Treść opublikowana przez guziczek
-
[ALL B6] Zaślepka śruby tylnej lampy sedan - sukces znalazła sie !!
ja właśnie miałem tą zaślepkę wg rysunku powyżej i mi wpadła do środka - normalnie mniejsza była Wie może ktoś jak ją wydostać ze środka???
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
narazie mam około miesiąca osram night braker i nie narzekam - są dobre dają fajne światło - zobaczę ile wytrzymają i podzilę się opinią z kolegami na forum
-
[ALL] Łańcuchy tekstylne
tez się nad tym zastanawiałem widziałem kilka filmików na youtube i nawet dają rade :> tez prosiłbym o opinię jeśli ktoś się zetknął z nimi
-
[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
mała navi nawet daje rade istnieje mapa Polski nazwa to chyba : Teleatlas Blaupunkt DX Polska-Czechy 2010/2011 jest możliwość zmiany lektora na polski
-
[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
no zgadza się mała navi tam siedzi ładne autko !
-
[ALL B6] Co oznacza ten komunikat na navi
możliwe że to jakiś błąd przy nagrywaniu i dlatego masz błąd na wyświetlaczu, spróbuj na innej nagrywarce
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
Audiak pierwsza klasa środeczek też niczego sobie dbaj dobrze o skrzynie i bez awaryjnej jazdy życzę !
-
[ALL B6] straż pożarna
ładny kolorek życzę zadowolenia z jazdy ! pozdrawiam
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ponad 192 tyś km - sprawdzone i prowadzi się nadal bez problemów :>
-
[ALL B6] Piszczy pasek klimy (ZROBIONE)
a może to - sprzegiełko alternatora ??
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
witam ! czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego w stalowej woli nie mogę zamówić owego tłoczka??? panowie z serwisu odpowiadają iż ów schowek w całości trzeba zamawiać cena ponad 800 zł
-
[ALL B6] Wymiana chorus grundig na audi concert
dzięki serdeczne
-
[ALL B6] Wymiana chorus grundig na audi concert
witam posiadam w mojej audi obecnie takie radio: lecz chciałbym może je wymienić na coś takiego: bo wejście na kasety to już przeżytek raczej zastanawiam się tylko czy rozmiar będzie taki sam i czy nic nie będzie trzeba zmieniać ?? z góry dziękuje za odpowiedzi :>
-
Montaż LED zamiast postojówek
a ja dzisiaj próbowałem podłączyć LEDY zamiast postojówek i zaczęły mi migać równocześnie nie wiem w czym problem był niby wszystko podłączyłem dobrze
-
[ALL] Zloty w IRL
zdjęcie z dzisiejszego 8 zlotu ACI :
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
no bardzo ładny, zadbany avancik dobre pytanko mech15?? i jak to tam jest z tymi polskim autami w Irlandii??bo słyszałem różne wersje ?
-
Instalacja diody podswietlajaca ikonke swiatel pozycyjnych w wlączniku świateł.
a u mnie właśnie podobny problem jest jak przekręcam przełącznik od świateł to przez jakiś czas podświetlenie świateł mijania świeci,ale po chwili gaśnie nie wiem o co chodzi - dlaczego tak przerywa? może wiecie w czym problem jest? dziękuje z góry za porady
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
pare dni temu kupiłem johnnego III i antenkę ohio mam nadzieje ze to będzie jakoś śmigać - narazie to poznaje co i jak jak rozpracuje to wszystko podzielę się opinią
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
ja wypalałem tez na liteonie mapę 2008/2009 i dała rade :> wiec polecam spróbować
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
dożynkowa 44 dziekuje bardzo - postaram sie odwiedzić :>
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
no może akurat końcem grudnia będę w lublinie, więc gdybyś mi podał jakiś adres pod którym mógłbym się zorientować co i jak to było by milo
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
sorki ze wtrącę, ale może wie ktoś - kto w okolicach stalowej woli lub rzeszowa elegancko montuje RNS-e ?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
no widze ze coraz wiecej klubowiczow z takim kolorkiem :> gratuluje zakupu
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
:oklaski:
-
[ALL B6] Lampy przednie - opinie
witam! mam do Was pytanie odnośnie lamp przednich do avanta; co sądzicie o takich z allegro? http://www.allegro.pl/item717046814_lampy_przednie_audi_a4_8e_od_01_led_pasek.html z góry dziękuje za wszelkie informacje