Treść opublikowana przez lama
-
[B6 AWX] Dziwny odgłos ,,chyba" sprzęgła
Ile zapłaciłes za wymianę sprzęgła ijakie założyłeś?
-
[B6 AWX] Adapter do telefonu
Panowie bardzo proszę o pomoc mam navi plus z RNS-D duża navi i uchwyt zamontowany z boku deski zdj. ale nie mam adaptera do mojego telefonu. Czy moja navi ba bluetootha czy muszę kupować adapter za 700 w aso czy jest jakiś sposób tańszy żeby podłączyć tel do zestawu głośnomówiącego
-
[ALL B6] Uchwyt pod telefon - ale co dalej ??
mam pytanko mam navi rns-d i jak wyszukuje telefonem urządzeń bluetooth w aucie to nic nie znajduje. Nie mam bluetootha-a czy jest może nie wyłączony bo prawdopodobnie mam zestaw głośnomówiący?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
ekstra furka marzonko
-
Demontaż tapicerki klapy bagaznika
zrobione, ten klucz jest ok, odkręca się tylko cztery śrubki te widoczne reszta jest na zaczepach, które da się wyciągnąć najlepiej czymś długim płaskim podważyć np. łyżka do kół albo płaskownik i wszystko schodzi. Są tylko dwa małe zaczepy które trzymały jak wściekłe właśnie przy szybie tam gdzie narysowane jest żeby podważyć kluczem albo mocno docisnąć do szyby. A co do zamka to zaciąl mi się ten silniczek który otwiera i zamyka zamek i zablokował się. Podłączyłem go na sztywno do prostownika i zadziałał wszadziłem spowrotem i nie działa więc powtórzyłem operację ale nasmarowałem go ten plastki co wchodzi i wychodzi i działa jak mi sie uda to puszcze zdj
-
[ALL B5] Klapa bagażnika - zamek się nie zamyka
silniczek się zawiesił albo przepalił ten, który zamyka i otwiera zamek i zablokował zamek, musisz podłączyć ten silniczek taki biały od którego wychodzi metaliwy drut który otwiera i zamyka w środku jest elektromagnesik który się zacina trzeba nasmarować a jak nie to wymiana to jest nierozbieralne
-
[ALL B6] RNS-D brak satelit
może masz mapę wsadzoną z obszaru w którym był ostatni punkt drogi i jest poza obszarem, albo antene uszkodzoną zob na tylnych szybach czy paski nie są uszkodzone
-
[ALL B6] Odwrotna pozycja zero wycieraczek
Panowie ja miałem ostatnio to samo ściągnąłem plastiki żeby się dostać do mechanizmu odręciłem tylko śrubę na górze tego trzpienia i włączyłem wycieraczki żeby mechanizm wrócił do pierwotnej pozycji następnie dokręciłem spowrotem i wróciły na starą pozycję. miałem scczęście bo jak się trzpień zapieka to trzeba wszystko rozbierać i beż ściągacza nie da się ściąnąć wycieraczek zapiekają się pozdro
-
[ALL B7] Jak odróżnić jaki mam czytnik - DX3 czy DX4 ?
napewno masz dx4 ja ostatnio wgrywałem kuplowi do B6 mapę polska czechy na dx i smiga tu masz linki: Teleatlas Polska Czechy 2008/2009 DX Blaupunkt TravelPilot Navigation --------------------------------------------------------------------------------
-
RNS-D
60 zł zdzierstwo[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 11:04_________________________________________________A złodziejom powinni ręce opcinać tak jak to kiedyś było i nie ma renty dla takich
-
[B5 AHH] Spadek mocy silnika i wzrost temperatury
W turbinie jest Cięgionko które lubi się zapiekać i nie wracać na miejsce i nie ładuje jak trzeba przy zmianie biegów i spada w pewnej chwili ja też tak miałem
-
[ALL B6] Odwrotna pozycja zero wycieraczek
Panowie ja mam to samo tylko się zastanawiam czy się w to bawić czy nie pojechać do serwisu
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
W instrukcji jest napisane że pierwsza wymiana na 120 tys a kolejne co 90 tys i ja bym sie tego trzymał
-
[B6 AWX] Problemy z uruchamianiem silnika
Jak słabiej pali na zimnym a na ciepłym normalnie to prawdopodobnie świece mi też gość sprawdzał miernikiem jakimś i mówił ze są ok a jak je wyciągnąlem to dwie były okopcone i przepalone także wymiana kompletu zawsze wymieniemy wszystkie dla niepoinformowanych!!!!!!!! pozdro
-
[B6 AVF] Wyciek oleju z zaworu na pokrywie silnika
Ja mam ten sam problem to plastikowe cięgienko i dookoła jest mokro i troszkę oleju ubywa 190 tyś przejechane ale dzieki bardzo może będe wymieniał
-
[B6 AWX] Wahania obrotów silnika
Jak masz klimatronik a pewnie masz, to jak masz ustawione na auto to jak się silnik nagrzeje włącza się klima bo klima też grzeje jak jej ni wyłączysz, możę wtedu wskakuje na wyższe obroty
-
[ALL B5] Spryskiwacze szyby przedniej problem!
może masz zapchane wyloty weź igłę i spróbuj poruszać i przetkać dziurki wylotowe, albo przewody dziurawebo zbiorniczek raczej nie
-
Jaki TV 42 cale ?
Panowie jak macie sygnał z anteny zwykłej to tylko plazma i tylko panasonic jeżeli macie sygnał cyfrowy i hd to może być samsung 40 full hd ten czerwony ale i tak polecam panasonica plazmę
-
[ALL B6] Navi Plus kilka pytań
ad1 tak wystarczy ją tylko włożyć ad2 nie czyta płyt dvd bo to jest format dx tylko na cd ad3 z tego co wiem to bardzo trudno zpolonizować ten sprzęt ale mapa jest po polsku także luz ad4 tuner musisz sobie dokupić i podłączyć bo tam jest tylko miejsce na tv
-
[B6 AWX] spadek podciśnienia, przy dodawaniu gazu.
Panowie ja miałem to samo dostawał kopa dopiero przy 2 - 2.5tys ale trafiłem źle bo musiałem wymieniać turbo, ale czasem jest tak że to cięgienko nie chce wracać do pozycji pierwotnej i powstaje szeroki otwór czyli nie ma sprężania i nie ma kopa dopiero własnie przy 2.5tys. trzeba nasmarować i rozruszać ok 200-300 u mechanika
-
[B6 AVF] Brak mocy, straszne dymienie
Siema jeżeli nie ma mocy to nie trzyma ciśnienia albo przewody do turba albo servo nieszczelne. Turba jak nie chodzi to nie chodzi wcale
-
[B6 BBK] Polonizacja Navi Plus
ja też bardzo proszę o takie info???
-
[B6 BFC] Centralny zamek nie reaguje na sygnał z kluczyka !
Dziekuje bardzo za pomoc panowie u mnie podziałało od razu wsadziłem kluczyk i przekręciłem zapłon i wcisnąłem guzik na pilocie i już śmiga jeszcze raz dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem z opola i ood niedawna jestem posiadaczem audi a4 2003 1.9 tdi