Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. podpisuję się pod tym
  2. :eek: :eek: :eek: w 1.6 koszty, chłopie tam przychodzi jeden napinacz i pasek i to wsio..... i chcesz powiedzieć że nie będziesz wymieniał starych częsci bo nowe maja wieksze prawdopodobieństwo zepsucia ! życzę powodzenia i współczuję twojej A4
  3. 40 tyś, z poprawką na prawdomówność to już kwalifikuje rozrząd do wymiany, zresztą to jest żelazna zasada po kupieniu auta, chyba że są wpisy w książce serwisowej ASO
  4. wiki odpowiedział(a) na 7JK8 temat w Audi A4 B5
    przy twoim roczniku ramka w której jest mieszek jest poskrecana śrubkami, odkrecasz je i masz wszystko jak na dłoni, wymiana zajeła mi 3 minuty
  5. zdeniu a o ADP to zapomniałeś
  6. wiki odpowiedział(a) na a4avant temat w Nadwozie i Wnętrze
    myśle że drzwi do delikatnego przegięcia i będzie OK
  7. coś z pływakiem w baku .....trzeba by wyjąć go z pompa paliwa i oblukać
  8. ja obstawiam napinacz, słyszałem od fachowca z serwisu VW/Audi że one bardzo często siadają, u mnie się to potwierdziło (piszczał jak był zimny a po wymianie jest OK) koszt około 90 zł. firmy LuK, musisz podjechać do fachowca bo każda odpowiedż tu to wrózenie z fusów i będziesz musiał pół silnika wymienić ...
  9. zamykam bo na temat temeratury cieczy, termostatu, czujnika to epopeja jest napisana na forum i niepotrzebna jest jej kontynuacja :arrowr: patrz FAQ
  10. wyczyść do sucha i posmaruj palcem smarem stałym
  11. no i sprawę zakąsek uważam za wyjaśnioną powtórzę się i zapytam jaka rasa krówek będzie wypasana ? bo z autopsji wiem że wypasanie wielorasowgo stada grozi, zwróceniem treści i nieudanym następnym dniem tzn. zaopatrujemy sie na miejscu w lokalnym barze (co myśle trzeba uczynić) czy każdy przywozi swoje specyfiki :confused:
  12. ja smaruję smarem do łozysk, przeżroczysty błękitny kolor i jest wszystko OK
  13. 77 z drugiej połowy grudnia
  14. dla mnie na każdej imprezie szwedzki stół jest optymalną sprawą, no tylko są mniej lub bardziej wypaśne stoły , więc opowiadam sie za szwedzkim stołem, przecież nie jedziemy tam żreć, tylko pobawić się, przepić i przekąsić, a jak ktoś przez te dwa dni nie zje kotleta na kolację to chyba nie umrze z głodu, a jak będzie miał umrzeć to mu sie coś dowiezie opcja z kiełbasą jest zarąbista i nie narzucajmy tu niczego, bo zasobnośc portwela każdego z nas jest różna i co niektórzy mogą sie głupio czuć, np. 10 opowie się za wypaśną kolacja i przegłosuje 5 skromniejszych ludków którzy beda zmuszeni wysupłać te talarki... także stół szwedzki, a jak ktoś chce wykwintnie zjesć to uda sie do lokalu odpowiadającemu jego standardowi życia wyprzedzę co niektórych z komentarzem typu " jak nie ma ktoś kasy to po co jedzie ?" po to żeby spotkać się z kumplami z całej Polski i miło spędzić czas :twisted:
  15. gdzie ? przecież masz pokrętła :eek: , a klima w manualu występowała w A4 bo już teraz to mnie zagiołeś i zgłupiałem :redface:
  16. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    NGK-BKUR6ET-10, z logo Audi/VW czyli fabryczne do pierwszego montażu, mają trzy elektrody i są super !
  17. wiki odpowiedział(a) na KacperWKK temat w Układ Jezdny
    zdeniu ma rację, te elementy na pierwszy ogień
  18. odepnij przepływkę i sprawdż czy dalej będzie to samo albo gorzej (jeśli nie będzie różnicy to trzeba przepływka się zainteresować), no i pozostaje przepustnica do czyszczenia i adaptacji powodzenia
  19. super różnicy sie nie spodziewaj no chyba że tamte były walnięte, spalanie mieszanki będzie efektywniejsze ze wszelkimi pozytywnymi skutkami tego
  20. jeśli cały czas ci naparzaja no to trzeba je wymienić niestety, a i zmień fachowca od oleju ach te Audi i Volkswageny z tymi popychaczami .....
  21. no jak nie ma jak jest, integracja połączona z wypasaniem krówek w lokalnym barze (warunek udzielonej nam promocji na apartamenty)
  22. malina, takie mam właśnie oczekiwania do mojej następnej Audiczki (musi być conajmniej taka sama, no ewentualnie lepsza) gratuluję wszystko mi sie w niej podoba
  23. to webasto to fajna sprawa, tylko ile to benzynki zużywa ?, no i klimy brak to poważna wada, co do gumowych dywaników to jak najbardziej polecam na każdy sezon (tylko oryginały z zaczepami koszt 100 zł), są wykonane z mieciutkiej gumy, podczas mycia auta myjesz je i wyglądają jak nowe, a dywaniki materiałowe to zbieranina kurzu, brudu i wilgoci wnętrze ładne, przebieg jesli prawdziwy potwierdzony w książkach to gratulacje (i nie daj sobie wmówić że napewno krecony bo ja rok temu swoją kupowałem z 124 tyś km potwierdzone w ksiażkach i wlepce serwisowej Audi, także istnieją takie auta)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.