Treść opublikowana przez fusse
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to lepiej dozbieraj najpierw na turbo,a potem na kolektor, bo on Ci nie da zauwazalnych przyrostów... a egr jak sprawny to wcale nie trzeba zaslepiac, przy pelnym bucie i tak sie zamyka. ale nie robmy offtopa. Armi, pojezdziles juz troche po asfalcie? jak wrażenia? ja bede celowal podobnie,ale bez pompki, to gdzies na 155-160 maks.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Idealnie
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
Witam z powodzeniem, wietrzenie kabiny po jezdzie dalo rade, rano zero lodu, po pracy rowniez. bede to stosował
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
dobra, ja mam prawie nowy weglowy filtr, gumowe dywaniki, wmiare czyste, a i tak zamarzaja szyby :/ pod gumami nie ma wilgoci, w ogole jakos nie czuc zeby wilgoc byla w aucie,a jednak na szybach zbiera sie para po jezdzie i pozniej zamarza.powoli pekam juz. dzis sprawdze patent z przewietrzeniem wnetrza, po jezdzie jak sie nagrzeje wnetrze.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
do mnie tez nic nie doszlo. ide w poniedzialek na policje, mialem pojsc teraz,ale czasu zabraknie chyba. Panowie, solidarnie na policje, dostana pare zgloszen do tej samej osoby, zainteresuja sie. a co do jego miesni. chudzinka ;p musi przypakowac jak chce dalej takie akcje robic. no i wiadomo, poszlo 0,5cm w bicu, miesien zrobil sie wyrazisty.... chyba tez od nowego roku wracam na pake :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Krzycho, gdzie i z kim mozna tak sie fajnie pobawic? ja troche na gieldzie trenowalem jak byl fajny snieg .
-
[B5 AFN] Przepływka i przeładowanie turbiny - proszę o sprawdzenie logów
skoro sie rusza to po co ja czyscic? u mnie tez byla zastala, ale rozruszalem i bylo prawie ok, notlaufow nie bylo, tylko na vagu lekko jeszcze przeladowywal,ale minimalnie i przez sekunde:p ale musze powiedziec, wywalilem katalizator przed zima teraz, teraz jazda taka ,ze 2k nie przekraczam,bo sie nie da, tylko 2-3bieg i sprawdzalem reka sztange i chodzi nadal bardzo dobrze... widac katalizator brudzil turbo mocno, bo czyscilem swoja w czerwcu, a we wrzesniu juz byla zapieczona...:/
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ee tam;p raz tylko prezenty dostanie:p raz tylko impreza;p mimo wszystko, wszystkiego dobrego!
-
[B5 AFN] Przepływka i przeładowanie turbiny - proszę o sprawdzenie logów
nowy rok zaczynasz z ,,pełną ku***" az sam jestem ciekawy co wyjdzie, szkoda,ze nie zaryzykowales 230 brd:p
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Prosze was Panowie, nie osmieszajcie sie, nie lezy nigdzie zadna paka i nie wszystkim oddal pieniadze. ile mozna sie dawac podpuszczac takiemu zwodzeniu? otrzymal odemnie 2 smsy i maila i zero odzewu..
-
[ALL] Sprzedający 312MC
hehehe koks jeban* chyba czuje sie nietykalny. najlepsze sa te posty jak sobie w tylek ladowal strzaly. haha! KIJ mu w d*** i tak na policji znajdzie sie,przynajmniej z mojej strony. a co do fotek z nk jego laski.... zal.. 83kg wagi, chyba bym go zmiótł swoimi 105kilogramami
-
[ALL] Sprzedający 312MC
w ten wlasnie sposob przytwierdziliście mnie w przekonaniu aby pojsc na policje. pojde, pokaze im to wszystko, lacznie z tematem oszukanych bmw. predzej czy pozniej i tak odda kase.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
no i niestety, paczki nie ma, kasy nie ma, nie odzywa sie nawet przez sms. postawilem mu termin, prawdopodobnie pojde na policje, musze zaczac zbierac dowody i namiary, miedzy innymi ten temat bedzie rowniez dowodem. prosze was, tych ktorzy mieli transakcje zwiazane z tym Panem, o przyslanie mi na PW dane jakie on podawal, albo jeszcze lepiej jak ktos wysylal cos do niego i ma jego adres i nazwisko. wszystko w celu zidentyfikowania czlowieka, bo widze,ze wyslalem mu na konto kase z innymi danymi ,a tutaj kolega wrzucil screen i tez sa inne dane podane... Administratora prosze o podanie danych do Pana, IP, email i co tam jeszcze mooze byc. Nie popuszcze, ,,bo chamstwa nie zniese" .
-
[B5 1Z] Lekkie podkręcenie 1Z-ki , jakie zmiany ?
nie ma glupich odpowiedzi, sa tylko glupie pytania, a Ty takie zadales . chcesz program robic, a pytasz sie o spalanie. tam gdzie sie zaczyna tuning, konczy sie ekonomicznosc.
-
[B5 AFN] Duże spalanie silnik
niestety, prawda jest bolesna, pali 9-10 litrow i nie ma chu** we wsi. nie cisne bo nawet sie nie da, ulice sa zasniezone i oblodzone, mocniejsze wcisniecie gazu odrazu zrywa przyczepnosc. ja nie wiem jak wy jezdzicie... widocznie nie potrafie. na vagu dawka ustalona na 4mg.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
jeszcze go nie blokujcie, mi ani kasy ani towaru nie przyslal, w poniedzialek go przycisne.
-
[B5 1Z] Lekkie podkręcenie 1Z-ki , jakie zmiany ?
kup sobie kołpaki najlepiej:decayed:
-
[ALL] Sprzedający 312MC
a paczki do Ciebie jeszcze nie wyslal? rozmawiales z nim telefonicznie? ja jeszcze czekam na paczke do wtorku gora, wtedy tylko telefonuje i informuje ,ze sprawe zglaszam na policje.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
turystyke zaocznie w koszalinie Ty pewnie polibude zameczasz? to co Panowie,ze mna juz 3 osoby sa chetne wstepnie na piatek wieczorkiem, co myslicie>?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
duzo, 9-10l/100 teraz. dla biednego studenta zima to ciezki okres dokladnie, zrobmy ankiete. dla mnie tak naprawde to kazda pora jest ok, ja sie moge dostosowac co myslicie o piatkowych zlotach? mozna wtedy i na piwo wyjsc ,czy cos.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
dobre i to.... my to ani monety,ani paczki.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
kiedy to bylo?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja mysle,ze sen zimowy, mnie tez osobiscie nie chce sie wyjezdzac:p tyle tylko co do pracy i spowrotem,bo duzo pali:p slisko i zimno;p proponuje ustalic jedna niedziele czy tam inny dzien w miesiacu,miejsce i godzine i bedziemy sie spotykac,bo tak co tydzien to lipka troche. mysle,ze jak bedzie ladna pogoda to i ludzie sie znajda, grila bedzie mozna zrobic:) poscigac sie i w ogole;)
-
[ALL] Sprzedający 312MC
nie ma co go tlumaczyc i zwalac wine na poczte, powiedzial mi jasno dzis przez telefon, wyslal dzis paczke. juz 8 dni zwodzi mnie z tym,ze wyslal, najpierw miala pojsc w srode, potem wszystkim w piatek, dzis jest czwartek i dzis wyslal, a za tydzien napisze, ze tez wlasnie co wyslal dopiero.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
wlasnie z nim rozmawialem przez telefon, dzisiaj wyslal, na forum nie wchodzi, bo nie ma dostepu do komputera.