Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. może zwarcie na włączniku świateł
  2. spikniemy się na shellu a później nad jeziorko :>
  3. więc rozumiem, że przyjedziesz z Leszkiem :> jeśli shell w Olsztynie to i ja proponuję shelllla w ostródzie przy E7. A później wszyscy razem na lody (wedle życzenia Taktusia;) nad jeziorko;) :>
  4. tego??? http://www.aquaparkostroda.pl/
  5. już nie mogę się doczekać
  6. to jak koledzy chyba nie zawiedziecie :> ja to nawet chyba sam ( z rodzinką) pojade bo Ostróda mi sie po prostu tam podoba... ale grupą zawsze raźniej... po prostu wiesz co dobre i za to cie lubie :> :> :>
  7. to jak koledzy chyba nie zawiedziecie :>
  8. dlaczego nie :> tylko dobrze byłoby wiedzieć ile osób przyjedzie żebym wybrał odpowiednio pojemny parking ps Mareczku Iwona liczy na obecność Tereski kto wybiera się do Borska??? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html bo ja mam chęć polecieć
  9. Bardzo proszę Nowa Wakacyjna Tradycja Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!! Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: Co wy na to koledzy ??? Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy Pójdziemy też do centrum na lody ZAPRASZAM!!! :> :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie ale data kiedy :gwizdanie: 26.07.2009 :> :> :>
  10. Bardzo proszę Nowa Wakacyjna Tradycja Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!! Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: Co wy na to koledzy ??? Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy Pójdziemy też do centrum na lody ZAPRASZAM!!! :> :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie :mysli: Patryk masz ochotę na lody w Ostródzie to wpadaj śmiało :>
  11. szczerze mówiąc aby skomponować coś dobrego i niedrogiego trzeba po prostu uruchomić wyobraźnię poczytaj na forum a na pewno pomysł sam ci się nasunie powodzenia
  12. Bardzo proszę Nowa Wakacyjna Tradycja Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!! Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: Co wy na to koledzy ??? Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy Pójdziemy też do centrum na lody ZAPRASZAM!!! :> :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie
  13. Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł
  14. wy też ostatnio coś ucichliście :gwizdanie:
  15. i znowu cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:
  16. dobry warsztat naprawczy RTV i ci odblokuje radyjko i nie bedzie potrzeby wpisywania kodu
  17. może to ci pomoże
  18. wal śmiało
  19. Na dzisiejszym spocie zawiało wakacjami, o czym świadczy lista obecności: dziś byli obecni: 1. 4LO+Leszek - dzieki na kierunki już są na miejscu 2. Arek87 3. Maxym83 4. Skrzypek + familia :> 5. dwie 80_tki z komletem pasażerów :> pierwszy raz na spocie do następnego, może w liczniejszym gronie
  20. ok weźcie ze soba kierunki :> może od razu wymienimy
  21. To jak Cię NIE nie będzie, to znaczy że będziesz? :polew: 4lo bedziecie z Leszkiem? wiesz o co chodzi :>
  22. ja bede z juniorem :>
  23. Marek przygotuj sie aby jutro na spociku zdac relacje z ogólnopolskiego :>
  24. to kiedy jedziemy??? oj tego to nie wiem a co masz ochotę coś drinknąć? no raczej :> tylko na pewno nie kolorek
  25. to kiedy jedziemy???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.