Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
uuuu jak chce benzynke to swoj chłop juz go lubie niech bierze 1.8T bo 2.0 to padliny albo 3.0 ale to od razu w podtlenek LPG :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
co sie dzieje mientkie pyty kurcze szkoda ze Grzesiu ze nie odchodzisz Nie no zartowałem :friends:
-
Spoty Olsztyńskie
co tu sie urwa dzieje ale sie napiłem jak bura suka ide spac za duzo tych mgr do opijania watroba nie ma łatwo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Manipulacja to podstawa Patryczku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co ?? Jajco patatajco :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Jak zobaczysz foty facjat to bedziesz juz tez kojarzył czaje, kwiatko i grubego
-
Spoty Olsztyńskie
Nowy na forum ale na Rusi juz nie raz był
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryczku wiesz co ??
-
[ALL] Przepustnica A2 1.6 FSI
pomoc Ci ?? no to Ci pomoge cena w ASO ok 1700 :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
B8 po lifcie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siemson z rana
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryka mody
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a gdzie ten waz różowiutki partyzant zwany Patrykiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema elblazaki widze modujecie fury
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: wiedziałem ze to on rozowy elblązaczek
-
Spoty Olsztyńskie
przyznac sie kto zagłosował " nie chce zadnych spotow" ?? bo mi sie wydaje ze to jakis sabotaz rozowego elblązaka
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez zagłosowałem na 16
-
Spoty Olsztyńskie
to jest RS6 Nicolasa tego co sobie tera robi te rs4 V10tt
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
miszcz kamuflazu- Spoty Olsztyńskie
Trzeba bedzie pogadac o tym i pogadac z fioletowym VIPem spot był dobry chłopakow odwiozłem troche fure przepaliłem- Spoty Olsztyńskie
Podziekowal za spota- [INNE] A6 Rs6 C6 blenda
oooo ten jest w pyte- Spoty Olsztyńskie
ja tez postaram sie zaleciec ale bede tak o 15- [INNE] A6 Rs6 C6 blenda
Fajny a nie ma go całego czarnego bez tego chromu ?? - Spoty Olsztyńskie