Treść opublikowana przez guziczek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie planujecie przypadkiem nic w niedziele ? potrzebuję pomocy w podłączeniu się do kompa-zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i nie wiem co to może być
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też o tym myślałem ale piątek mi nie pasuje, a spoty chyba są właśnie wtedy. gdyby był spot w niedziele to było by super
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
witam! możecie mi polecić kogoś w Lublinie mogę podpiąć moją A4 pod komputer? zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i chciałbym wiedzieć co dokładnie padło z góry dzięki i pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Środa 17,10,12 Lublin - parking Tesco - srebrne A4 - zaparkowałem naprzeciwko Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
założył już ktoś takie światła? może zapodajcie jakieś zdjęcia jak to w wygląda i jak świeci
-
[ALL] Zmiana opon
ja jutro zmieniam opony na letnie -dzisiaj było u mnie bardzo ciepło i tak się już niby zapowiada, a szkoda mi zimówek:naughty:
-
[B6 AWX] Niebieskie B6 Wrocław
no to pięknie kolego polepszasz swoją brykę - oby tak dalej
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dzisiaj około 16 w stalowej widziana czerwona a4 b6 avant na rakach klubowych na parkingu przy tesco
-
[B6 AWX] Witam nowy nabytek A4 b6 awx awant 1,9 tdi
pokaż środek :> poza tym zapowiada się ładny avant
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja wcześniej miałem osram night breaker i byłem bardzo zadowolony teraz założyłem philips blue vision, a następnie jeśli mi te padną mam philips x-treme vision, ciekaw jestem które wypadną najlepiej
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
testował już ktoś Philips x-treme vision?
-
[ALL B6] kratka nawiewu
dzięki za informacje - może jednak na aledrogo sie porozglądam
-
[ALL B6] kratka nawiewu
witam! potrzebuję numer kratki nawiewu lewej strony :gwizdanie:
-
[ALL B5] Skórzane pokrowce
ja osobiście odradzam - mój ojciec kupił podobnego coś do opla astry - też miały być idealnie dopasowane, na miarę i wogóle picuś glancuś. wydał też sporo kasy na to dziadostwo i żałuje do tej pory, nie dość ze nie pasują tak jak powinny to się ściągają, ale kolego popatrz też na zdjęcia one wg mnie tez tak do końca nie przylegają ładnie
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
no właśnie zamówiłem na aledrogo, mam nadzieję, że znajdę tam wiele ciekawych rzeczy
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
wrclaguna sorki albo ja źle szukam i źle patrze albo nie wiem, ja go na allegro nie widzę
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
hejka! szukam spojlera na tylną klapę do mojego avanta, ale żeby była możliwość pomalowania go w kolor auta. może ktoś z Was ma coś sprawdzonego na allegro, żeby wszystko pasowało jak należy itp itd? z góry dziękuję za namiary
-
[B6 AVF] mocowanie czujnika temperatury
witam! zauważyłem, że mam popękany plastik, w którym umocowany jest czujnik temperatury (ten przed chłodnicą) - byłbym wdzięczny za numer tego mocowania z góry dziękuję i pozdrawiam
-
[B6 AVF] Hamulce
ja z tego co kojarzę mam ET50
-
[B6 AVF] Hamulce
mam letnie felgi 17" - chciałbym wymienić sobie hamulce : przód na 320 i tył na 288,tak jak koledzy polecacie, ale nie wiem czy wejdzie mi na zimę felga stalowa 16" - oryginalna audi. Jak narazie dowiedziałem się, że niby wejdzie. Lecz nie wiem na 100%. No i oczywiście przy okazji koszty jakie się z tym wiążą? rozumiem, że trzeba zmienić cały zestaw (tarcze,klocki,zaciski).
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
ja również założyłem valeo xtrm i jak narazie dają rade - wcześniej miałem Bosch ale szybko się zużyły
-
[B6 AWX] To jednak nie pedał gazu. Dziwe chrobotnięcie przy ruszaniu.
ja teraz też to zauważyłem - dziwny dźwięk przy ruszaniu lecz na rozgrzanym silniku i po przejechaniu pewnego odcinka i ponownym ruszaniu nie ma już tego dźwięku.wiec nie wiem czy mam się tym niepokoić czy tak ma być? wcześniej jakoś tego nie było, albo nie zwracałem uwagi.za około miesiąc mam wizytę u znajomego mechanika więc na pewno rzucimy okiem na ten problem.
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy to już tutaj było ( mam nadzieję, że nie ) :
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
osram night breaker po ponad 4 miesiącach padła mi jedna żarówka - wymieniłem oczywiście komplet, bo wiem że pewnie za niedługo padła by druga; obecnie mam philips blue vision xenon effect