Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Moj ojciec powiedział dzis ze jak tak dalej pojdzie to on pier**li to audi oddaje mi a ja mu oddaje astre chyba dobry dill co :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Jak Audi tak rozumie słowa" przewaga dzieki technice" to ja pier***e takie podejscie
-
Spoty Olsztyńskie
Nie trzeba zadnych dywanow Celebryta to ja nie jestem
-
Spoty Olsztyńskie
no to co walim jutro ??
-
Spoty Olsztyńskie
oo ja pier**le no to zal jak c**j jedziemy tico bo nawet astry nie ebde miał bo stary zabiera na polowanie
-
Spoty Olsztyńskie
wkurwiłbym sie;] i to nie wasko To reasumujac Ja mam fure rozjebana Kwiatko tez Adrian a TY jak tam audi ??? [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:58_________________________________________________ Fajna kobieta ma jakas siostre
-
Spoty Olsztyńskie
i nic nie mowisz mnie tu suszy a Ty walisz w dekiel
-
Spoty Olsztyńskie
no k**wa widze tez nie wesoło [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:49_________________________________________________A co on niby w Sledziowni robi ??
-
Spoty Olsztyńskie
żartowałem narazie nic nie wiem bo Pawełek nasz jest chory
-
Spoty Olsztyńskie
szukam silnika 2.7 zeby koksu wiecej było
-
Spoty Olsztyńskie
mowił ze jakies 7 na rezerwie i bez d*py na pokładzie [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:41_________________________________________________No niestety blok pekniety
-
Spoty Olsztyńskie
z bwm 530 zrobił taki kur .. wiatrak ze masakra [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:37_________________________________________________ co sie stało sie ??
-
Spoty Olsztyńskie
chociaz 300 kuca na olsztynskie warunki to duzo Tylko nie ma co ukrywac audi to ciezka krowa ;( najtansze konie sa w redukcji masy i taka prawda ostatnio gadałem z chłopaczkiem co ma integre type-r jak mi pokazał dowod to myslałem ze jeb ne na cyce waga 1020 kg silnik 1.8 190 kuca i seryjna szpera :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
i by hondy Cie tłukły
-
Spoty Olsztyńskie
Nie wierz w amerykanskie konie w USA na K04 od rs6 niby wyciagaja po 650 kuca bez kucizny wierzysz w to juz ni raz chlopaki udowadniali ze 700 amerykanskich a w PL wypluwało ok 600
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to nie jestes naszym ziomkiem kto nie pije podpie r dala :tongue4:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nawet wskazane w weekend :drunk:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oo TY degustatorze trunkow wysokoprocentowych
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Elbląg nie spimy lecimy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
tak sobie tłumacz Najwyzej Michał wyrwie korba po jajkach
-
Spoty Olsztyńskie
no to w takim razie Napier..... posty
-
Spoty Olsztyńskie
Melduje sie na pozycji spamer nr 1
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
Tez własnie chciałem o to zapytac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Szybko zmieniasz zdanie widze
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nalezy sie szacunek jak zachowuje sie fer a jak nie to mozna jechac po bandzie i tyle wkoncu rownouprawnienie jest tak trzymaj kiciafirerek