Treść opublikowana przez guziczek
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
ładniutka :oklaski:
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
no troszkę dużo ja chyba zostanę przy angielskim :>
-
[B6 ALT] Moja A4
no bardzo ładna i ciekawa audiczka
-
[ALL B6] Moja pierwsza Audiczka Nowe Fotki
spoko furka :> ładny kolorek
-
[ALL B6] Jeśli macie Audi A4 B6 z granatowym wnętrzem...
zerknij na moje zdjecia ja mam kierownice w kolorze granatowym panel kilmy jest czarny manetki tez sa czarne pozdr
-
[B6 ASN] Moja ślicznotka A4-3.0v6 -Manual -Nowe Fotki
wrzuć zdjecia środka z zewnątrz ładnie się prezentuje
-
[ALL B6] Problem z przełącznikiem świateł
no to wlasnie widziałem juz na forum,ale myślałem ze da sie to jakoś inaczej ale najwyrażniej bede musiał sie pobawić i myśle ze dam sobie rade i niczego nie zepsuje
-
[ALL B6] Problem z przełącznikiem świateł
witam! mam taki problem, że na przełączniku od świateł (konkretnie mijania) nie świeci mi ta kontrolka czasem zaświeci sie i po chwili gaśnie światła świecą bez problemu ale na tym przełaczniku kontrolka szwankuje i nie świeci sie,podświetlenie innych świateł działa bez problemu; widziałem naprawę na forum ale zastanawiam sie, czy nie da sie tego jakos inaczej naprawić ? ewentualnie jakie koszty z tą naprawą są zwiazane? z góry dziekuje za opinie i porady pozdrawiam!
-
[B6 AVF] Oto mój niebieski pocisk
witam ! masz kolorek taki sam jak ja pozdrawiam i zyczcze zadowolenia z jazdy.
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
spoczko identyczna jak moja
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
fajne autko;) i te felgi robią miłe wrażenie ! :>
-
[B6 BFB] S-Line avant
bardzo miła dla oka bryka pozdr i życze przyjemnej jazdy
-
[B6 AWX] Audi A4 Avant by soja
ładny avancik
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
ja mam oryginalne do audi :> polecam - super pasuja i sa z b dobrej jakosci gumy
-
[B6 BBK] S4 344KM
prawie taka sama jak moja ale, "prawie" robi dużą róznice pozdrawiam !!!
-
[B6 AVF] Avant => Mauritius blau :))
heheheh identyczna jak moja pozdro dla blue
-
[B6 AKE] Moja A4 2.5 TDI quattro 180 koników
wieksze felunki
-
[B6 BDG] Mój AVANT V6... UPDATE- do sprzedania...
bardzo ładne
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
superowo wygląda
-
[B6 AVF] 15" czy 16"zima - jakie??
ja też mialem ten sam dylemat - ale wygralem 16" goodyear
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja też juz mam zimówki
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
ESP jesli właczysz powinno sygnalizowac Ci na liczniku ładna ta Twoja audiczka
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ile kosztuja takie zestawy ?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a czy dane z komputera dotyczace spalania i informacji dotyczacej ile mozna jeszcze przejechac km sa prawdziwe?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ja swoja niedawno co kupilem i dopiero poznaje co i jak :>