Treść opublikowana przez skubiszek
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
ale wodzu tam nie ma filozofii chyba, że na prawdę masz 2 lewe ręce ale skoro potrafisz używać klucza do wymiany kół to i klocki zmienisz. Popatrz na film, popatrz co robią, lokalizuj śruby, zdejmuj zacisk, wyjmij klocki, schowaj tłoczek, nowe klocki i składaj w drugą stronę. Jak nie spróbujesz sam to się nie nauczysz.
-
Jakie rozmiar opon 15"
Kolega ma B6, więc rozmiar, który podałeś jest nieodpowiedni do tego auta. z tego co wiem, zarówno b6 wychodziły na 225 jak i na 235, w każdym razie przeskok rozmiarówki, który napisałem jest prawidłowy jeśli chodzi o % zmianę obwodu koła.
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Wymiana hamulców to godzina roboty.lewarek coś pod spód zabezpieczającego i jazda zobaczysz wróci Ci miłość do auta
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Szczerze współczuję koledze.... wiem kupa kasy kredyt i okazuje się kanał ale pamiętaj to tylko samochód rzecz nabyta.... myśl zawsze ze inni mają gorzej. Zrobiłeś juz silnik powoli zawiecha i juz wygląda to lepiej nie bądź w gorącej wodzie kąpany;) po 1 nic to nie zmieni po 2 wykonczysz się nerwowo. Jaki przebieg masz na blacie?
-
Jakie rozmiar opon 15"
Z doświadczenia powiem miałem 195/65 w hondzie zmieniłem heble i wchodziły 16 wiec 205/55 R16 na lato zamarzyly się 17 wiec 225/45/17 ale potem zmieniłem na 215/50/17 i mi osobiście jeździ się lepiej
-
Jakie rozmiar opon 15"
Pewnie chodziło Ci o 225/45
-
Jakie rozmiar opon 15"
205/60
-
błąd airbag - tylko skąd i czemu?
ten http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-kkl-vag-vw-audi-skoda-pro-i5484927638.html
-
błąd airbag - tylko skąd i czemu?
dlatego też go kupiłem :-)
-
błąd airbag - tylko skąd i czemu?
to co podejrzewaliście, błąd styku, przerwa w obwodzie, kostkę poprawiłem, po wykasowaniu błędu nie pokazał się ponownie
-
Ciężko chodzą biegi na postoju
Witam Mam delikatny problem występujący na postoju. Dość ciężko chodzą biegi W trakcie jazdy skrzynia chodzi pięknie, nic nie szarpie, uprzedzając pytania - sprzęgło się nie ślizga, nie szarpie, nie gwiżdże nie szumi, nie skrzypi. Czy może to być problem zapowietrzonego układu np ? jak 2 razy przepompuje sprzęgłem jest lepiej, chociaż nie idealnie. done
-
błąd airbag - tylko skąd i czemu?
Sprawdzę kostki może to to a kabel kupił bym u tak. Do hondy starcza mi elm a tam i tak nic się nie dzieje więc hds nie potrzebowałem alevaga warto mieć kabel kupiony, początkowo ciężko było połączyć się z autem ale błąd udało się skasować
-
problem ze sprężynami - jak podnieść tył?
więc czemu tak dziwnie sterczy przód a tył siedzi? amory mam czarne boge i wg moich wlepek mam 1BA więc nie czerwone
-
problem ze sprężynami - jak podnieść tył?
Witam Kupiłem niedawno a4 avanta b5 1.8 adr Auto stoi dość dziwnie, przód w górze, tyłek siedzi. Sprawdzałem jakie powinienem mieć sprężyny tył i wychodzi, ze 1 zielona kropka i 2 niebieskie. Jeden z kolegów już mi takie wysłał ale z ciekawości mam założone 2 zielone kropki i biała/siwa (ciężko stwierdzić) - z czego one są ? Tył swoją drogą jest mega miękki, 4 amortyzatory BOGE z logo audi przy okazji. Przednie sprężyny mam za to jedna brązowa i biała więc od tego modelu w aucie jest gaz i ciężkie koło zapasowe, zmiana tylnych sprężyn nie pomogła - nadal "d*pa" siedzi nisko auto wyglada jak motorówka. Przednie amory zmienione na delphi, nic się nie zmieniło prócz o wiele lepszego prowadzenia. Zastanawiam się nad zmianą tyłu i do tego czy mogę założyć inne spręzyny na tył np z 2.6 albo 2.5 tdi żeby tył powędrował w górę?
-
błąd airbag - tylko skąd i czemu?
kupić ten ? http://allegro.pl/obd2-obd1-vw-golf-iii-iv-passat-b4-b5-vento-kabel-i5437504080.html a może ten http://allegro.pl/vag-k-can-liczniki-pin-immo-off-kluczyki-full-diag-i4867838742.html czy ten ostatni http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-kkl-vag-vw-audi-skoda-pro-i5484927638.html ??
-
błąd airbag - tylko skąd i czemu?
Witam Mam następujący problem W piątek jadąc po mieście niespodziewanie wyskoczył mi bład poduszek, skąd i czemu nie wiem. Ruszyłem agresywniej ze skrzyżowania przód podskoczył i pojawił się po kilku metrach błąd Jaki nie wiem bo nie mam VAGa gdzie szukać przyczyny? jaki interface kupić do mojej b5 98 r avant 1.8? co mogło się stać ? rozpięła się kostka? gdzie jej szukać?
-
Strefa Śmiechu
jest dobry tłokuw...a ile mamy w tym kraju "tłómokuw" ale kiepski ..tylko 30% mocy mu przybyło.. kierowcy bmw...dlatego nie kupie wieśniackiego bmw żeby się ze mnie śmiali że dresiarz i gangster ze śląskiego..
-
Jak można dokumentnie spierdzielić robotę...
stodoła to przy tym lux!!
-
Strefa Śmiechu
ponoć tylko Polacy wiejski tuning stosują.. ale niemcy wcale nie są gorsi szczególnie jeśli chodzi o stylizację zderzaków http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=75188296&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=111&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxPrice=11001&transmission=MANUAL_GEAR&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=pl&tabNumber=2
-
[ALL B6] Wyposażenie A4 B6 1.9 Tdi :)
nawet 2 strefowy climatronic [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:15_________________________________________________dowiedziałem się właśnie że Audi ma z pilota otwierany bagażnik! właśnie o takie bym prosił dane!! a tu cisza... Panocki i Panie..
-
test wiedzy o motoryzacji
zestaw 1-9 zestaw 2 -9 zestaw 3-12
-
Nie do wiary... czary-mary ;)
tak tak no to widać .. że strzał jeden był tylko. A jak spalanie??
-
[B5 AFB] Podświetlenie zegarów INDIGLO
od momana są różne.. mi się wydaje że moje ładne ale niektóre wzory mają kiepskie
-
Nie do wiary... czary-mary ;)
fakt krzywa momentu rozciągnięta bardziej i bardziej płaska powinno być lepiej..tamten virus jakiś nie teges..zrobiony chyba na "odwal się"
-
Samochody z videoradarami
Szczecinek sławny.. jak kolega już pisał - Ford Focus srebrny 5d rej ZS.... Nowa Kia Ceed srebrna rej. ZS... Opel Vectra C.. czasami- rej. ZWA- wałcz, radzę uważać..