Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. Zlot ku pamięci tragicznie zmarłego klubowicza klubu skierniewickiego ITCS więcej info tutaj------> http://discserv.cal.pl/itcs/Publikacja6.pdf Zapraszamy serdecznie
  2. chyba jak sobie nitro jeszcze dołoży jak będzie na punktowanym miejscu to będzie dobrze
  3. podobnie jak większość użytkowników piszących w tym temacie polecam PS3 bo grywalnosc i grafika jest naprawde lux nie będe sie rozpisywal----> poprostu PS3
  4. cicho wszędzie głucho wszędzie co to będzie co to będzie
  5. to wybrałeś czy nie? i tak i nie tak mnie kusicie tymi Tomasonami, ale te od R8 tez niczego sobie i to w 19"
  6. spokojnie chłopaki, sytuacja jaka jest taka jest, kryzys wkoncu ale wole poczekac na cos dluzej, ale miec cos naprawde dobrego i tak bedzie tez w przypadku felg i gleby. Wszystko powolutku sukcesywnie do przodu pozdro
  7. R8 19" byc moze, troche będzie muł, ale jak zrobi sie programik to bedzie wszystko git
  8. ile masz % ściemy?
  9. poszukaj na niemieckim albo amerykanskim ebay-u...
  10. najpierw wale w 18", u mnie w łódzkim jak wiadomo drogi sa piękne wiec nie będe odrazu szalał tak ostro, czyli mowicie, że 18" tomasonow nie ma co brac? pojezdze troche i potem coś większego sie kupi po virusie jesli juz to RS6 II czyli opcja 1
  11. powiem Wam, że jednak to będa na poczatek 18", dopiero jak podniose troche moc autka to wtedy beda 19" albo nawet 20" wszystko pokolei... czyli z wynikow ankiety widac, ze polowa glosow jest na tomasony, na drugim miejscu R8, ale co do R8 to moja druga połówka mówi, że za bardzo będzie widac hamulce wiec tak jakos dziwnie, poza tym do takich felg przydalyby sie tarcze z 312 mm przynajmniej
  12. pudło poza tym jestem zaobrączkowany
  13. ja mam prace od 17 akurat więc mi zupełnie nie pasuje termin tego spota, takze mnie przez najbliższe półtora, dwa miesiące nie zobaczycie na spocie, dopiero pod koniec sierpnia, wrzesien maybe no chyba, że będzie jakas niedziela wolna np i zrobicie spota w niedziele, albo poprostu o wczesniejszej porze, choc wiem lepiej jest wieczorkiem zrobic spota pozdronx
  14. racja ja popieram w pełni, a poza tym większosc aut ma zwykle swiatła, a B8 ze swoimi diodkami wyróznia sie w tym szarym swiecie :>
  15. Tak, dokładnie temu rozmiarowi odpowiada 245/35/19. Ale również 235/35/19 może być a który lepszy pod względem wyglądu?
  16. 18" lub 19" , ale niektorzy kusza mnie na 19" jednak slaweq tamte wczesniej to byly przymiarki, ten jest ostatecznym tematem co zreszta widac w tytule wiec nie bedzie juz nastepnych
  17. RS6 S5 R8 Tomason TN5 MTM Forged (czarny środek) Dziękuje serdecznie za pomoc
  18. Dibo oj tak ja bym powiedzial nawet ogromniasty no tak tylko ze 16" a 19" to róznica bedzie znaczna... nie wiem czy nie za duza juz troszke zwazywszy ze przydaloby sie miec te no ok 200 PS chociaz...wiem, że troche glupio mówic o spalaniu, ale pewnie podniesie sie, a mowi się ze do 5 zl dojdzie paliwo to mi sie nie usmiecha troche, tylko pytanie o ile gdzies sie podniesie? i druga sprawa to do profilu 225/55 R 16 to jaki będzie zamiennik w 19" ? to już bedzie profil 35 gdzies co nie? i chcialbym obniżyć troche autko tzn sprezyny Eibacha -35 mm. Także trzeba ładnie to zgrać te felgi z oponami i obnizenie, żeby wygląd był
  19. ja mam tak ustawione i jest wszystko ok;] a GALA to mozna jeszce wziasc na 7 a ja mam na 5 jak widac.
  20. Moc może sobie podnieść. Ale za to wygląd a pewnie że może ale to jeszcze troche, poza tym na hamowni wykazalo 150 PS a niby w serii jest 143 PS takze nie jest zle no i mysle wciaż czy 18 " czy 19" ale chyba zdecyduje sie jednak na 18" najwyzej potem sie wlozy cos wiekszego jak mi bedzie mało tylko qrcze motam się które tu wybrac, te MTM Forged fajnie wygladaja, Tomason TN5, te od S5, RS6 i R8 tez wchodza w gre
  21. a ile gdzies moze kosztowac pomalowanie środka tej felgi tzn tak jak na zdjęciu w 1 poscie? ktoś może robił taki zabieg?
  22. dobra znalazlem ;] dzieki serdeczne chłopaki szacun
  23. ale sami przyznacie ze ta felga z ciemnym środkiem pasuje do B8 co nie? [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 11:13_________________________________________________właśnie popatrze zaraz na ebay.de

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.