Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 1,9 TDI] ciepło / zimno ..... i dalej zimno
stawiam na walnięty sterownik - climatroinic, załatw sobie cos na podmianę i będziesz wiedział na 100%
-
jak sprawdzić jakie mam zawieszenie ?? :(
i dlatego jestem na nie jeśli chodzi o drastyczne obniżanie auta w tym kraju przez pseudo tuningowców, badzmy szczerzy w tym kraju trzeba mieć auta terenowe a nie niskopodwoziowe pociski
-
[B5 1,8] Żywotnosc hydraulicznych popychaczy
jeśli cyka sporadycznie to normalka i daj sobie z tym spokój, grupa VW/Audi od kilkunastu lat sobie z tym nie radzi i kazdy normalny mechanior ci to powie - te typy tak mają, tak samo jeśli chodzi o sprzęgło, które też w tej grupie jest stosunkowo słabe i nie wytrzymuje tyle co np. w Oplach. Ja mam 144 tys km. przebiegu (udokumentowane) jak kupiłem 124 tyś. i też mi sporadycznie cykało i cyka . Sprzęgło też do wymiany. Przy tym przebiegu nie powinienem słyszeć o tych elementach, a jednak .....
-
[ALL] głębokie rysy...
ci z szarej strefy zrobią to za 50 zł i równie dobrze
-
[ALL A4] ISOFIX - gdzie jest?
kup porządny firmowy fotelik, zamocuj go poprawnie i starannie i będzie OK
-
[B5 1.6 ADP] hamulce twarde
klocki TRW są jak nówki, tylko chodzi mi o to czy nie zmieniły swojej struktury (czy nie stwardniały pod wpływem przegrzania i natychmiastowego schłodzenia) ale o dziwo dzisiaj gdy suchutko i cieplutko jest wszystko OK, sam już nie wiem co myśleć i co w tym wszystkim chodzi, jakiś zonk jest napewno tylko dlaczego dzisiaj jest lepiej niż wczoraj
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
oj chopie, przyjedź to zobaczysz, takich rasowych to nigdzie nie spotkasz poczytaj ten temat trochę to się zorientujesz o czym mówimy
-
[B5 1.6 ADP] hamulce twarde
jak ją sprowadziłem rok temu, to nie wymieniałem płynu bo temperaturę wrzenia ma dobrą - regularnie sprawdzam, wycieku nie ma bo poziom płynu jest cały czas ten sam czyli max ja stawiam na klocki że się wysrały, bo coś od początku się nie umywały do poprzednich jakie miałem firmy Remsa, sam już nie wiem :frown: , bo jak by układ był zapowietrzony to raczej pedał by wpadał miękko w podłogę jak mniemam :confused:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ciekawią mnie te wykrzykniki i inne kolory przy nickach na liście jadących na pierwszej stronie, co one oznaczają
-
[B5 1.9 TDI Quattro Avant] Oto fotki mojego traktorka :)
bardzo ładne auto
-
[B5 1.6 ADP] hamulce twarde
od paru dni zauważyłem słabszą skuteczność hamowania tzn. mam wrażenie jakby klocki stwardniały, pedał hamulca twardy i co za tym idzie hamuje jakby klocki były oblodzone i trzeba używać większej siły do deptania w pedał. Zdażyło mi sie po nocy, że przy pierwszym hamowaniu hamulce były równe zeru :eek: , kolejne już było lepiej. Nie mam pomysłu co to, trzy miesiące temu wymieniałem komplet tarcze + klocki TRW/Lucas . Felgi mam z dużymi prześwitami, czyżby coś się zasyfiło hmm...
-
[ALL] głębokie rysy...
jedź do jakiegokolwiek lakiernika i ci to zrobi fachowo, sam nie kombinuj, nie warto
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
hhacek zgadzam się z tobą poje..ny jesteś i to zdrowo, ale lubię takich poje..w ,wszystko oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu :564:
-
[B5 1.6] SUPER AUTKO!!
możesz to wyjaśnić :027: , bo jak to ma być od zastępcy dyrektora koncernu Audi, to sobie jaja chyba robisz z powaznych ludzi, bo co niby ten dyrektor jezdził starą B5 i to jeszcze 1.6 ;D a tak pozatym to ładna seria
-
[b5] wzmocnienie pod deska rozdzielcza
spawy to normalna sprawa, a co myślisz ze w fabryce kleją , wszyscy tak mamy nie obawiaj się
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
[ Dodano: 28-01-2007, 00:42 ] a skąd wiesz :027: wlasciciel napisal to w pierwszym poscie hehe umkło mojej uwadze :
-
[B5 1,6] Luźna wtyczka pod zbiorniczkiem płynu chłodzącego
człowieku o czym ty mówisz
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
a skąd wiesz :027: piękna seria, na wiosnę ładna felga i lampy po lifcie i nic bym juz nie ruszał - naprawdę ładne auto i wbrew pozorom z silnika też będziesz zadowolony
-
[B5 1.8T] Moja pierwsza A4
mi nie podchodzi, ale tobie musi się podobać - chodzi mi o ten niby tiuning, ja bym wrócił do serii i zaczoł od nowa :one:
-
Zdjęcia mojego Avanta:-)
bombastic, wzór felgi słuszny :one: no i przestancie ukrywać się z cenami bo przecież ani nikt wam nie zabierze ani nie dołoży to i po co ściemniać z PW :027:
-
[B5 1.8] moje seryjne OOOO + nowe autko fotki
dzieciaczek fajniutki, autko też, tylko te chromiki klejone mi nie podchodzą
-
[RS4] Moja Czworka...
no jazda na dwa baty musiała być fajna, jeśli chodzi o kolor to niebieski mi sie podoba ale jak do siebie to brałbym czarny
-
[B6 AVB] Nowe felgi
ładna , ale ... odkleiłbym te chromy, zwłaszcza te z przedniego zderzaka ( dla mnie wieś ) no i trochę ma nalatane km.
-
[B5 2.5TDI] Moje QUATTRO - AVANT
bardzo ładne auto i wyposażone bogato - larytas
-
Wymieniłem grill,jak sie podoba??
jestem na nie grilom KAMEI, wolę ori po lifcie