Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Siłownia
rozjebało Cie jak dzika po żołędziach pewnie
-
Spoty Olsztyńskie
nie znam rob foty nastepnym razem
-
Spoty Olsztyńskie
:decayed: na spocie byli 1.Zaleczeq 2.Adrianus 3.Jaccov6 4.sitas + cholpaki z kormorana :decayed: takze bany poleca kolorki tez :grin:
-
Spoty Olsztyńskie
dobra to o 14 na rusi :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
nie beda 13.50 damy rade
-
Spoty Olsztyńskie
14 zajmiemy lepsze miejscowki
-
Spoty Olsztyńskie
uda sie mam limit na sobote 4 piwa Mam wam coś bardzo ważnego do powiedzenia :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
nie pier**l masz byc oblukamy te dwa i poł ti di aj ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 22:31 ---------- Kormorany tez robia spota w ta niedziele o 15 na Rusi:decayed: ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- btw ma ktos nr do arko ??? :decayed:
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja mam takie BUTY NIKE do biegania DUAL FUSION ST2 r.43 HIT! (3988478563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. poki co jest ok nie narzekam
-
Siłownia
Nie gryźć sie Macie po shejku na zgode :wink:
-
Siłownia
:polew::polew: u mnie wczoraj jakis typ w szatni na siłce opowiadał o magicznych własciwosciach BCAA :grin: to mu wczoraj wysłąłem na mejla ten artykuł Piotrkowy Ciekawe co bedzie mowił w piątek
-
Spoty Olsztyńskie
zbyszek podetnij je troche bo jak wolno bedizesz jechał to bedzie ok a jak szybciej to c**jnia za nisko ja mam swoje nie przyciete ale teraz ciepło juz jest to wyjme i przytne ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- SKRZYPEK aktualizuj date spota
-
Spoty Olsztyńskie
Siema :a4fan::a4fan: Dobra k**wa tzn uwaga uwaga w ten weeken chcem zaskoczyc swoja wątrobe :kox: i nie pije to co spot w niedziele ??
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Adas Ciebie to tu chyba z miliard lat nie było :decayed: teraz Szymon jak będziesz przelatywał obok przestanku to dzieciom lizaki będą z buzi wypadać z wrażenia :kox:
-
Siłownia
no chyba właśnie by się przydało te artykuł podpiąć :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
A weźmiesz mnie ??? bo ja na bank będę na bombie :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
będziemy mieli sie z kim ścigać es lajn jest ?? co tam masz z wypasu tip czy manual
-
Spoty Olsztyńskie
k**wa gdzie sa foty ja sie pytam zbyszek co za padline kupiłeś ?? bo ploty na dzielni chodza ze 2,5 tdi
-
[B7 ASB] Moje czarne A4 B7 3.0TDi Quattro Tiptronic S-Line
fajne woziło :thumbup1: to czekamy na foty wnętrza jesteś sławny jesli to TY https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yZj-V-9yLtA
-
Spoty Olsztyńskie
o kuźwa dawno spotów nie było to dlatego bo ostatnimi czasy tam było XXXXXX dawaj foty
-
Spoty Olsztyńskie
mgiełkowe ?? btw zbych powchal sie co tam za redło kupiłes :decayed: k**wa jaki spot tez o niczym nie wiedziałem :grin:
-
Spoty Olsztyńskie
c**j w torcie coś ściemniasz wczoraj to była adaptacja klimatronika
-
WOT - World of Tanks
kuźwa zgrzeszylem z 2 tygle nie grałęm trzeba to nadrobic
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
wtf nie zmieniłeś pompy przy rozrządzie ??? podwójna robota bo teraz znowu będziesz musiał mechanikom zapłacić za robotę ja np miałem pompę wymieniana przy rozrządzie a się dziś okazało ze mówi juz papa kur... 30 tys i pompa siada to jest jakaś masakra niedługo to co tankowanie trzeba bedze wymieniać ta ebana chińszczyznę :naughty:
-
Zanika ogrzewanie
oki :wink: dzieki ziooom