Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Jak zmienisz silnik to moze i bedzie
  2. no mysle ze to dobry pomysł w marcu jak przestawimy zegaki to wrocimy na Rus ale jak patrze na siebie na tym zdjeciu co Marian wstawił to jestem rozj ebany jak dzik po zołedziach nawet Arko czesciowo zakryłem
  3. ale mamy słit focie :decayed: dzobrze było czekaoladka była w pyte a teraz tak na zakonczenie weekendu jeb z dzidy :naughty:
  4. ale on jest tylko jak masz PDC z przodu i służy właśnie do wył i wł przodu o ile się nie mylę :gwizdanie:
  5. z ch uj a by mi wiatrak zrobiły [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:26_________________________________________________ :decayed: :decayed:
  6. no wbijam o 16 bede
  7. Paziu zoabcz ze bedzie w polowie stycznia spot pwiny tzreba bedzie odbic cały sezon letni czyli mega najebka Arko w Alibi ma wtyki i karte stałego klienta to i znizki na barze beda [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 22:08_________________________________________________a co do spota to jedziemy jutro do Korony ?? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 22:08_________________________________________________ tam to hot milfa mozna jedynie jakiegos wyrwac :naughty:
  8. wiecie potrzebowałem troceh czasu zeby dojsc do siebie jak mi zamkneli lokal po 5 altach melanzów :decayed: i doszedłem do wniosku ze znajomymi ze nie ma co w OLN imprezowac dlatego raz na miesiac albo na 1,5 jezdzimy do Wa- Wy albo 3city :kox:
  9. Ja nie imrpezuje juz :decayed: aaaaa i co zaskoczyłem Was :naughty: :naughty: Po 1sze mam szkołe i mam egzaminy po 2 zamkneli mi Novo i juz nie mam gdzie imprezowac Zdziwieni ?? :wink4: :tongue4: :>
  10. Jebaniutki Jarocki Ogier
  11. Paziu wezmie Cie i przywiezie
  12. jakie spiochy ja juz od 5 na nogach Kto rano wstaje ten idzie po bułki :decayed: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 09:10_________________________________________________btw spota robimy pod Cerfurem czy jedziemy tam pod Korone ??
  13. Grzesiu uciekł a Ciebie złapali ? :polew: :polew: jebłem
  14. spoko nie wnikam
  15. przypomne ze to nie ja wczesniej chciałem zmiany spotow na srode a teraz bede w weekend zapewne zwolnie sie troche ze szkoły i postaram sie wpasc A Ciebie tez nie ma a o Grzesiu juz nie wspomne no chyba ze zajął sie rozpłodem yorkow na skale swiatowa
  16. No to czekamy na stojonko
  17. Ty lepiej powiedz czy bedziesz w 2011 na jakims spocie bo ostatnio cos Cie nie widac
  18. magiczne FSI z 354 jak wypluje 300 to powinno sie isc do Czestochowy na kleczkach i dzieowac Bogu ze sie az tyle ma :polew: i pozniej stajesz na kresce i dostajesz baty od dłubnietego 1.8T albo 2.0T :naughty: te całe FSI w wolnossacych to strzał w kolano jaki sobie samo Audi zafundowało [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:51_________________________________________________ale by było wożonko http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=151343829&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=1&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl&pageNumber=7
  19. kumpel mi ostatnio mowił jak sie złapał z subaryna jak sie pozniej okazało 550 + :polew: :polew: pozniej łapał sie z ta A5 z vtechu 3.0TDI po sofcie to mowił ze tyle ile mu na poczatku odszedł dzieki Q to ta odległosc sie trzymała czyli całkiem nie zle jak na oske 1.8T 250 km
  20. No Paziu to ostatnio taki zartowniś sie zrobił
  21. :polew: :polew: :polew:
  22. wyjedzie na ulice w 2012 ??;]
  23. Kwiatko a jak tam Twoj projekt ??
  24. trakcja od 4ki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.