Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. 604109911 Dzieki Piotru$ btw Zbyszek ja nic nie mowie ale jak TY dzwonisz do mnie zamiast do swojej kobiety :polew: i niby sie pomyliłes to cos tu jest nie tak :decayed: :decayed:
  2. Chłopaki ma ktos z was tel do tego Adama co ma warsztat na Tracku ??
  3. no wkoncu jakies filmiki
  4. OO k**wa ja jechałem dzis za ta audiola biała
  5. JUŻ nie
  6. Chce Wstapić Do Policji
  7. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :D :D
  8. Ale TY faktycznie masz lipe z tymi psami Adrian Marek widziałem Cie wczoraj ok 18 przy Grzesiu na Witosa
  9. Patrzcie mamy wpis samego PREZESA
  10. Uff bo wczoraj jakis łysy kark w bmw 520 mnie podpuscił to musiałem troche przygazowac i se pozniej przypomniałem ze jest tam gdzies fotoradar :decayed: :decayed:
  11. Tak OFF całkowicie wyłącza nawiewy Pozniej wezme i stestuje ten ECON Czy na ul. Wojska Polskiego jest fotoradar ?? jestli tak to gdzie ?? :gwizdanie:
  12. Mozna jechac z kims kto jedzie kopciuszkiem albo LPG Panowie mam pytanko czy w climatronicu jest taka opcja zeby właczyc sam nawiew bez klimy ?? :gwizdanie:
  13. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema chłopaki
  14. Ładnie sie bedzie prezentowac na z taka gleba tylko fela wieksza by sie przydała
  15. No to chyba Gruby i Czaja
  16. Aaaa luksio Dzieci brak
  17. A ja zaraz na miasto [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 20:19_________________________________________________Kto ejdzie jutro na spota ?? to by mnie zabrał
  18. Zgadłes Miszcz powrocił ma sie zdrów
  19. he, mieszanki mają to do siebie, że pięknie wchodzą, ale dłuuuuuugo nie chcą z krwi i głowy wyparować Najwazniejsze ze było grubo
  20. Dziekuje Dziekuje autografy pozniej :polew:
  21. a jak gdzie Wy takiego 2giego jak Ja znajdziecie
  22. A mowiłem ze sie napijesz Najwazniejsze ze zrobiłes to kunsztownie i zacnie
  23. Lepiej powiedz Grzesiu co tam u Ciebie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.