Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Taktuś No Marek to zawsze musi cos na rzad powiedziec
  2. Eeee widze Loża Szydercow [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 09:25_________________________________________________btw ja bym pokochał z całego serca :gwizdanie: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=140634354&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=PETROL&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minCubicCapacity=1801&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2005&maxConstructionYear=2007&lang=pl&pageNumber=1
  3. no konczmy ten :offtopic: lepiej btw powodzonaka w dalszym rezaniu Nosb i niech moc bedzie z Toba
  4. uuuuuuu ale tu widze ogien w szopie sie dzieje Nosb nie przejmuj sie rezaj dalej
  5. ale nie martw sie nie od razu Rzym zbudowali pocwiczysz troche i bedziesz kozakiem
  6. no widze własnie :polew: chciałes przykozaczyc ale nie wyszło
  7. dobrze
  8. Melduje sie jestem obecny Załek sie zakochał poprostu i tyle* * żartowałem jesli juz to czytasz to chyba postradałes zmysły ze Załek sie zakochał. Załek robi melanz i sie nie przyzwyczaja, poker face i do przodu A co do kalendarzy do jarko ma wysłąc w tym tygodniu bo wysyłał partiami zreszta zajrzyj w topic o kalendarzach
  9. Grzesiu wstaw zdjecia mojego trunku :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:20_________________________________________________ nie ma za co ledwo podjechalismy ale sie udało [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________ klata jak u pirata a w środku wata to nie wata Grzesiu nie pali i teraz steki wpierdziela i cwiczy bo nie ma opierdalania sie i bajseps rosnie i klata tez :gwizdanie:
  10. AA k**wa DOTARŁEM CAŁY I ZDROWY Ten snieg to chyba tylko u nas napierdalał ogolnie byłem o 5:20 na lotnisku :gwizdanie: chiałem sie przekimac troche ale byłem tak nacpany kawa i redbullem ze nie dało rady :polew:
  11. co sie dzieje wąski tylko koszulki klubowe do pubu załozyc [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 19:19_________________________________________________No i dotarlismy cali i zdrowi 1/2 Q prawie klekła :polew: ku***a pogoda tragedia chyba zaraz cos zjem i ruszam bo zanim dotre to ch***j masakra z 4 godziny ciekawe jak wyglada 16 stka albo 7ka :gwizdanie:
  12. Tylko mi sie tam dobrze prowadzic
  13. Ty, Adrian i Marek
  14. tez mu to mowiłem Mowie Paweł idziemy do 1 klubu a on mowi ze nie bedzie dzis zwiedzanie no i raz tu i raz tu i chłopaka przewiało :decayed: :gwizdanie:
  15. Adrian pier.. TOP GEAR przeciez jestesmy w mediolanie
  16. Kazdy super car zanim wejdzie do seryjnej [produkcji powinien byc u nich tak testowany upalany na maxiora a nie jak w Monaco pod hotelami na pokaz
  17. Ciezko by było :polew: ciekaw jestem ile taki setup wytrzyma poko cos nie kleknie wole takie projekty Karolu bedzie ciepło to kumpel wpadnie Cupra
  18. Patryczku staruszku siemka Jestem jestem miszcz powrocił ma sie zdrow ogien w szopie 123 hop siup tralala wy***iemy w kosmos jak sie da
  19. Posty skasował jeden z rozowych ale ja nie bede palcem pokazywał kto :gwizdanie: at aki łądny był ten 1szt post na 500 stronie
  20. niekoniecznie Statystycznie rzecz biorąc od lipca do stycznia napukalismy 100 stron ==> czyli potrzebujemy 5 miesiecy na kazde 100 stron :> 1. w czerwcu 2011 pukniemy 600 2. w listopadzie 2011 pukniemy 700 3. w kwietniu 2012 pukniemy 800 4. we wrzesniu 2012 pukniemy 900 5. w lutym 2013 pukniemy 1000 i wszystko jasne :polew: :polew: a wiec nasówa sie pytanie DAMY RADE ?? Ja tam do 1000 dam rade na lajcie patrzcie ile sie zemna jeszcze bedziecie meczyc :gwizdanie: :kox:
  21. Odpisałbym tak jak kiedys na takie docinki tylko wiem ze Marek by sie znowu wkurzył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.