Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guziczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guziczek

  1. no troszkę dużo ja chyba zostanę przy angielskim :>
  2. no bardzo ładna i ciekawa audiczka
  3. spoko furka :> ładny kolorek
  4. zerknij na moje zdjecia ja mam kierownice w kolorze granatowym panel kilmy jest czarny manetki tez sa czarne pozdr
  5. wrzuć zdjecia środka z zewnątrz ładnie się prezentuje
  6. no to wlasnie widziałem juz na forum,ale myślałem ze da sie to jakoś inaczej ale najwyrażniej bede musiał sie pobawić i myśle ze dam sobie rade i niczego nie zepsuje
  7. witam! mam taki problem, że na przełączniku od świateł (konkretnie mijania) nie świeci mi ta kontrolka czasem zaświeci sie i po chwili gaśnie światła świecą bez problemu ale na tym przełaczniku kontrolka szwankuje i nie świeci sie,podświetlenie innych świateł działa bez problemu; widziałem naprawę na forum ale zastanawiam sie, czy nie da sie tego jakos inaczej naprawić ? ewentualnie jakie koszty z tą naprawą są zwiazane? z góry dziekuje za opinie i porady pozdrawiam!
  8. witam ! masz kolorek taki sam jak ja pozdrawiam i zyczcze zadowolenia z jazdy.
  9. spoczko identyczna jak moja
  10. fajne autko;) i te felgi robią miłe wrażenie ! :>
  11. bardzo miła dla oka bryka pozdr i życze przyjemnej jazdy
  12. ładny avancik
  13. ja mam oryginalne do audi :> polecam - super pasuja i sa z b dobrej jakosci gumy
  14. prawie taka sama jak moja ale, "prawie" robi dużą róznice pozdrawiam !!!
  15. heheheh identyczna jak moja pozdro dla blue
  16. superowo wygląda
  17. ja też mialem ten sam dylemat - ale wygralem 16" goodyear
  18. ESP jesli właczysz powinno sygnalizowac Ci na liczniku ładna ta Twoja audiczka
  19. a czy dane z komputera dotyczace spalania i informacji dotyczacej ile mozna jeszcze przejechac km sa prawdziwe?
  20. a ja swoja niedawno co kupilem i dopiero poznaje co i jak :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.