Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. a co zle Ci sie gra t34 ??:decayed: btw chłopy w ktora isc strone w medach e50 czy leopard ??
  2. Pany mam vk 4502 (p) ausf. a jest sens isc dalej bo vk 4502 (p) ausf. b i dalej do Mausa czy sobie odposcic ???
  3. jest mam ob 268 :decayed: :dancing::jerk:
  4. WGNY2014 ====> 3 dni premki:decayed:
  5. nadczłowiek a kuzwa reszta zalogi po 120% robocop
  6. kuzwa co to ma byc przeniosłem załoge z is3 na is8 i ciagle stoi chłopakom:polew: na 2 perku po 79% i ni c**ja nie idzie dalej :kwasny: zamiast tego idzie im w te pierwsze % i teraz dowodca ma 108% co to ma byc :whistling:
  7. no włąsnie tak myslałęm zeby isu zostawic a opylic ob 704 bo chyba jeszcze sprzedam vk 4502 (p) ausf. a bo chcialem kiedys mausa:naughty: ale teraz jakos mi sie nie widzi ten czołg
  8. no czasem wkur... te dingi:decayed: ostatnio pod rzad 2 rykoszety na kv-1s a mamob704 z bl10:kwasny: jeszcze 80k expa i ob268 na is3 mam 170k expa i mogę odkryć IS8 bo jestem mega ciekaw tego czołgu ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2013 at 16:24 ---------- pany warto sprzedwac isu 152 czy sobie zostawic ?? bo zaraz bede mial ob268 i zastanawiam sie czy nie sprzedac isu i ob 704
  9. W styczniu spot piwny :decayed:
  10. no jak robiłem 5km to było ok:decayed: a teraz 10 i chyba sobie obtarłem troche suty
  11. chyba nie
  12. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no btw testował ktoś hi tec protein 80 ??? warte to coś
  13. takie termogacie mam Bielizna termoaktywna GRENE GWT komplet XL cz-sz (3786141241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i na to zakladam dres i bluze
  14. pany mam nokie e52 macie w prędkości min/km czy km/h ?? bo ja mam min/km i za uja nie moge tego zmienic czy jak macie ta bielizne termo to czy czasem nie macie sutów obtartych i czy macie na to jakis sposób
  15. no widze ze ten magazynkowy tryb to wali az miło
  16. pany co myślicie o tym niszczycielu niemieckim WT auf E100
  17. hehehhee:grin::grin: zawsze jak widze ten czołg to pomagam pchając bo zal mi kierowcy ze juz pol rundy minęło a on jeszcze nie dojechał :kox:
  18. co to jest ten bat 10 tier ?? :whistling: i jak mogę ściągnąć tego testa ??? bo ja zielony jestem w tym :grin::thumbdown: juz wiem bat to bat chat 25t ??
  19. mam w końcu ob704 :decayed:
  20. pany jakiego meda polecacie ? ?
  21. a ja sobie zbieram na ob704 :decayed:
  22. Adek c**j z urodzinami ale chłopaki wpadli na miasto i poszłooooooooo :kox:
  23. no to łysy za***rdalaj do szczytna montowac bixy :decayed: ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- kafar nadkola ciezki temat u ans ale moze jak znasz to pogadaj z tymi wariatami co maja te corrado albo pogadaj z jaccov6 on ich zna
  24. Zaleczeq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    co sie stało sie to przez wladiego zamkneli i przez kukurydze :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.