Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
Bosch tez byl na oryginale.
-
[ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
http://www.getem.pl/ nowe oryginaly taniej niz w aso.
-
[B5 AFN] Znowu tryb awaryjny mimo czyszczenia kierownic!
Jak sie czysci turbine to najlepiej wymienić gruszkę na nowa.
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Nowy na stary nie założysz,stary na nowy predzej ale rolka prowadzaca bedzie w innym miejscu.
-
[B5 ARG] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów :)
Widac ze te silnik nie lubi 10w40.
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Otwór rolki prowadzącej jest przesunięty delikatnie w obu typach napinaczy. A owy otwór jest w bloku silnika.
-
[B5 ARG] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów :)
Na jakim oleju to lata?
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
spidan 23695
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
Nie żartuj z takimi tekstami.
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu
Zakładasz napincz do nowszego typu i po sprawie,nie ma sie co dziwic irlandia to straszne zacofanie.
-
[B5 ADP] Pytanie o nagrzewnice
Nie inwestuj w szajs typu meyle febi czy topran,najtańszy z najlepszych jest nisens.
-
[ALL] Czy -25oC nie "popsuje" silnika?
Co za smoly tam nalales? Zgaduje lotos mineralny.
-
PROSTOWNIK-jaki?automat czy z reg.?
TO jest najlepszy prostownik: http://www.allegro.pl/item892970183_prostownik_12v_10a_akumulatory_zelowe_i_kwasowe.html#gallery
-
Polecane opony zimowe
Bo teraz jest W+ która rożni się niewiele.
-
[B5 ADP] Wymiana amortyzatorów przednich
Jakiego typu?
-
[ALL B5] Kolorowy fis w b5.
Ale czy sama matryca podejdzie z b6 do b5
-
[ALL B6] Świece Bosh Super Plus+9 -ingerencja w szczelinę
Gdzie sens ingerować w szczelinę?
-
[B6 AVF] Wydajność hamulców
A3 nie ma wcale skuteczniejszych hamulców,po prostu helmuty przesadzili z siłą wspomagania.
-
Wymiana pompy oleju w Audi A4 B5 1.8T
Zacznijmy od tego ze AEB ADR i APU nie ma pompy na łańcuszku.
-
[B5 AFB] Nowe turbo -gdzie szukac
Nie bo nie chce robić zamieszania,chcesz przeczytać to się zarejestruj.
-
[B5 AFB] Nowe turbo -gdzie szukac
on mial: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=70725
-
Polecane opony zimowe
Ja kupilem KUMHO KW17 205/55/16 bo jakos tanio wyszlo
-
[B5 ADR] Pytanko ws. uszczelki miski olejowej
Upewnij sie lepiej czy to czasem nie uszczelniacz,uszczelka jest metalowa wiec raczej nie puszcza czesto.
-
[ALL] Poszukuje niemieckiej firmy przygotowujacej mapy dla sterownikow
Jakie to maja byc pojazdy?
-
Polecane opony zimowe
Jezdzi ktos na Nokianach WRG2? http://www.allegro.pl/item867306255_nowe_zimowe_nokian_wr_g2_205_55r16_91h.html