Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Jak tam reka
-
Spoty Olsztyńskie
Jedziemy z Adrianem [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:42_________________________________________________Adrian niestety uległ awarii po wczorajszej flaszce i browarach tzn miał dzwona z chodnikiem Karol zabierzesz mnie ze soba ?? :naughty:
-
B6 DIVISION
amerykanskie 730 Polskich 600 z tego co wiem amerykance lubia zawyzac horsy
-
Spoty Olsztyńskie
a kto bedzie ??
-
B6 DIVISION
Jak B6-kowcy to krawaciaże to B7-kowcy ?? :mysli: o B8 nawet nie pytam :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Na Rataja ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
dobrze ze Poziek nie ma juz B6 bo on jest ksiegowym to bysmy mu wpałcili i ujjj tyle tych pieniedzy bysmy widzieli
-
Spoty Olsztyńskie
To Paweł widze bedze miał pełne rece roboty Twoj rozrzad + rozrzad u Maxyma moja padlina to i jeszcze Karol przyprowadz swoja fure :decayed: i zrobimy spota u Pawła na placu :polew: :polew:
-
B6 DIVISION
- to może ja podam nr konta... :polew: Swoj czy Nosba znasz na pamiec :polew:
-
B6 DIVISION
wiem i musze pilnowac bo panowie moderatorzy mi go usuwaja ale sie nie daje Nosb a co bedziesz rezał Bi turbo
-
Spoty Olsztyńskie
i GDZIE bedziesz robił ??
-
Spoty Olsztyńskie
co jutro pijemy ?? wode[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:44_________________________________________________ wode wode oni pili pili wode i walczyli z zycia trudem .....
-
Spoty Olsztyńskie
trzeba przepic te fatum stanac do walki o kieliszka
-
Spoty Olsztyńskie
ja mam weselna
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: to co tez chcesz opijac z nami ?? :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
zit hajj
-
Spoty Olsztyńskie
No dobra takie rozwiazanie mi sie podoba [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:14_________________________________________________Grzegorz heloł
-
Spoty Olsztyńskie
To teraz adrian avatar zarzuc :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:03_________________________________________________Karol dzieki tej kupecie wie co to kraina 7 tys obrotow [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:03_________________________________________________Nie obrazicie sie jak jutro wapdne z kolezankami
-
Spoty Olsztyńskie
znam ta stronke Karol [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:54_________________________________________________ jo nyga [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:55_________________________________________________jA jestem Forfiter
-
Spoty Olsztyńskie
JUZ sie robi Adrianku 1 2 pozniej wybierasz plik i tyle
-
Spoty Olsztyńskie
Chyba na serio trzeba bedzie zmieniac znaczki [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:40_________________________________________________No jak to nie wiesz jak? ? normalnie dodaj zdjecie taka opcja
-
Spoty Olsztyńskie
chwila przerwy chłopaki REKLAMA
-
Spoty Olsztyńskie
zajebał dzwona ?? jak przed wczoraj go widzialem ejszcze nie wiem jak wy ale ja juz sie przygotowuje :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: oooołłł jeeeee Bi em dablju :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew: buhehehe jebłem ADRIAN [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:24_________________________________________________cZesc bejbe mam bi em dablju e30 na podtlenku el pi dżi ale jestem z A4 klubu :polew: