Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sk baton

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sk baton

  1. Znam warsztat w Szczecinie serwis bmw prowadzi go młody chłopaczek dodam że nie jest tani ale ma poważanie postaram sie dorwać nr.tel jak cie interesuje.
  2. A Jakie są objawy zużycia poduszki z pod skrzyni??
  3. Może paliwo ??? [ Dodano: 30-04-2007, 20:48 ] A czy szarpnięcie przy 140 też może byc przyczyną ??
  4. Też jestem przekonany do firmy SKF i Timken , to są renomowane firmy
  5. OK . Pójde do garazu i zrobie zdjecia .
  6. Na stożku , Ja nie kupowałem srub bo jestem tego zdanie że klucze też mozna dokupić gośc tylko zerknie na śrubę i wie jaki klucz! Ja sobie dorobiłem śruby 5 ramienne i do nich klucze 2 szt. jeden w garażu drugi w aucie i mam wkręcone po jednej śrubie w kołach
  7. Wymiana poprzez odkręcenie węża rozumiem , a nie strzykawka??
  8. Własnie tak zrobiłem dziasiaj . 130 zika z filtrem+ dojdzie koszt zakupu osłony pod silnik po jest popękana , dodatkowy koszt :frown: [ Dodano: 15-03-2007, 18:50 ] No tak Mrog gosiu mówi że to 2006 rok Jak wymieniał olej :eek: ja mu pokazuje wydech cały pordzewiały ale jeszcze nie pryka :exclaim: to powiedział ze jakas baba jeżdziła bo nawet fotele nie sa wypierdziane
  9. A ja mam najchane 120000 nie całe i zastanawiam sie jaki olej zalać . bo myslę że taki przebieg to dobiero dotarty silnik .
  10. A co wy na to Continental sport 205x55x16
  11. Dzieki z przewodami no problem bo w tym pracuje ale z elektryka w aucie to wole być pewny . fotki by pomogły w rozwiazaniu problemu .
  12. Tyle ta ja wiem , ale kostka jest 10 pinowa.
  13. ok lukas23: kolego zapraszam do regualminu to jest pierwsze i ostatnie ostrzezenie :exclaim:
  14. Więc radio to sony cdxm850mp a skrzynka jest aktywna.
  15. [ Dodano: 02-02-2007, 21:36 ] posiadam tylko suba i potrzebuję opis przewodów w kostce za pomoc dzięki :exclaim:
  16. Mam ten sam problem z podłączeniem skrzyni basowej posiadam bose od A3 i Noki A6 . ale jak to podłączyć??? :|
  17. Mam pytanie o zamontowanie tuby basowe od A3,A4 awant, A6. Posiadam A4 sedan 96rok czy którąś da rade wpasować i jak ja podłączyć . Bo próbowałem szukać kostkido podłączenia ale okazuje sie że nie ma położonej instalacji audio na tył auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.