Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zdeniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdeniu

  1. :polew: :polew: ale spamujecie jak to dobrze że nie jestem juz modem tu bo bym wszystko w piździec wywalił
  2. normalnie tragedia jak mogles dopuścić do tego
  3. łobecny nietomny jutro się melduję, jak zawsze zresztą UŻYTKOWNICY FORUM I AUTEK Z TYCH OKOLIC (nie piszę ludzie bo może alieny są wśród nas ) ten dział można spamowac ile wlezie mimo że jestem przeciwnikiem spamu to tu jak sie będziecie odzywali to będę szczęśliwy
  4. pomorze to spokojne okolice, ludzie zrównoważeni, wyciszeni (jestem chyba jedynym histerykiem) a tak poważnie to chyba wszyscy jacyś nieśmiali są albo rodzice nei chcą puszczać na spociki coby zbytnio się nie spocili
  5. napewno nie warto brać używanej bo nie wiesz w jakim jest stanie i czy następnego dnia nie padnie dlatego regenerowana jest najlepszą opcją bo jest sporo tańsza od nowej a tez masz na nią gwarancję
  6. zdeniu odpowiedział(a) na tom450 temat w Audi A4 B5
    może półosie skrzywione ale to chyba byłoby już czuć przy mniejszych prędkościach
  7. nie działające przyciski a tak poważnie to wspomniałeś coś że ostatnio grzebałeś przy panelu bo nie działał wyświetlacz może przy tej robicie coś namodziłeś wymontuj raz jeszcze , rozbierz z uwagą i obejrzyj dokładnie czy wszystko wyglądaj tak jak powinno
  8. te ikony pokazują skąd masz włączony nadmuch a raczej gdzie czyli góra, środek, dół
  9. nie widzę związku jeżeli myślisz że inne marki są bezawaryjne to jesteś w błędzie nie ma auta które by się nie psuło więc zamiast histeryzować trzeba po prostu naprawić auto wiele ludzi niestety chciałoby kupić samochód i nic zupełnie przy nim nie robić a nie sztuką jest kupić tylko później utrzymać w dobrym stanie a nie sprzedawać śmiecia
  10. ani mi się śni tego nie da się opowiedzieć
  11. czyli pozostaje tylko magiel najprawdopodobniej luz na listwie i nic więcej
  12. normaaaaalnie masakra 5 afftomobilofffff pojawiło się po raz drugi
  13. no to stary dasz tylko info o terminie i coś się zorganizuje
  14. witka witka czyżbyś zamierzał nas odwiedzić
  15. no lejdis meldować kto jutro zaszczyci swą obecnością
  16. devastation i co tam z Twoją furmanką
  17. zdrajca :bicz3: bliżej świąt się zobaczy jak komu będzie pasiło
  18. no so ty pitolisz o co kaman ?????
  19. no to Pany juz pędzę az mi się wierzyć nie chce że będzie więcej jak dwa auta [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 19:45_________________________________________________normalnie masakra na maxa chyba nalot alienów był albo cycuś podobnego dziś pojawiło się 5 furmanek oby tak dalej i dzięki za wizyte wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.