Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guziczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guziczek

  1. dzięki koledzy za opinie - wybrałem tą prędkość i jak narazie jestem zadowolony, a co do szybszego internetu to poczekam na jakieś nowe promocje :> ta prędkość jak do tej pory sprawdza się i jak dla mnie wystarcza - a różnice jakąś tam dostrzegam nie dużą ale zawsze coś
  2. ja dokupiłem właśnie taką osłonę - komplet - podszybie + osłona akumulatora; dużo lepiej to teraz wygląda
  3. no czytałem ale może ktoś z Was jakieś opinie tez napisze, w końcu to forum "Na Każdy Temat" wiec czemu nie podzielić się opiniami. po przeglądaniu innych wątków czuje się zmieszany i nie wiem czy tą neostrade 2048 wybrać
  4. witam mam pytanie odnośnie neostrady 2048 niedługo kończy mi się umowa i wydzwaniają do mnie z TP i proponują właśnie tą neostrade i niższy abonament obecnie miałem neostrade do 1024 może ktoś z Was ma takową i mógłby się podzielić ze mną informacjami - z góry dziękuje :>
  5. dzisiaj zmienione na alu :>
  6. ja chyba bliżej wekendu będę zmieniał na letnie :>
  7. jak dla mnie bomba :ok2:
  8. Chciał kopnąć w zadek, a dostał w twarz:)
  9. no to jeszcze jakoś to zniosę
  10. jutro puszczę lotto na "chybił trafił" - czuje, że coś będzie
  11. philips blue vision ładnie świecą - dzisiaj założyłem u siebie i efekt dają białe światło :>
  12. a ja miałem aerotwin i jak ktoś wcześniej pisał - wystarczyły na rok, wcześniej miałem valeo i były dłużej wiec polecam z tych dwóch valeo
  13. ostatni lot wahadłowca Discovery widziany z samolotu
  14. ja mam inteligo i jestem zadowolony
  15. no problemo jak coś to pisz na PW
  16. no kolego ja coś mam takiego - jeżeli Cie oczywiście takie coś interesuje ciężko spotkać na allegro bo sprzedają przeważnie cały komplet z drzwiami
  17. moim skromnym zdaniem to woda pojawiła się dlatego, że użyłeś odmrażacza na wewnętrzna stronę szyby, może nie ma co panikować. następnym razem nie stosuj odmrażacza i zobacz co i jak będzie. pozdr
  18. no właśnie chodzi o to że mam te kołki w nadkolu, dodałem zdjęcie z przodu tego kołka i tam nie ma żadnych nacięć. Jest wypukły
  19. no właśnie nie wisi nic, może jakoś spróbuje popatrzeć pod autem i poszukać dokładnie ale niby wszystko OK
  20. witam koledzy może ktoś wie co to za plastikowa część? znalazłem ją u siebie na podwórku i nie mam pojęcia skąd mogła by wypaść
  21. koledzy wie ktoś może gdzie w okolicach stalowej woli, rzeszowa lub lublina mogę zregenerować moje alufelgi ?? tak aby wyglądały jak nowe :> z góry dziękuje ze odpowiedzi i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.