Treść opublikowana przez wiki
-
[a4 1.9TDI 1995] fotki mojej malej
ładne
-
[b5 1.9tdi '96] mój wózek
podpisuję się pod tym
-
B5 1.6 AHL 98r. Naciąg paska rozrządu.
:eek: :eek: :eek: w 1.6 koszty, chłopie tam przychodzi jeden napinacz i pasek i to wsio..... i chcesz powiedzieć że nie będziesz wymieniał starych częsci bo nowe maja wieksze prawdopodobieństwo zepsucia ! życzę powodzenia i współczuję twojej A4
-
B5 1.6 AHL 98r. Naciąg paska rozrządu.
40 tyś, z poprawką na prawdomówność to już kwalifikuje rozrząd do wymiany, zresztą to jest żelazna zasada po kupieniu auta, chyba że są wpisy w książce serwisowej ASO
-
[ALL B5] Wymiana mieszka
przy twoim roczniku ramka w której jest mieszek jest poskrecana śrubkami, odkrecasz je i masz wszystko jak na dłoni, wymiana zajeła mi 3 minuty
-
[A4 B5] Wentylator klimatyzacji
zdeniu a o ADP to zapomniałeś
-
Szumi!!!
myśle że drzwi do delikatnego przegięcia i będzie OK
-
kontrolka rezerwy paliwa- problem
coś z pływakiem w baku .....trzeba by wyjąć go z pompa paliwa i oblukać
-
[B5 1.6 ADP 1995] Klekotanie jak w dieslu z paska klinowego.
ja obstawiam napinacz, słyszałem od fachowca z serwisu VW/Audi że one bardzo często siadają, u mnie się to potwierdziło (piszczał jak był zimny a po wymianie jest OK) koszt około 90 zł. firmy LuK, musisz podjechać do fachowca bo każda odpowiedż tu to wrózenie z fusów i będziesz musiał pół silnika wymienić ...
-
[B5 AEB] Temperatura spada - czy to normalne?
zamykam bo na temat temeratury cieczy, termostatu, czujnika to epopeja jest napisana na forum i niepotrzebna jest jej kontynuacja :arrowr: patrz FAQ
-
Jak i czym nasmarować zawiasy w dzwiach ?
wyczyść do sucha i posmaruj palcem smarem stałym
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
no i sprawę zakąsek uważam za wyjaśnioną powtórzę się i zapytam jaka rasa krówek będzie wypasana ? bo z autopsji wiem że wypasanie wielorasowgo stada grozi, zwróceniem treści i nieudanym następnym dniem tzn. zaopatrujemy sie na miejscu w lokalnym barze (co myśle trzeba uczynić) czy każdy przywozi swoje specyfiki :confused:
-
Jak i czym nasmarować zawiasy w dzwiach ?
ja smaruję smarem do łozysk, przeżroczysty błękitny kolor i jest wszystko OK
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
77 z drugiej połowy grudnia
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
dla mnie na każdej imprezie szwedzki stół jest optymalną sprawą, no tylko są mniej lub bardziej wypaśne stoły , więc opowiadam sie za szwedzkim stołem, przecież nie jedziemy tam żreć, tylko pobawić się, przepić i przekąsić, a jak ktoś przez te dwa dni nie zje kotleta na kolację to chyba nie umrze z głodu, a jak będzie miał umrzeć to mu sie coś dowiezie opcja z kiełbasą jest zarąbista i nie narzucajmy tu niczego, bo zasobnośc portwela każdego z nas jest różna i co niektórzy mogą sie głupio czuć, np. 10 opowie się za wypaśną kolacja i przegłosuje 5 skromniejszych ludków którzy beda zmuszeni wysupłać te talarki... także stół szwedzki, a jak ktoś chce wykwintnie zjesć to uda sie do lokalu odpowiadającemu jego standardowi życia wyprzedzę co niektórych z komentarzem typu " jak nie ma ktoś kasy to po co jedzie ?" po to żeby spotkać się z kumplami z całej Polski i miło spędzić czas :twisted:
-
[B5 1.6] benzyna 1996
gdzie ? przecież masz pokrętła :eek: , a klima w manualu występowała w A4 bo już teraz to mnie zagiołeś i zgłupiałem :redface:
-
1.8 ADR '95 - świece!
NGK-BKUR6ET-10, z logo Audi/VW czyli fabryczne do pierwszego montażu, mają trzy elektrody i są super !
-
Kiera lata na boki
zdeniu ma rację, te elementy na pierwszy ogień
-
1.8 ADR gaśnie silnik
odepnij przepływkę i sprawdż czy dalej będzie to samo albo gorzej (jeśli nie będzie różnicy to trzeba przepływka się zainteresować), no i pozostaje przepustnica do czyszczenia i adaptacji powodzenia
-
[B5 ABC] Wymienilem swiece na BOSCH Super 4
super różnicy sie nie spodziewaj no chyba że tamte były walnięte, spalanie mieszanki będzie efektywniejsze ze wszelkimi pozytywnymi skutkami tego
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy z komory silnika
jeśli cały czas ci naparzaja no to trzeba je wymienić niestety, a i zmień fachowca od oleju ach te Audi i Volkswageny z tymi popychaczami .....
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no jak nie ma jak jest, integracja połączona z wypasaniem krówek w lokalnym barze (warunek udzielonej nam promocji na apartamenty)
-
[B5 1,9TDI Avant 2000r] Moja A4-ka
malina, takie mam właśnie oczekiwania do mojej następnej Audiczki (musi być conajmniej taka sama, no ewentualnie lepsza) gratuluję wszystko mi sie w niej podoba
-
[b5 1.9 TDi AFN] czarny avancik ;)
potwierdzam
-
[B5 1.6] benzyna 1996
to webasto to fajna sprawa, tylko ile to benzynki zużywa ?, no i klimy brak to poważna wada, co do gumowych dywaników to jak najbardziej polecam na każdy sezon (tylko oryginały z zaczepami koszt 100 zł), są wykonane z mieciutkiej gumy, podczas mycia auta myjesz je i wyglądają jak nowe, a dywaniki materiałowe to zbieranina kurzu, brudu i wilgoci wnętrze ładne, przebieg jesli prawdziwy potwierdzony w książkach to gratulacje (i nie daj sobie wmówić że napewno krecony bo ja rok temu swoją kupowałem z 124 tyś km potwierdzone w ksiażkach i wlepce serwisowej Audi, także istnieją takie auta)