Treść opublikowana przez bin85
-
Nie działa PDC - przód CAGA
Dziwne że sterownik sygnalizuje uszkodzenie a nie wywala żadnych błędów, jakim sprzętem były odczytywane błędy VCDS ?
-
Nie działa PDC - przód CAGA
Na początek to podłącz kompa i zobacz jakie błędy są w sterowniku PDC.
-
Montaz servotronica w A4 B5.
Jak chłop się normalnie zapytał to tak trudno było napisać konkretną odpowiedź ? tylko od razu mu ubliżać
-
Bezpieczniki przy sterowniku silnikia
bezpieczniki.pdf
-
Pinout Bordnetz KOMFORT
Schemat Printing from Tmplt6.pdf
-
Pinout Bordnetz KOMFORT
Schemat czujnika rozpoznawania biegu, w wiązce która idzie do automatu na pewno sygnału od wstecznych nie znajdziesz
-
bixenon brak długich
-
Przekaznik ogrzewania lusterek bocznych
Czym te błędy sprawdzasz? bo w B8 niema żadnego przekaźnika od lusterek więc pokazuje Ci bzdury. Lusterko sterowane jest po przesz sterownik w drzwiach J386. Możesz zdjąć szkło lusterka i miernikiem sprawdzić matę grzewczą czy niema przerwy, powinna mieć oporność kilkunastu ohm. Pomiar napięcia może nic nie dać bo jeżeli obwód jest otwarty to sterownik odłączy zasilanie.
-
bixenon brak długich
Sprawdziłem i przesłony są sterowane oddzielnie więc faktycznie oba przewody musiałby się przerwać a to już trochę dziwne przesłony są sterowne z modułu centralnej elektryki złącze 17 stykowe pin 3 i 9
-
bixenon brak długich
Sprawdź wiązkę, czyli połączenie przesłona <> moduł
-
Elektryczna pompka w układzie chłodzenia ?
U mnie też tak było więc się nie przejmuj
-
LIFT Moduł wspomagania kierownicy Lokalizacja
Oddzielnego modułu niema, sterownik jest zintegrowany z silnikiem przy maglu
-
Kodowanie akumulatora a prąd ładowania
Stopnia mocy niema, regulacja ładowania jest poprzez regulator napięcia w alternatorze, który jest sterowany przez CAN Gateway.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Tak, termostat walnięty, za wcześnie się otwiera
-
Czy warto wymienic termostat?
Jak po 50 km wskazówka jest tak jak na zdjęciu to na pewno nie jest ok, termostat prawdopodobnie do wymiany, ewentualnie czujnik temperatury świruje
-
Nie działają boczne światła do jazdy dziennej
sprawdź okablowanie w lampie
-
Nie działają boczne światła do jazdy dziennej
Na pewno to nie bezpiecznik bo wtedy w ogóle by nie świeciły, jak włożysz ori żarówki to swiecą ?
-
Bialy osad
Masz odpowiedź wyżej co może być tego przyczyną
-
Zamykanie klapy z pilota
Moduł zamykania - elektryczna klapa Audi VW - Doposażenie aut - VAGSYSTEMS.COM SHOP.VAGSYSTEMS.COM Moduł zamykania - elektryczna klapa Audi VW
-
Zamykanie klapy z pilota
Wszystko masz ok, klapy nie da zamknąć się z kluczyka, ale można dołożyć moduł który taką funkcję realizuje
-
Stacyjka
W stacyjce niema przewodu od rozrusznika, rozrusznik sterowny jest z ECU po przez przekaźnik który jest w puszce na podszybiu. Licz się z tym że odcięcie tego obwodu prawdopodobnie wygeneruje błąd w ECU
-
FIS nie działa.
bezpiecznik jest ale w zasilaniu całych zegarów i pewnie od kilku innych rzeczy, jeżeli sam wyświetlacz gaśnie to uwalony jest licznik
-
Termostat sie nie otwiera po wymianie
Termostatem steruje ECU, skoro po wymianie dalej jest błąd to jest problem w wtyczce/wiązce, do sprawdzenia cały obwód od termostatu do ECU
-
FIS nie działa.
Wyświetlacz w zegarach niema bezpiecznika
-
Auto nie reaguje przy próbie odpalenia
Jak nie pokaże błędów to będzie problem, ale obstawiałbym stacyjkę