Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guziczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guziczek

  1. nie planujecie przypadkiem nic w niedziele ? potrzebuję pomocy w podłączeniu się do kompa-zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i nie wiem co to może być
  2. też o tym myślałem ale piątek mi nie pasuje, a spoty chyba są właśnie wtedy. gdyby był spot w niedziele to było by super
  3. witam! możecie mi polecić kogoś w Lublinie mogę podpiąć moją A4 pod komputer? zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i chciałbym wiedzieć co dokładnie padło z góry dzięki i pozdrawiam
  4. Środa 17,10,12 Lublin - parking Tesco - srebrne A4 - zaparkowałem naprzeciwko Pozdrawiam
  5. pozdrawiam
  6. założył już ktoś takie światła? może zapodajcie jakieś zdjęcia jak to w wygląda i jak świeci
  7. ja jutro zmieniam opony na letnie -dzisiaj było u mnie bardzo ciepło i tak się już niby zapowiada, a szkoda mi zimówek:naughty:
  8. no to pięknie kolego polepszasz swoją brykę - oby tak dalej
  9. dzisiaj około 16 w stalowej widziana czerwona a4 b6 avant na rakach klubowych na parkingu przy tesco
  10. pokaż środek :> poza tym zapowiada się ładny avant
  11. ja wcześniej miałem osram night breaker i byłem bardzo zadowolony teraz założyłem philips blue vision, a następnie jeśli mi te padną mam philips x-treme vision, ciekaw jestem które wypadną najlepiej
  12. testował już ktoś Philips x-treme vision?
  13. dzięki za informacje - może jednak na aledrogo sie porozglądam
  14. witam! potrzebuję numer kratki nawiewu lewej strony :gwizdanie:
  15. ja osobiście odradzam - mój ojciec kupił podobnego coś do opla astry - też miały być idealnie dopasowane, na miarę i wogóle picuś glancuś. wydał też sporo kasy na to dziadostwo i żałuje do tej pory, nie dość ze nie pasują tak jak powinny to się ściągają, ale kolego popatrz też na zdjęcia one wg mnie tez tak do końca nie przylegają ładnie
  16. no właśnie zamówiłem na aledrogo, mam nadzieję, że znajdę tam wiele ciekawych rzeczy
  17. wrclaguna sorki albo ja źle szukam i źle patrze albo nie wiem, ja go na allegro nie widzę
  18. hejka! szukam spojlera na tylną klapę do mojego avanta, ale żeby była możliwość pomalowania go w kolor auta. może ktoś z Was ma coś sprawdzonego na allegro, żeby wszystko pasowało jak należy itp itd? z góry dziękuję za namiary
  19. witam! zauważyłem, że mam popękany plastik, w którym umocowany jest czujnik temperatury (ten przed chłodnicą) - byłbym wdzięczny za numer tego mocowania z góry dziękuję i pozdrawiam
  20. guziczek odpowiedział(a) na kasia_84 temat w Audi A4 B6/B7
    ja z tego co kojarzę mam ET50
  21. guziczek odpowiedział(a) na kasia_84 temat w Audi A4 B6/B7
    mam letnie felgi 17" - chciałbym wymienić sobie hamulce : przód na 320 i tył na 288,tak jak koledzy polecacie, ale nie wiem czy wejdzie mi na zimę felga stalowa 16" - oryginalna audi. Jak narazie dowiedziałem się, że niby wejdzie. Lecz nie wiem na 100%. No i oczywiście przy okazji koszty jakie się z tym wiążą? rozumiem, że trzeba zmienić cały zestaw (tarcze,klocki,zaciski).
  22. ja również założyłem valeo xtrm i jak narazie dają rade - wcześniej miałem Bosch ale szybko się zużyły
  23. ja teraz też to zauważyłem - dziwny dźwięk przy ruszaniu lecz na rozgrzanym silniku i po przejechaniu pewnego odcinka i ponownym ruszaniu nie ma już tego dźwięku.wiec nie wiem czy mam się tym niepokoić czy tak ma być? wcześniej jakoś tego nie było, albo nie zwracałem uwagi.za około miesiąc mam wizytę u znajomego mechanika więc na pewno rzucimy okiem na ten problem.
  24. nie wiem czy to już tutaj było ( mam nadzieję, że nie ) :
  25. osram night breaker po ponad 4 miesiącach padła mi jedna żarówka - wymieniłem oczywiście komplet, bo wiem że pewnie za niedługo padła by druga; obecnie mam philips blue vision xenon effect

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.