Treść opublikowana przez patry(m)k(3)
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
Pozdrawiam kolegów z ori lakierem bez żadnej przycierki czy też malowania a co do wypadkowości macie odpowiedni dział w którym to klubowicze pytają o autka z aukcji tam możecie fachowo swoim okiem oceniać czy auto miało wypadek czy też tylko stłuczkę i oczywiście poprzez zdjęcia jesteście w stanie postawić diagnozę. BTW Autko bardzo ładne felgi troszkę zlewają się z autkiem ale to kwestia gusty moim zdanie przydałby się jakiś kontrast... Co do odwiecznego problemu/porady zmiany lamp jeżeli odpowiada Ci jakość oświetlania drogi to nic nie rób auto ma jeździć a do ksenonów potrzebne jeszcze spryskiwacze a to kolejne koszta.
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
Kolego Vito masz problem z wymontowaniem jej z auta czy rozebraniem w celu wyjęcia postojówki PS Orientujecie się może czy przetwornica Koito zmieści się w ori miejsce na to przygotowane ? Czy pozostaje jedynie Slim HID, nie ukrywa że jest za opcją Koito + Philips 4300 ( Tak OT to w poprzednim aucie miałem HID'y tam były cyrki co nie miara przez rok wymieniłem 3 palniki i 2 przetwornice na szczęście zapłaciłem tylko za jeden palnik reszta w ramach gwarancji)
-
[B5 AHU] Jak sprawnie zniwelować luz na maglownicy?
Kolego od kogo kupowałeś magiel (jakaś polecana firma/sprzedawca na allegro) wydaje mi się że takie rzeczy nie powinny występować bo kasowanie luzów jest raczej tymczasową operacją. Może dostałeś uszkodzoną przekładnie jeżeli mogę się mylić to proszę mnie poprawić takie jest moje zdanie
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
Wypada pogratulować i czekać na nowe czasy osiągane po strojeniu
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
Dzięki Dibo jeszcze nurtuje mnie tylko jedno pytanie odnośnie silniczka regulacji lamp czy pasują od bosh'a czy jakieś inne (jak w valeo np od puntoII, fabi etc.)
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
Mam jeszcze jedno pytanie silniczki też pasują te od lamp Bosh'a
-
[B5 AJM] Ruńcza Strzała
Koledzy nie samym przebiegiem kupuje się auto bo co lepsze 80tkm po mieście czy 170tkm w cyklu mieszanym (70% do 30%) BTW auto kupuje się po jego stanie technicznym i wizualnym Ja tam nie podważam autentyczności przebiegu ale jak kolega pisał że wszędzie "cycuś" to najważniejsze
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
Czy na wtyczce będzie oznaczone które są od przeciwmgielnych ( nie ma ich w schemacie) i pozycji. Trzeba zmieniać coś w skrzynce bezpieczników przy D2S (bezpiecznik czy coś innego) Dzięki chłopaki za odpowiedź
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział: "Jedni są prekursorami a inni naśladowcami" Jeszcze trochę to koledzy wyrezacie dodatkowe wskaźniki wyświetlane w Fis'ie
-
[ALL B5] Parówa
Kolego sam ściągałeś te lampki z ebay'a czy przez kogoś
-
[ALL B5] Felgi 18" ET 45 8j
W tym wszystkim zapomniałem napisać opon to 225/40/18 ( czyli wersja zalecana przez przelicznik)
-
[ALL B5] Felgi 18" ET 45 8j
Zawieszenie gwintowane w aucie obecnie 17" ET 32 i 8j i potrafi z tyłu obetrzeć jak załadowany czy felgi w rozmiarze z tematu nie będą obcierały ani od zewnętrznej strony ani od wewnętrznej Dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
Jak w temacie wszędzie jest opisywany montaż zespolonych lamp po II lifcie ewentualnie dzielonych lecz na h7. Czy dużo problemy jest ze zrobieniem przejściówki z lamp bosha (ze zintegrowanymi halogenami w lampie) na D2S i H7 Jak było to wybaczcie ale przeglądałem i nie znalazłem oraz proszę o powstrzymanie się od komentarzy typu "szukaj dalej" Pozdrawiam i dziękuje
