Treść opublikowana przez sk baton
-
[1.8 ADR] Drgania nadwozia po pewnym czasie
Znam warsztat w Szczecinie serwis bmw prowadzi go młody chłopaczek dodam że nie jest tani ale ma poważanie postaram sie dorwać nr.tel jak cie interesuje.
-
Gdzie mozna dostac poduszke pod skrzynia biegów?
A Jakie są objawy zużycia poduszki z pod skrzyni??
-
[b5 - 1,6] Dziwne nieregularne gasniecia silnika
Może paliwo ??? [ Dodano: 30-04-2007, 20:48 ] A czy szarpnięcie przy 140 też może byc przyczyną ??
-
łożyska ?
Też jestem przekonany do firmy SKF i Timken , to są renomowane firmy
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
OK . Pójde do garazu i zrobie zdjecia .
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
z miła chęcią
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Na stożku , Ja nie kupowałem srub bo jestem tego zdanie że klucze też mozna dokupić gośc tylko zerknie na śrubę i wie jaki klucz! Ja sobie dorobiłem śruby 5 ramienne i do nich klucze 2 szt. jeden w garażu drugi w aucie i mam wkręcone po jednej śrubie w kołach
-
A4 -[B5 1,6 ] Coraz ciężej pracujące wspomaganie..
Wymiana poprzez odkręcenie węża rozumiem , a nie strzykawka??
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Własnie tak zrobiłem dziasiaj . 130 zika z filtrem+ dojdzie koszt zakupu osłony pod silnik po jest popękana , dodatkowy koszt :frown: [ Dodano: 15-03-2007, 18:50 ] No tak Mrog gosiu mówi że to 2006 rok Jak wymieniał olej :eek: ja mu pokazuje wydech cały pordzewiały ale jeszcze nie pryka :exclaim: to powiedział ze jakas baba jeżdziła bo nawet fotele nie sa wypierdziane
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A ja mam najchane 120000 nie całe i zastanawiam sie jaki olej zalać . bo myslę że taki przebieg to dobiero dotarty silnik .
-
Polecane opony letnie
A co wy na to Continental sport 205x55x16
-
Jak podłączyć tubę Basową ?
Dzieki z przewodami no problem bo w tym pracuje ale z elektryka w aucie to wole być pewny . fotki by pomogły w rozwiazaniu problemu .
-
Jak podłączyć tubę Basową ?
Tyle ta ja wiem , ale kostka jest 10 pinowa.
-
Jak podłączyć tubę Basową ?
ok lukas23: kolego zapraszam do regualminu to jest pierwsze i ostatnie ostrzezenie :exclaim:
-
Jak podłączyć tubę Basową ?
Więc radio to sony cdxm850mp a skrzynka jest aktywna.
-
subwoofer w bagazniku b5 sedan
[ Dodano: 02-02-2007, 21:36 ] posiadam tylko suba i potrzebuję opis przewodów w kostce za pomoc dzięki :exclaim:
-
subwoofer w bagazniku b5 sedan
Mam ten sam problem z podłączeniem skrzyni basowej posiadam bose od A3 i Noki A6 . ale jak to podłączyć??? :|
-
Jak podłączyć tubę Basową ?
Mam pytanie o zamontowanie tuby basowe od A3,A4 awant, A6. Posiadam A4 sedan 96rok czy którąś da rade wpasować i jak ja podłączyć . Bo próbowałem szukać kostkido podłączenia ale okazuje sie że nie ma położonej instalacji audio na tył auta.