Treść opublikowana przez zdeniu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i było miło zaszczycił nas swą obecnością obywatel bieniek - dziękować (chociaż se nie pogadaliśmy ale wybaczam )
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
o 20.00 ale nie wiem czy dam rade dzisiaj zjechać f*ck !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja wiem że dasz rade
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
bardzo dziękować no i wzajemnie sie ma rozumieć
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
bardzo dobry plan
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to przykro rozumiem że jesteś w Słupsku jak cos to dawaj we wtorek na spota
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
albo jeszcze ma :polew: :polew: no cos w tym jest dopiero udało mi się podnieść głowe pępkowe było MEGA
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dożyjesz , dożyjesz - kwestia czasu.....................a tak na marginesie to jeden spocik w Słupsku juz zaliczyłem ( latem 2007 ) łoezusu q_rwa f a właśnie róciłem z pępkowego kolegi ssynka chłop sie dorobił mironu to ty mnie jeszcze pamietasz chyba jako jedyny, reszta to już szanowne vipowery z hołota nie gadają moze kiedys za lat swietlnych kilkanascie sie spikniemy pozdro i zapraszam na słupsk
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no q_rwa fa chopaki bardzo żałuję że nie było mnie wczoraj no ale siła wyższa słyszałem że we wtorek teraz będzie spoci o 20 myślę że nic mi nie wypadnie i będę napewno a poza tym doszły mnie słuch że były dwa nowe autka proszę o relację jakie to autka
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
sie okaże jak sie pojawisz
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a sipe masz w zbiorniku
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
zobaczymy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
zapewne weterani
-
[B6 AWX] Problem z ABS'em
a zadam takie podstawowe pytanie Vaga Ty podłączał
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
lepiej tego bym nie ujął porażka totalna nie wspominając o jakości obsługi - dno można podjechać na gierymskich do Vegas raz mieliśmy spoci tam z chłopakami z 3miasta calkiem sympatycznie bez problemu można zestawic stoliki jak więcej ludzi jest
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
chyba trzeba będzie gdzies podjechac gdzie będzie można siąść i spiś jakąś herbatkę lub pifffko bez%towe
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
co był cud :laghing2:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no qrka wodna zajebiaszczy motorek [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 23:30_________________________________________________no LUCAS a tak w ogóle to wsiocho dobrocho stary dziadu co nic nie wspomniałeś że masz urodziny ? pewnie nie chciałes flaszki postawić tak więc dla Ciebie a Ty dla nas
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
przydałoby się troszke zimy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
to nie żaróweczka gaśnica lata w schowku i rozłącza wtyczke przy lampie :> nie pierwszy raz zresztą
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a i offfszem
-
[B5 AJM] Skrzypi Podczas Ruszania??? Sprzęglo???
no to może faktycznie powoli kończyć się sprzęgiełko nierówno bierze tarcza lub koło dwumasowe ma już luz
-
[ALL B5] Zgrzyt z rozrusznika po odpaleniu silnika
tak jak pisze mlodyy , bendiks (elektromagnes) nie cofa się po uruchomieniu i przez chwilę jeszcze jest kręcony przez wieniec koła zamachowego tak więc powoli szykuje sie na jego wyminę
-
[B5 AJM] Skrzypi Podczas Ruszania??? Sprzęglo???
a te skrzypnięcie to skąd dobiega ? z przodu czy z tyłu auta
-
[B6 AVF] Sprzegło halasuje
nigdy nie trzymaj na polsprzęgle bo spalisz tarcze
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
i to jeszcze jak dzieki chłopaki za mile spędzony czas