Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. Szafa, za dużo mocy doyebaes, aż zaślepki spadają
  2. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Grubo
  3. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio rowerzysta chciał mi tak zrobić...
  4. mech15 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za sam wygląd powinieneś ta piaste wymienić
  5. mech15 odpowiedział(a) na Daro32 temat w 2.0TDI
    We wszystkich BRD montowali dpfy, czy tylko od któregoś rocznika?
  6. Trzeba przygotować grunt pod faktyczną podwyżkę bo by ludzie oszaleli
  7. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Spróbuję jeszcze z tą kartą
  8. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pojezdziłem trochę z tom tomem 6000 truckerem. I powiem Wam że straszna siara z tą navi. Jest tak wolna, zamulona i z takim beznadziejnym czasem reakcji na dotyk, że umysł sie buntuje-przyzwyczajony do szybkości z jaką się obsługuje telefon dotykowy. Za taką kasę taka prędkość... Jeśli ktoś wyszukuje po kilka punktów dziennie to współczuję. Kolejnym minusem jest przeglądanie map/wyznaczonej trasy, żeby zobaczyć numer drogi trzeba bardzo przybliżyć, czasem maksymalnie. Navi broni się pokazywaniem natężenia ruchu na bieżąco, co sprawdza się nawet dobrze. Na pewno nie kupiłbym jej sobie prywatnie za własną kasę, chyba że jeździł bym na jakichś wiecznie zakorkowsnych trasach, tracił kupe czasu i nie miał płacone stawki godzinowej. Jedyne co udało mi się z nią zrobić, to wymienić na 6250 - najnowszy model - działa znacznie sprawniej, choć do ideału tez mu brakuje. Poza wyglądem to jedyna różnica w stosunku do 6000.
  9. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tutaj trochę taniej niż w normalnie w Polsce TomTom 1FL6.002.60 Trucker 6000 6-Inch Satellite Navigation System https://www.amazon.co.uk/dp/B01J7I23ZA/ref=cm_sw_r_cp_apa_pxpnzbP4R0M89
  10. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze to słyszeć, bo leci do mnie 6000
  11. Spoko, nie wiedziałem że to podzielone jest w środku. Bardziej myślałem że może chodzi o końcowy kolor kierunku, że się ktoś będzie przypieprzał...
  12. Kowi, ale dlaczego nie rozciągnąłeś złota na kierunek? Jaki był powód?
  13. Cały środek w złocie to by było to!
  14. Przy demontażu ścisnąłem lusterko wewnętrzne i zalało się ono płynem - już po lustrze czy wróci ono do normalnosci?
  15. To jest dobry serwis
  16. http://footdirect24.com/id.php?channel=6
  17. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Niedawno o kontenerach była mowa
  18. Nie jest trudna jak się już to potrafi. A pisać, że wystarczy tylko lekko złamać i idzie, to tylko kiepscy instruktorzy mogą. Ch*ja idzie i dobrze pamiętam moje zdziwienie kiedy pierwszy raz to robiłem Powodzonka
  19. Poczekaj na łuk do tyłu c+e?
  20. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Bardzo pokiereszowany?
  21. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To ten zgniotek?
  22. Współczuję
  23. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na kontenerach prawie same plusy, bo nie interesuje Cię załadunek i rozładunek. Tylko trochę słabiej za to mi płacili. Zabezpieczenie kontenera to prosta sprawa. No i jeszcze typ naczepy ma znaczenie, bo pasowałoby, żeby ktoś pokazał ci jak ja ewentualnie zsuwać i rozsuwać albo rozłączać. No i niektóre kontenery lubią sobie ważyć
  24. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kiedy przychodzi poniedziałek i trzeba iść do pracy, ale chcesz poleżeć jeszcze 5 minut

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.