Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. to juz widziałem ale myslałem ze macie wiecej fotek bo jak wchodze w zloty ogolonopolskie i zdjecia to jakas załamka raptem moze 150-200 zdjec gdzie u nas Skrzypek w Kaletce sam z 1 aparatu z ok 700 zrobil
  2. Własnie a gdzie sa te fotki co sie Bieniek zakopał bo jakas żenada z tymi fotkami ze zlotu normalnie jeb.. dramatem jakims
  3. luksio
  4. Nie macie takiego kogos jak ja ale nie dygajcie bede wam pomagał
  5. Grzesiu mowisz i masz http://www.facebook.com/people/Shy-Loren/100000517732656#!/profile.php?id=100000517732656 +18 http://www.sexy.banzaj.pl/Nowe-nagie-fotki-i-video-Shay-Laren-z-Aria-Giovanni-5911.html http://www.video.banzaj.pl/film/4903/shay-laren-striptiz-na-sofie/ no i słit focie strona oficjalna http://shaylaren.co.uk/ :good: :good:
  6. MACIE 400 STRONE :good: FIESTA :oklaski: :drunk:
  7. btw na wiosne w planach TIP + program takze bedzie słitaśnie [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:59_________________________________________________ Patryczku to był taki zarcik sceniczny ale laweciarza z ostrody miałem takiego aparata ze amsakra :polew: dobry typ był[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:00_________________________________________________ :polew: oooo widze Elblązaki osiągneli 400 strone :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  8. Wiem czemu te kopcichy sie nie psuja bo ich sie nie da upalac :naughty:
  9. kur.. sory za fona ale był na łądowarce a pozniej wyciszony no z tym pijakiem to ja pier.. daj spokoj dobrze ze z naprzeciwka nic nie jechalo bo bym mu po nogach przejechał i by miał kulasy połamane Władcy kopciuszkow prosze sie nie smiac
  10. jutro chyba bede wiedział co i jak Tak sie sjkłada ze ja prawie nim nie jezdze od czasu do czasu spot a tak to wogole nia nie jezdze a ze akurat musiałem na pogrzeb jechac to wiesz inna historia Co nei zmienia faktu ze troche szkoda autka myslałem ze wpadne na spota teraz w niedziele a tu ch u joza
  11. bedzie swap na 2.7 bit Narazie to cały uj włozylismy w niego kasy jedynie to cewki, swiece, lambda i zawor [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 15:35_________________________________________________Wiesz problem jak problem w kazdym aucie cos sie popsuje czy cos trzeba wymienic tylko ja pisze o tym na forum, a nie ktorzy nie napisza nic :> mogłbym to przemilczec i mowic ze fura smiga jak ta lala co nie Jak Pawełek ogarnie to tez bedzie smigac jak nowka
  12. Olej gdzies wy***ał bo jade na 3ce miałem 4 tys obrotow nagle oboty spały do 2 i kontolka ze olej na min całe szczescie ze akurat miałem stacje benzynowa obok to podepchałem kawałek sciane grodziowa zajebało olejem ale co sie stało to ch***j wie Fura juz jest na placu u Pawła na szczescie lawete miałem za darmo
  13. Co za klurwa pechowy dzien ja pier**le nie dosc ze musiałem jechac na pogrzeb do Iławy to jak wracałem za samborowem jakis debil najebany lezał na ulicy mało co na niego nie wjechałem pozniej k**wa jakies sarny stały j**ane suki na drodze to musiałem ostro hamowac Myslałem ze to juz koniec j**anego dnia ale otoz nie to nie był koniec skonczył sie tak
  14. Widzicie jak ja dla was sie poswiecam :lol1: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 11:13_________________________________________________dopiero niecały rok sie tu udzielam a juz jakie poswiecenie
  15. Nie bedzie Erroru bo juz Marek powiedzial ze z mojej faciaty rezygnujemy :polew:
  16. no Kowi87 przyjeb.. kunsztownie i zacnie po uszach
  17. Jestem za
  18. Kolor kozak a czy przypadkiem to nie ejst autko z tego topicu ??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154184.0
  19. Kumpel dzis uchwycił w gdańsku Mercedes e220 z przodem od B8
  20. No dobra masz tu od wujka załka Władka Jagiełło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.