Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Moj ojciec powiedział dzis ze jak tak dalej pojdzie to on pier**li to audi oddaje mi a ja mu oddaje astre chyba dobry dill co :gwizdanie:
  2. Jak Audi tak rozumie słowa" przewaga dzieki technice" to ja pier***e takie podejscie
  3. Nie trzeba zadnych dywanow Celebryta to ja nie jestem
  4. no to co walim jutro ??
  5. oo ja pier**le no to zal jak c**j jedziemy tico bo nawet astry nie ebde miał bo stary zabiera na polowanie
  6. wkurwiłbym sie;] i to nie wasko To reasumujac Ja mam fure rozjebana Kwiatko tez Adrian a TY jak tam audi ??? [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:58_________________________________________________ Fajna kobieta ma jakas siostre
  7. i nic nie mowisz mnie tu suszy a Ty walisz w dekiel
  8. no k**wa widze tez nie wesoło [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:49_________________________________________________A co on niby w Sledziowni robi ??
  9. żartowałem narazie nic nie wiem bo Pawełek nasz jest chory
  10. szukam silnika 2.7 zeby koksu wiecej było
  11. mowił ze jakies 7 na rezerwie i bez d*py na pokładzie [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:41_________________________________________________No niestety blok pekniety
  12. z bwm 530 zrobił taki kur .. wiatrak ze masakra [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:37_________________________________________________ co sie stało sie ??
  13. chociaz 300 kuca na olsztynskie warunki to duzo Tylko nie ma co ukrywac audi to ciezka krowa ;( najtansze konie sa w redukcji masy i taka prawda ostatnio gadałem z chłopaczkiem co ma integre type-r jak mi pokazał dowod to myslałem ze jeb ne na cyce waga 1020 kg silnik 1.8 190 kuca i seryjna szpera :gwizdanie:
  14. i by hondy Cie tłukły
  15. Nie wierz w amerykanskie konie w USA na K04 od rs6 niby wyciagaja po 650 kuca bez kucizny wierzysz w to juz ni raz chlopaki udowadniali ze 700 amerykanskich a w PL wypluwało ok 600
  16. to nie jestes naszym ziomkiem kto nie pije podpie r dala :tongue4:
  17. oo TY degustatorze trunkow wysokoprocentowych
  18. tak sobie tłumacz Najwyzej Michał wyrwie korba po jajkach
  19. no to w takim razie Napier..... posty
  20. Melduje sie na pozycji spamer nr 1
  21. Tez własnie chciałem o to zapytac
  22. Nalezy sie szacunek jak zachowuje sie fer a jak nie to mozna jechac po bandzie i tyle wkoncu rownouprawnienie jest tak trzymaj kiciafirerek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.