jeździł w długie trasy na zachód nie miałbym gdzie tego docenić.
-
[B6 AVF] Temperatura po raz kolejny
Ja jak odpalam auto włacza się dodatkowe dogrzewanie silnika. Poza tym wcześniej używam webasto - rano 20-30min wcześniej odpalam i po wejściu do auta w środku jest ciepło a silnik ma 65-80' ( zależy jak duży jest mróz ) Bez wcześniejszej pracy webasta 90' mam po 10-15km jadąc bardzo spokojnie i faktycznie na postoju przy wł. ogrzewaniu temp spada trochę poniżej 90'. Generalnie im niższa temp na zewnątrz tym gorzej i chyba to jest normą z tego co piszą użytkownicy diesli. Gdybyś miał walnięty termostat różnice z temp byłyby widoczne częściej a nie tylko przy temp <8'C _____________________ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3411.0/all.html
-
[B6 AVF] Temperatura po raz kolejny
miro, a po jakim czasie w taki mróz 10' wskazówka dochodzi Ci do 90' ?
-
[B7 BRE] Chip do auta ?
Darkoz, we Wrocławiu jest oddział Masters Tuning http://www.tdi-tuning.pl/home.htm