Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guziczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guziczek

  1. czy gałka z b8 pasuje? czy też trzeba więcej coś modzić?
  2. u mnie też od czasu do czasu następuje utrata mocy, ale niestety nie mam żadnego błędu - kierownice były już raz czyszczone, niestety problem powrócił po nie całym roku przymierzam się do wymiany turbiny na regenerowaną
  3. tak no nówka sztuka
  4. kupiłem u nas przez forum, przez zaufanego sprzedawcę, podałem numer o jaki mi chodzi - niby to ma być ten - czytałem, że powinien pasować
  5. witam! posiadałem wcześniej czujnik doładowania o numerze 038 906 051 D, zakupiłem nowy Bosch który ma pasować i ma on numer 0 261 230 073 niestety ciągle mam błąd 17569 oraz 18000 nie mogę go usunąć, auto nie ma wogóle mocy, dopiero kiedy wymienię go na używany(pożyczony) wszystko wraca do normy - czy to wina tego czujnika? jak myślicie? czy powinienem właśnie mieć ten o numerze 038 906 051 D?
  6. pytać się trzeba - ale śmiało mogę polecić
  7. aha, dzięki myślałem, że to dłużej trwa
  8. ile mniej więcej trwa taka regeneracja turbiny?
  9. a gdyby kupić w reampoland regenerowaną?
  10. witam! potrzebuję czujnik ciśnienia doładowania o numerze 038906051D jaka cena z przesyłką pozdrawiam
  11. będę chyba musiał się wybrać do kolegi z moim na taki zabieg - to co robisz to piękna robota
  12. wg tej instrukcji tak - ja też tak zrobiłem
  13. W instrukcji Boscha w przed ostatnim punkcie jest napisane tak : - jeżeli pojazd posiada wąż odprowadzający gazy, należy podłączyć go do jednego otworu odpowietrzającego, zatykając drugi otwór korkiem. Uwaga: nie wolno zatykać obu otworów odpowietrzających - grozi to wybuchem! Ja wykonałem to wg w/w instrukcji
  14. ja zdjąłem tylko ten korek z której podłączyłem wężyk
  15. pozdrawiam serdecznie
  16. U mnie od dzisiaj siedzi Bosch S5 77Ah - jakoś odrazu lepiej odpala:decayed:
  17. :hi:gdzie można zakupić te części potrzebne do tego moda?
  18. witam! mam pytanko-gdzie w lublinie ładnie zregenerują mi felgi aluminiowe?polecacie kogoś rzetelnego?
  19. Super są te moduły od Tomnika! :oklasky:bardzo dobre wykonanie - a efekt
  20. dzisiaj po godz.13, Lublin ul. Głęboka - szare b5 - Pozdrowionka
  21. :hi:pozdrawiam
  22. Pozdrawiam
  23. witam! możliwe że to ja
  24. u mnie ponad 230 tyś. i jak narazie wszytko OK !zawieszenie mam 1BA.
  25. :hi:a wiem wiem ! na początku nie zauważyłem ramki ale po chwili wpadła mi w oko-pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.