Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. mech15 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    Mogło się trochę zapowietrzyć. Ale nie rozumie, skoro wytargał ci nagrzewnicę, po co się z nią bawić w czyszczenie? Czym ją czyścił? Czym zalany miałeś układ? P.S. Ile cię skasował za tą robotę z nagrzewnicą?
  2. Ewidencjonowanie to znaczy że każdy kilometr ma być rozpisany w specjalnym zeszyciku i wpisane:np. 02.01.2014r ul.Średzka 49 start meta ul.Mińska przejechane 12,6km. start Mińska meta ul. Średzka przejechane 13km. i tak każdy kilometr i tankowania co ile km kazdy kilometr każdy dzien każdy tydzień każdy miesiąc i rok pełna ewidencja i do tego jeszcze jest rubryczka po co jechałeś trzeba wpisać sprawy firmowe itd. Jednym słowem nic trudnego jak w Holandii
  3. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    foto Panie, foto
  4. Na ostatnim schodku? tak, jest florida
  5. mech15 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    Jakbyś miał jakieś pytania co do tej deski, to pisz
  6. mech15 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    Dobra Piotrek, daj już spokój - jedź do szika tam przy tesco, powiedz że chcesz nagrzewnicę ze średniej półki cenowej, a ja przyjadę do Ciebie z browarkami i będę patrzył jak się zarzynasz z deską rozdzielczą Już to przerabiałem, wymieniłem nagrzewnicę i wali żarem!!!
  7. kto mi powie gdzie jest antena zamontowana?
  8. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    c+e ok 8500 w Rzeszowie
  9. Wszystkiego Najlepszego Robert!!! Dużo zdrowia i rotacji ---------- Post dopisany 10-12-2013 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 20:35 ---------- Citroen potwierdza skład - nie ma w nim Kubicy. Tak, jak mogliśmy się spodziewać, to kwestie sponsorskie zadecydowały o tym, że Robert Kubica nie podpisał kontraktu z Citroenem. "Robert miał już umowę na biurku, ale jej nie podpisał, gdyż partnerzy się nie dogadali. Total poszedł na ustępstwa, ale LOTOS był nieustępliwy" - powiedział szef Citroen Racing. I jeszcze video: Robert Kubica - Rajd Polski / Rally Poland - Wypadek Kubicy, najlepsza jakość / best quality [HD] - YouTube
  10. za 1,5 tys wrzucę taki sam filmik
  11. Kubica i Gerber 4. w Ronde Citta dei Mille, 1. miejsce w klasie krótki filmik:
  12. jakość wykonania + logo - nie chcesz chyba kupić tej anteny?
  13. parktronic +
  14. Ale cytuj już całość: "Trochę się zastanawiam właściwie czemu to się tak rozchrzaniło. Z rok już na tym dyfrze jeżdzę, trochę się ślizgałem, pare ćwiartek, jakies streety. Zawsze po męsku waliłem z odcięcia a tu nagle trach przy lajtowym starcie z 4k rpm..." Nie chcę wciskać kitu że torsen jest słaby, czy coś w tym stylu. Zwracam uwagę, że dedycuje stan tego mechanizmu. Mało jest ich ogólnie do kupienia, a już mniej w takim stanie że po przetarciu szmatą wygląda jak nowy - jak pokazywał dev. Jeśli ktoś chce go pakować do mocniejszego auta, to trzeba mu się dokładniej przyglądnąć na początku i tyle. Bo na pewno każdy go wkłada, żeby się nim pobawić
  15. Było już . Ja nie widzialem, to jest kompilacja. wiedziałem, ze ta 7 będzie na pierwszym miejscu :grin:
  16. Tak, auto dostawało nieźle w piz*e Audi 80 turbo quattro - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Autor zwracał uwagę na luzy w torsenie i zaznaczył, że przy obecnym torsenie skasował luzy. Przez co wytrzymałość mechanizmu się zwiększyła.
  17. podejrzenia to za mało, żeby coś komuś doradzić: 420KM/485Nm - fakt, auto trochę upalane
  18. niezłe :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.