Treść opublikowana przez T-żółw
-
Air Show Radom 2017
Byłem 3 razy i dwa razy były wypadki aż boję się pójść kolejny raz.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
J.K.Rowling - Trafny wybór
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Negocjator skończony i zaczynam Ludzkie gadanie. Życie, rock and roll i inne nałogi Krzysztof Szewczyk, Maria Szabłowska
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
właśnie skończyłem - Zmierzch bogów. Wspomnienia szwedzkiego ochotnika z 11 dywizji grenadierów pancernych Waffen-SS "Nordland" 1944-1945 - Thorolf Hillblad, Erik Wallin i zaczynam Negocjator - Ben Lopez
-
PS3 jaka gra dla czterolatka
Ja ze swoim synkiem zacząłem grac na dwa pady w Lego Batman. Mały bardzo zadowolony z gry!
-
Inbox by Google - Zaproszenia
pw
-
[B5 ANB] Czarne Quattro 1.8T
O! szkoda, ze nie mam wolnych środków bo chętnie bym odkupił
-
RR Evoque 2.0T
fajne auto a jako służbowe to juz wogóle odlot zdecydowanie wolałbym tym jezdzić niż jakimkolwiek audi fwd
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
kurczę, jak bym miał taki wybór to raczej na RS6 bym nie patrzył kupił bym superba kombi i GT3 lub TurboS.
-
Takie tam 330d
fajna! miłej jazdy! super wspominam swoją
-
BMW 420xd M pakiet
gratuluje porządnego auta:thumbup1:
-
Audi 200 C3 Turbo Quattro 1984r
fajne auto i niezłym stanie, R5 i q robi robotę
-
Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
ładnie się prezentuje:thumbup1: fele dla mnie bardzo OK natomiast końcówka wydechu wygląda:facepalm:
-
Łoś T5 (240 KM)
fajne V60! załapałeś się jeszcze na 5 cyl silnik?
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
ciekawe jakie auto testuje?
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
zestaw silnikowo-napędowo-kolorystycznie, taki jakbym sam wybrał auto:thumbup1:
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
a to nie na postoju spalanie? :decayed: z 4.2 V8 audi takiego wyniku nie da rady zrobić
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
W PL banglają przez chwilą sprawdzałem
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
fajne auto i ładnie chodzi:thumbup1:
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Skończyłem Intruz S.Meyer, książka nawet wciągająca i dobrze się czytało. Jestem ciekaw jak wyszedł film? Zabrałem sie za Nabokova i jego książkę Lolita i jak na razie cieżko się czyta.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
podziwam konskwencje w nabywaniu aut jednej marki:shock3: poznałeś przekrój róznych nadwozi i silników po tym rapidzie, eeee tzn. A7 pozostanie R8:wink:
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
robi oko:thumbup1: fajny kolor, głównie M3 w takim widziałem.
-
Superb v6
przecież to jest to samo tylko audi droższe:wink: fajny zestaw V6, 4X4 i automat:thumbup1: nawet sporo wduje takich 4 rurowców na mieście
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
cudo 125p gratuluję wytrwałości:thumbup1:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to 16,25 zł za miesiąc to nie tak dużo, chyba, że dla gimbusów:decayed: a MS też daje gryza darmo lub w promo cenach w ramach ich opłat za online?