Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guziczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guziczek

  1. ja właśnie miałem tą zaślepkę wg rysunku powyżej i mi wpadła do środka - normalnie mniejsza była Wie może ktoś jak ją wydostać ze środka???
  2. narazie mam około miesiąca osram night braker i nie narzekam - są dobre dają fajne światło - zobaczę ile wytrzymają i podzilę się opinią z kolegami na forum
  3. tez się nad tym zastanawiałem widziałem kilka filmików na youtube i nawet dają rade :> tez prosiłbym o opinię jeśli ktoś się zetknął z nimi
  4. mała navi nawet daje rade istnieje mapa Polski nazwa to chyba : Teleatlas Blaupunkt DX Polska-Czechy 2010/2011 jest możliwość zmiany lektora na polski
  5. no zgadza się mała navi tam siedzi ładne autko !
  6. możliwe że to jakiś błąd przy nagrywaniu i dlatego masz błąd na wyświetlaczu, spróbuj na innej nagrywarce
  7. Audiak pierwsza klasa środeczek też niczego sobie dbaj dobrze o skrzynie i bez awaryjnej jazdy życzę !
  8. ładny kolorek życzę zadowolenia z jazdy ! pozdrawiam
  9. ponad 192 tyś km - sprawdzone i prowadzi się nadal bez problemów :>
  10. a może to - sprzegiełko alternatora ??
  11. witam ! czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego w stalowej woli nie mogę zamówić owego tłoczka??? panowie z serwisu odpowiadają iż ów schowek w całości trzeba zamawiać cena ponad 800 zł
  12. witam posiadam w mojej audi obecnie takie radio: lecz chciałbym może je wymienić na coś takiego: bo wejście na kasety to już przeżytek raczej zastanawiam się tylko czy rozmiar będzie taki sam i czy nic nie będzie trzeba zmieniać ?? z góry dziękuje za odpowiedzi :>
  13. a ja dzisiaj próbowałem podłączyć LEDY zamiast postojówek i zaczęły mi migać równocześnie nie wiem w czym problem był niby wszystko podłączyłem dobrze
  14. zdjęcie z dzisiejszego 8 zlotu ACI :
  15. no bardzo ładny, zadbany avancik dobre pytanko mech15?? i jak to tam jest z tymi polskim autami w Irlandii??bo słyszałem różne wersje ?
  16. a u mnie właśnie podobny problem jest jak przekręcam przełącznik od świateł to przez jakiś czas podświetlenie świateł mijania świeci,ale po chwili gaśnie nie wiem o co chodzi - dlaczego tak przerywa? może wiecie w czym problem jest? dziękuje z góry za porady
  17. pare dni temu kupiłem johnnego III i antenkę ohio mam nadzieje ze to będzie jakoś śmigać - narazie to poznaje co i jak jak rozpracuje to wszystko podzielę się opinią
  18. ja wypalałem tez na liteonie mapę 2008/2009 i dała rade :> wiec polecam spróbować
  19. dożynkowa 44 dziekuje bardzo - postaram sie odwiedzić :>
  20. no może akurat końcem grudnia będę w lublinie, więc gdybyś mi podał jakiś adres pod którym mógłbym się zorientować co i jak to było by milo
  21. sorki ze wtrącę, ale może wie ktoś - kto w okolicach stalowej woli lub rzeszowa elegancko montuje RNS-e ?
  22. no widze ze coraz wiecej klubowiczow z takim kolorkiem :> gratuluje zakupu
  23. witam! mam do Was pytanie odnośnie lamp przednich do avanta; co sądzicie o takich z allegro? http://www.allegro.pl/item717046814_lampy_przednie_audi_a4_8e_od_01_led_pasek.html z góry dziękuje za wszelkie informacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.