Treść opublikowana przez jkm
-
[B5 AEB] Ile ząbków powinien mieć pierścień ABS'u ?
ile ząbków powinien mieć pierścień ABS-u w A4 B5 Avant Quattro 96r 1.8T?
-
[B5 AEB] Jakie przeguby TYŁ do A4 Avant Quattro AEB 1996r
jak w temacie i ile posiadają one ząbków ABS
-
[B5 AEB] Zna ktoś może dobry serwis do regulacji gazu w okolicach Płocka ?
gaz wielopunkt z sondą Reduktor OMVL Wielozawór TOMASETTO Zawór OMVL Lambda OMVL a dolega jej to iż listwa jest na pewno do wymiany a poza tym trzęsie silnikiem na gazie zaś na benzynie jest
-
[B5 AEB] Listwa wtryskowa gazu
Jakiej firmy polecicie listwę wtryskową do gazu w mojej OOOO ? Bo stara jest już :rant: :ranting1: :ranting1:
-
[B5 AEB] Zna ktoś może dobry serwis do regulacji gazu w okolicach Płocka ?
Jak w temacie. Kogo polecicie?
-
[B5 AEB] Kody błędów mojej A4
prosiłbym o sprawdzenie i jak by ktoś wiedział co należy wymienić aby było z góry dziekuję 17978/P1570 16502/P0118 17967/P1559 17953/P1545 00561 17734/P1326
-
[B5 AFN] Spryskiwacze wysuwane - prośba o fotkę i mam pytanie
jak by to Ci pomogło to posiadam ori osłonki na spryski i jedna sptawną wysuwaną dyszę od A4 B5, druga niestety jest pęknięta po przygodzie z niejakim tyłem PEUGEOTA 206 :rant: :ranting1: jakby co to tel. 692451255
-
[ALL B5] Szyba piszczy przy opuszczaniu
u mnie było to samo i wystarczyło wyczyścić tą poziomą uszczelkę pod szyba od zewnątrz i jest
-
[B5 AEB] Dźwignia i linka od otwierania maski
najlepiej wjedź na kanał i spod samochodu przy zamku maski będzie taki metalowy element w którym linka jest zamocowana do zamka i musisz go popchnąć (nie pamiętam) czy w górę czy w lewo albo prawo
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
a w okolicach Płocka co polecicie?
-
[B5 APT] Czarna podsufitówka
kolego Kowi87 skąd wziąłeś tą pałkę? Z ASO? :good: :good: :good: :good: Gratuluje pomysłu Podaj numer katalogowy :polew:
-
[B5 AEB] Po przełączeniu na gaz słychać tykanie popychacza chydraulicznego
u mnie jest to samo i to też wtryskiwacze
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
najładniejszy jest 2 ale lepszy by był od S4
-
[B5 ABC] Ja się jeszcze nie chwalilem - standard
tylko pozazdrościć
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
:shocked:wymiataka :notworthy:
-
Ile pali Wam gazu?
a mój avant quattro 1.8T 15l< :> kiedyś wyszedł tylko 13l ale teraz 15 to norma
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Gdzie i za ile można take coś dostać? :good:
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Dokładnie taka sama jak moja tylko że ja swoją dopiero zaczynam modyfikować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kamil Wita Wszystkich