Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no własnie widze ze fotek jak na lekarstwo ;(
-
Spoty Olsztyńskie
no kur** i to jeszcze negaro blue szkoda ze nie sedan
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sweet focie ze Zlotu ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oki to kończe pisać za duzo wam przysamowałem :gwizdanie: ale pamietajcie jak zobaczycie biały tunel to tam nie idzcie :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Nic nie brałem Shreka ogladam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Aktorstwo to podstawa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
te beż żadnych podtekstów ale jakze bym smiał tak haniebnie i niegodziwie sie zachowac wobec mojego frienda z Elblaga
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Oj Patryk zna sie na grzbach jak zaden inny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ooooki zaraz cos wyrezam i ztakim pyszczekiem jeszcze niczym kiss kiss :gwizdanie: :D oo jak w tym teledysku
-
Spoty Olsztyńskie
joł joł czej dys ałt :yeah: men wez to stestuj ziommm :jerk: :jerk:= koniobijca ?? :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
aa zapomniałem dodac ze bałem sie ze nie bedziesz dodawał Sweeta$naych komciów pod fotkami :polew: :polew: :D
-
Spoty Olsztyńskie
:drunk: friends forever :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dajesz dajesz nie łam sie przełam sie Bo juz myslałem ze foszek poszedł i zablokujesz mnie na gg i usuniesz na nk ;( :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no do takiego kalibru nie podchodzę Aaaa to przepraszam w takim razie :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
juz z przytupem ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ej no napisałes ze zawsze pasuje
-
Spoty Olsztyńskie
to mowisz ze na lesne ssaki tez sie nadaje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk to jest obudowa Twojego węzyka
-
Spoty Olsztyńskie
mój zawsze pasuje na haczyk i na ryby :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a jak tam wezyk pasował ??
-
Spoty Olsztyńskie
Na grzyby albo na ssaki :polew: ??
-
Spoty Olsztyńskie
że jak powiesz ze benzyniaki sa tfu tfu to Cie wywieziemy Astra do lasu
-
Spoty Olsztyńskie
Jak to nic foch na forever z przytupem Patrzcie go jak byłem ostatnio z Adrianem to taki miły przyznaj sie bałes sie :>
-
Spoty Olsztyńskie
ooooo patrzcie kto do nas zawitał :shocked: Pasja diesel ?? a ja cały czas myslałem ze kochasz turbobenzyny :polew: :dance: :drool:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No 1szy tydzien najgorszy ale +8 kilo to na serio ładnie dajesz czadu chyba spisz przy lodówce :tongue4: