Treść opublikowana przez lama
-
[ALL B6] Jakie kable do tunera TV w Navigation Plus ??? help
http://www.naviservice.com.pl/?id=1010 prosze
-
[B6 AWX] Twardy pedał hamulca po dłuzszym postoju
Sprawdz weżyk od serva do pompy czy na łączniku gumowym masz nieszczelność
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
U mnie to samo nieszczelność w łączniku tylko z małą różnicą przeżarło mi plastkiowe kolanko od strony samochodu i musze ku... kupić cały przewód od serva do ścianki grodziowej, ale wielkie dzieki za info dzieki wam wyczaiłem że to to i kasa w kieszeni[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 09:44_________________________________________________a numer łącznika o którym mowa to 8E0 611 743 F to ten gumowy łącznik do którego wchodzą dwa kolanka z dwóch stron ścianki grodziowej oddzielającej akumulator od silnika jakby ktoś nie wiedział
-
[B6 AVB] Tylna wycieraczka działa cały czas
Panowie dzis mi ie to samo stało sprawdze i dam znac
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
masz dx na 100% tylko musisz nagrć odpowiedznio płytkę i najlepiej na sony z najwolniejszą prędkościa z dołączonym profilem do plików i nagrywać na clone cd
-
[ALL] Odpryski
To prawda że klienci się czepiają szczególnie tacy co nie mają pojęcia że ktoś chce mie ładne autko bez odprysków, tylko że są dwie sprawy po pierwsze sprawdzają czy nie ma szpachli bo jak wiecie sprawdza się grybość lakieru i w tym momencie jest ok bo nie dajemy szpachli tylko samą farbę. A druga sprawa to taka że nie maluje się tylnej klapy albo drzwi czy tylnego błotnika tłumacząc że to odpryski maluje sie przednie błotniki albo machę bo tam są odpryski.
-
[B5 AFN] Problem z nawigacją - mapy
masz navi BNS czyli w zegarach. Nic nie musisz kupować wystarczy tylko płyta z mapą teleatlas polska/czechy na dx albo kup na allegro oryg albo ściągnij sobie z neta jak bedziesz miał problemy to pisz na pw
-
[ALL B6] Płyta z nawigacją
Nie ma żadnego zabezpieczenia jak jest płyta to masz dostęp do funkcji settings i tam eject cd rom
-
[ALL] Instrukcja Navi Plus DX - poszukuję
Dzięki abdul jestes wielki juz ci wysłałem link z pomocą
-
[ALL B6] Brak TV w NAVI PLUS
A masz tuner TV bo mnie się wydaje że raczej nie
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
BYwa teraz juz auta robią na odpier..... kiedyś audi było nie do zdarcie Audi 80 model B4 miałem i to była fura a teraz co chwila cos ale i tak nie jest żle jak popatrzyc na innych to i tak mamy luksus
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
I vice versa
-
[B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
CZy zawsze trzeba wymienić dwumas bo to bardzo drogie samo sprzęgło przeżyje ale dwumas!!!!!!
-
[B6 AVF] Kierownica s-line
Mogę założyć do mojej niuni kierownicę multifunkcyjną i bede mógł korzystać z tego udogodnienia mam u siebie navi+oryg
-
[B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
Tak masz walnięte sprzęgło
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
Ja też tak mam takie klingnięcie przy ruszeniu i potem spokój a swoją droga mam sprzęgło do wymiany pozdro
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
Ekstra bede na nią polował bo mam 08/09 i jest juz niezła ale dalej 75% pokrycia może ta bedzie lepsza
-
[B6 AWX] Problem ze zmieniarką
kable na bank cos masz zle podłączone
-
[ALL B6] Zmieniarka pod Navigation Plus
Panowie nie ma zmieniarki audi te orglinalne w z AUDI to są firmy blaupunkt albo becker albo panasonic, jest tylko znaczek na zewnątrz audi ja mam ori blaupunkta do navi plus. posukajcei na allegro zmieniarki audi i juz
-
[ALL B5] Słabe oświetlenie tablicy zegarów
- [ALL B6] Jak zdemontować deskę żeby dostać się do parownika ?
Parownik do klimatyzacji ? jeśli tak to jest to chłodnica od klimmy i jest pod maską anie w środku nazwa chłodnicy to parownik albo skraplacz!- [ALL B6] Trzęsie przy ruszaniu z miejsca
Mówicie że wymieniacie w ciemno! przecież koszt sprzęgła i dwumassu to jakies 1600 zł bez roboty to jest kupa kasy. Jak ci sie autko ślizga po korku to penie sprzęgło ale najpierw wyciągnij sprzęgło i zobaczw jakim stanie jest dwumas czasem nie trzeba go wymieniać tylko same sprzęgło.- [B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
No właśnie chyba się różni bo AWX ma 230mm a AVF ma 240 i kosztuje dużo więcej. CZyli jak mam 5 biegów to mam dobry opis na profilu czyli AWX?- [B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
czym sie rózni AWX o AVF wiem ze to głupie ale nie wiem które sprzęgło mam zamówić??- [B6 AWX] Co to za urządzenie i do czego służy ?
Panowie mam znajomego w serwisie Audi i miał mi uszczelniać ta pompę ale jego kumpel tez z serwisu uszczelnił tą pompę i coś pizło i poleciało na wałek rozrządu i wiadomo co się stało i ten kumpel powiedział że mi tego nie zrobi bo się boi jest to takie skomplikowane czy mam beznadziejnych kumpli? - [ALL B6] Jak zdemontować deskę żeby dostać się do parownika ?