Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Koncepcja co do felg
qrcze szukam zdjęć B8 na ciemnych felgach, ale jakos większosc sa białe i czarne felgi
-
[ALL B8] Koncepcja co do felg
no to mozna prosic o takowego, bylbym bardzo wdzieczny myslalem juz wlasnie o takich, ale jakos te wzory od R8 i S5 bardziej mi leza, tylko czy to bedzie ladnie wygladalo jesli zaloze ktorys z tych wzorow w kolorze czarnym...
-
[ALL B8] Koncepcja co do felg
na samym dole w aukcji jest ten 2 wzor od S5 w 2 linku oczywiscie
-
[ALL B8] Koncepcja co do felg
18" lub 19" nie no zostana tylko listwy chromowane zboku, grill moze zrobie w kolor auta tzn. caly pomaluje ale czy w ogole te czarne felgi beda pasowaly do koloru mojego samochodu?
-
[ALL B8] Koncepcja co do felg
Hej ludziska chcialbym sie poradzic Was w dwóch kwestiach odnosnie felg, a mianowicie: 1. alu czy czarne? kolor mojej B8 to grafit lawa perlowy ( w nocy jak czarny, w dzien troszke jasniejszy moze ) jesli to mialyby byc czarne to te 2 wzory mi sie podobaja: http://moto.allegro.pl/item623519906_r8_black_5x112_5x100_audi_a5_a4_a3_a6_a8_czarne.html#gallery http://moto.allegro.pl/item636515151_r8_black_5x112_5x100_audi_r8_a5_a4_a3_a6_a8_czarne.html - ostatnie zdjęcie na dole aukcji, chodzi mi o ten wzor od S5 2. który z tych 2 wzorów wybrać ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_audi_a4_by_tobi_nowe_fotki_nowe_plany-t47221.0.html ----> tutaj jest pare zdjątek wiec jak myslicie? dzieki za wszelkie sugestie
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
good choice
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
byl juz taki temat wystarczy wpisac A4 B8 w szukajce, albo oglądnac temat kolegi Kuredu ja bede bral regulowany jak juz bede mial $, a jak nie to sprezyny same Eibacha najprawdopodobniej
-
Spociki w Skierniewicach
ja mam jakies sciereczki i bardzo dobrze czyszcza pozniej napisze nazwe... jak będe w stanie heh co do soboty to ciezko powiedziec bo juwenalia sa w skierkach teraz piatek i sobota ;] i w sobote mamy zawody pilkarskie wiec jak bede na silach to podjade, a jak nie to z gory sorki pzdr
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kurcze, to nie takie proste.. Kazdy kraj ma swoje wady i zalety. Tak jak Polska i Norwegia. Jak narazie Norwegia ma wiecej zalet, waznych dla mnie, mojej przyszlosci i rodziny hehe, oki pozdrowie tate.. Juz wymiekal z nami podczas tej wizyty u Pachury. On "stary" samochodziarz wiec rozumie:) Z moja zona gorzej.. hehe [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 00:20_________________________________________________A moze by cos takiego zapodac Kurcze widzialem juz sporo zdjec tego ale nie na zywo. Podobno na zywo wyglada lepiej niz od 3.0TDI Q. I pomalowac to na czarny mat, tak jak tutaj?? Mam czas do konca maja zeby sie zdecydowac. ABT ma promocje na felgi i ospojlerowanie Jak narazie to czekam az moj lakiernik wyzdrowieje bo juz nie moge patrzec na moje alusy. Do niczego mi ten kolor nie pasuje Bardzo dobry pomysl z tym dyfuzorem będzie cacy i jak te felgi na czarno pomalujesz to tez
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
gratki za wybór autka fele lux i tak jak mowia koledzy jesli zdecydowales sie juz na biale auto to najlepsza opcja zeby je robic w stylu black & white wszystko ;]
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
3.DUNLOP SP SPORT 01 225/50/R16 92 V te sa lux, wkoncu nie od parady maja je nowe A4 takze polecam te
-
Spociki w Skierniewicach
co Ty ćwiczysz? chyba na komisji Ci jajka wymacali i się przejąłeś bardzo zastosuj okład z młodych piersi o tak to jest niezawodny sposób mnie nie będzie na 100 % naprawde nie dam rady. Milej zabawy
-
Spociki w Skierniewicach
ja nic nie obiecuje 50/50 także jesli nie uda mi sie to z gory sorki, ale na grilla postaram sie wpasc jesli termin bedzie ok ;] czeka mnie zaprawka przed komunią w niedziele mily nawigacja narazie wszystko lux smiga także bawcie się dobrze na spociku
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi kto jak kto ale ty ostatni raz odzywałeś sie w tym temacie 6 maja.. czyli tydzien temu :polew: bo nie było nic ciekawego poprostu ale to, że sie nie odzywałem nie musi wcale oznaczać, że nie czytałem tego tematu
-
Spociki w Skierniewicach
mamusia nie daje wejsc na neta a tak serio to pora juz sie odzywac bo zbliza sie spot, czas na cisze jest tradycyjnie miedzy spotami
-
[B6 AWX] ---Czarnulka---
która to juz podobna B6 :gwizdanie:
-
Chelsea-Barcelona liga mistrzów
na wstępie powiem, że druga druzyna ktora lubie to Barca , bo pierwsza to ta ktora kocham czyli ManUTD ale Barca jest ok tez z ta bramka Essiena to nie do konca taki fart bo jednak dolozyl tą noge i probowal skierowac ja w strone bramki, mogla poleciec w kosmos, ale zmiescil ja, i ladnie to wyszlo wszystko, fart to moim zdaniem jest wtedy, gdy samoboj padnie, odbije sie gdzies pilka czy cos i wpada do siatki wtedy to jest taki fart ze szok... Chelsea nie lubie, ale bramka ladna to trzeba przyznac. Z przebiegu calego sezonu to Barca zasluzyla, ale wczoraj rzeczywiscie czegos im brakowalo, albo kogos Henry jednak dobrze wkomponowal sie w druzyne Barcy, przeciez to on zdobyl 2 bramki ostatnio z Realem. Jednak najbardziej równo grajaca druzyna jest obecnie ManUTD i to jemu nalezy sie mistrzostwo kraju i ligi mistrzow takze 3mam za nich kciuki mam nadzieje, ze to bedzie ladny spektakl Barca-ManUTD, wiec pozostaje tylko czekac do 27 maja pozdro dla kibiców tych najzagorzalszych
-
Chelsea-Barcelona liga mistrzów
tylko Manchester United :thumbup:
-
Chelsea-Barcelona liga mistrzów
Tylko że w tym roku może być trudniej no niestety, ale chyba juz drugi raz nie bedzie karnych jak cos
-
Chelsea-Barcelona liga mistrzów
zapowiada sie powtórka niestety...
-
Spociki w Skierniewicach
no ja mam juwenalia pod koniec maja, takze 16 będe swoim golasem :naughty:
-
Liga Mistrzów Arsenal-Manchester United - rewanż
Dibo zeby to wszystko sie sprawdziło co mowisz to byloby za***iście
-
Liga Mistrzów Arsenal-Manchester United - rewanż
no i jest lux ManUTD w finale Ligi Mistrzów :kox: :kox: :kox: :kox: kartka sie należała dla Fletchera, ale nie czerwona bez przesady no cóż trudno
-
Liga Mistrzów Arsenal-Manchester United - rewanż
nie ma co sie przemęczac, bo w niedziele juz derby Manchesteru Rooooooooooooonaldooooooooooo
-
Liga Mistrzów Arsenal-Manchester United - rewanż
ooo nie nie nie ManUTD musi awansować