Treść opublikowana przez Skrzypek
-
[ALL B5] Problem z zasilaniem zapalniczki
może zwarcie na włączniku świateł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spikniemy się na shellu a później nad jeziorko :>
-
Spoty Olsztyńskie
więc rozumiem, że przyjedziesz z Leszkiem :> jeśli shell w Olsztynie to i ja proponuję shelllla w ostródzie przy E7. A później wszyscy razem na lody (wedle życzenia Taktusia;) nad jeziorko;) :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tego??? http://www.aquaparkostroda.pl/
-
Spoty Olsztyńskie
już nie mogę się doczekać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jak koledzy chyba nie zawiedziecie :> ja to nawet chyba sam ( z rodzinką) pojade bo Ostróda mi sie po prostu tam podoba... ale grupą zawsze raźniej... po prostu wiesz co dobre i za to cie lubie :> :> :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jak koledzy chyba nie zawiedziecie :>
-
Spoty Olsztyńskie
dlaczego nie :> tylko dobrze byłoby wiedzieć ile osób przyjedzie żebym wybrał odpowiednio pojemny parking ps Mareczku Iwona liczy na obecność Tereski kto wybiera się do Borska??? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html bo ja mam chęć polecieć
-
Spoty Olsztyńskie
Bardzo proszę Nowa Wakacyjna Tradycja Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!! Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: Co wy na to koledzy ??? Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy Pójdziemy też do centrum na lody ZAPRASZAM!!! :> :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie ale data kiedy :gwizdanie: 26.07.2009 :> :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
Bardzo proszę Nowa Wakacyjna Tradycja Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!! Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: Co wy na to koledzy ??? Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy Pójdziemy też do centrum na lody ZAPRASZAM!!! :> :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie :mysli: Patryk masz ochotę na lody w Ostródzie to wpadaj śmiało :>
-
[ALL B5] Zmiana nagłośnienia
szczerze mówiąc aby skomponować coś dobrego i niedrogiego trzeba po prostu uruchomić wyobraźnię poczytaj na forum a na pewno pomysł sam ci się nasunie powodzenia
-
Spoty Olsztyńskie
Bardzo proszę Nowa Wakacyjna Tradycja Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!! Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: Co wy na to koledzy ??? Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy Pójdziemy też do centrum na lody ZAPRASZAM!!! :> :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie
-
Spoty Olsztyńskie
Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł
-
Spoty Olsztyńskie
wy też ostatnio coś ucichliście :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
i znowu cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Pomoc w rozkodowaniu radia
dobry warsztat naprawczy RTV i ci odblokuje radyjko i nie bedzie potrzeby wpisywania kodu
-
[B5 AJM] Numer części, wzmocnienie czołowe
może to ci pomoże
-
Spoty Olsztyńskie
wal śmiało
-
Spoty Olsztyńskie
Na dzisiejszym spocie zawiało wakacjami, o czym świadczy lista obecności: dziś byli obecni: 1. 4LO+Leszek - dzieki na kierunki już są na miejscu 2. Arek87 3. Maxym83 4. Skrzypek + familia :> 5. dwie 80_tki z komletem pasażerów :> pierwszy raz na spocie do następnego, może w liczniejszym gronie
-
Spoty Olsztyńskie
ok weźcie ze soba kierunki :> może od razu wymienimy
-
Spoty Olsztyńskie
To jak Cię NIE nie będzie, to znaczy że będziesz? :polew: 4lo bedziecie z Leszkiem? wiesz o co chodzi :>
-
Spoty Olsztyńskie
ja bede z juniorem :>
-
Piła - HOT LINE
Marek przygotuj sie aby jutro na spociku zdac relacje z ogólnopolskiego :>
-
Spoty Olsztyńskie
to kiedy jedziemy??? oj tego to nie wiem a co masz ochotę coś drinknąć? no raczej :> tylko na pewno nie kolorek
-
Spoty Olsztyńskie
to kiedy jedziemy???