-
[ALL B5] Parówa
Pewnie koledze chodzi o to że u Nosb'a pryśnięty jest ten odbłyśnik przedzielający soczewkę od h7 IMHO bardzo ładne są
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Bardzo ładnie to wyszło muszę przyznać FMIC to chinol czy od jakiegos innego autka ? napisz mi proszę jest jakaś różnica w ilości miejsca w twoim zderzak do tych po I lifcie bo sam myślę nad FMIC ale pod normalny zderzak tylko żeby było to w miare mało widoczne (też mam klimę) Za wszelki informacje dzięki i jeszcze raz naprawdę profi robota
-
Znaczenie ET Felgi
Mógłbyś coś więcej napisać na ten temat czy blacharz powinien mieć taką maszynkę? czy nie trzeba nic malować po takim zabiegu itd. Dzięki chłopaki a swoją drogą krąży opinia że do a4 prawidłowe ET oscyluje w granicach od 35 do 45 to 32 to nie taka tragedia chyba co. A do opon to jak myślicie z profilem 45
-
Znaczenie ET Felgi
Chłopaki proszę o pomoc bo mam problem ;( mam a4 b5 i posiadam koła 8j z et32 na nich oponki 225/45/17 czyli standardowa wersja wg przelicznika i zdarzają się przycierki z tyłu (pewnie wpływ ma na to również delikatnie luźny plastikowy błotnik) najgorsze jest to że z przodu ostatnio mi też przytarło co mogę zrobić z przodem jakieś wycięcie rantów ale koniecznie musi zostać nadkole antykorozyjne robił ktoś z was może dodam że mam gwintowane zawieszenie w grę nie wchodzi już większe podniesienie samochodu do góry. Nad zmianą opon też się zastanawiam tylko nie wiem dokładnie na jaką czy 205/45/17 wg przelicznika będą niewielkie przekłamania czy 205/40/17 ciekawi mnie jak przy pierwszej opcji prezentuje się koło... Za wszelkie rady wielkie dzięki
-
[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!
Widać autko doinwestowane z gustem dobra robota Żółte halo nawet dobrze wyglądają
-
[ALL B5] Audi A4 - "Czarnulka" by Adriano /kolejna sesja str.2
Bardzo ładna jest z imponującym wyposażeniem...
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
Autko bardzo ładnie się prezentuje i dobrze zaczyna już jeździć oblukane na Manii... Gratuluje czasu reakcji na poziomie 0,02 :oklaski: Pozdrawiam
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
Onsork a nie masz może wrażenia, że tył jest za miękki a jeżdżę na kołach 225/45/17 ET 32 i niestety zdarza się ze obetrze o plastikowe nadkole ( będę musiał go niestety podnieść) . Ta- tachnix'a jak na moje potrzeby jest za miękki ( może przez to że wcześniej jeździłem golfem na markowym sprzęcie KW) jedynym ich plusem jest gwarancja ciekawe jak to będzie jak się z niej skorzysta bo marnie widzę te 2 lata na polskich drogach. Mnie ten gwint wyniósł akurat 1000 zł ( w niemczech idzie je kupić za równowartość mniej więcej ~850zł). Podsumowując stosunek jakości do ceny nie wypada najgorzej (zobaczymy z perspektywy czasu) ale nie nazywał bym tego zestawu sportowym a jedynie pseudo sportowym (troszkę utwardzonym z możliwością regulacji wysokości)
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
Kolego napisz mi jakie masz ET tych felg i jakie oponki naciągnąłeś nic nie ociera bo podejrzewam że Et to 32 ładnie wyglądają na aucie
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
A kto wystroi autko
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
Po projekcie twojego golfa któremu się przyglądałem na forum.vwgolf.pl wiem że eska to będzie prawdziwy killer powodzenia w realizacji i jak najmniej przeszkód autem będziesz startował w zawodach na 1/4 A tak a pro po golfa jeszcze posiadasz
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
Na jakie żaróweczki masz te lampy soczewkowe orginalnie na d2s czy h7