Treść opublikowana przez Squdow
-
[ALL] Jak przejść z komory silnika do kabiny ?
nie chciałem tracić czasu na zbędne szukanie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
I co czy ktoś wyczaił jak zrobić by nie tylko zamek sie otwierał ale i cała kłapa bagażnika ?
-
[ALL] Jak przejść z komory silnika do kabiny ?
no własnie jak ?? potrzebuje przeciągnąć pare kabelków ale nie wiem gdzie jest oryginalne przejście THX for Help
-
[B5 ANB] Cofanie powietrza przez przepływke - szarpnięcie auta w czasie jazdy
co do pierwszego to swiece sa w idealnym stanie maja przejechane 20 tys i sa to oryginały OOOO NGK więc wątpie... co do drugiego to z tego co wiem to nasz silnik nie posiada blov.... i zdecydowanie nie jest to psss tylko puf puf puf, i powietrze nie ucieka gdzieś tam tylko cofie je na wlocie powietrza dzieki za odpowiedz z niecierpliwościa czekam na dalsza pomoc
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
a w Katowicach ktoś godny polecenia jest ? tez bym sobie zawirusował moje 1.8T a przy okazji małe ot Jeśli obecnie w mieście pali mi 9.3 litra to to spalanie jeszcze spadnie ?? moim zdaniem to nie możliwe... a słysze opinie ze spalanie spada.... dzieki
-
[B5 ANB] Cofanie powietrza przez przepływke - szarpnięcie auta w czasie jazdy
Witam 1.8T Mam problem a może nawet 2 Mianowicie od jakiegoś czasu mam tak ze jesli jade autem to raz na dzień.. czasami 2 razy na tydzień podczas normalnej jazdy auto szarpnie.. tak jakby nie wystrzelił jeden gar lub 2 dalej autko jedzie jak gdyby nigdy nic dodatkowo zauważyłem ze podczas postoju czasami tez szarpnie obrotami (spadna drastycznie po czym wracaja do normy) też jest to raz dwa na tydzień zawsze gdy auto jest juz ciepłe i jeżdziło jakiś czas 2 problem to dziwny dzwięk z przepływomierza jesli na postoju dodam gazu i puszcze to podczas spadania obrotow z dolotu wydobywa sie dziwny dzwiek taki pruf pruf pruf i czuć ze powietrze jest cofane (podczas pruf zamiast zasysać powietrze wydala je)
-
[B5 AFB] jak na vagu ustawic poziom rezerwy (licznik - kontrolka)
Taka jazda, to pierwszy stopień do zarżnięcia VP44. Hejka to była tylko jednorazowa akcja w celu sprawdzenia pozdrawiam Czasami jedna może okazać się ostatnią :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Czujnik zużycia klocków - czy we wszystkich jest?
Sory za pytanie, ale w B5 po 2 lifcie są czujniki z Tyłu też, czy tylko z przodu ?
-
prawidlowe pisanie postow
co do fire foxa to niestety w pracy nie mogę mieć bo... dla zasady ale pomijając błędy twierdzę że: IE to program służący do ściągania Fire foxa
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
Ja na przykład stosuje folie do pakowania jedzenia Obklejam nią dywaniki, siedzenia i kierownice, a co sobotę ściągam i wymieniam na nowa
-
[B5 AFN] Czy to dobra cena za Xenony?
spryskiwacze w zderzakach też ??
-
Wykonanie maski otwieranej na szybe :)
czyli myślisz podobnie jak ja, a dodatkowo ramiona są połaczone sprężynką co zapewnia otwieranie bez użycia większej siły
-
Preludium do Wisly patr II - ustalamy miejsce spotkania na trasie przed zlotem
przed czechowicami jest kaufland dokladnie to jakoś za piaskami.... duuzy parking polecam (ale to na drodze na bielsko)
-
Wykonanie maski otwieranej na szybe :)
zacznijmy od tego ze to nie mogą być siłowniki... tylko zwykłe ramiona po zamknięciu klapy siłowniki dążyły by do rozprężenia a co za tym idzie wygięcia maski w 2 stronę (otwieranie od szyby) biorąc opcje ramiona zwykłe wszystko jest loox ale przy jednym zamku góra maski (przy szybie) będzie luźna (nie otworzy się) ale będzie w czasie jazdy delikatnie się trzepotać
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
nie no kwestia wiary to wtórna sprawa ale wieś tuningu i wszystko ori też mało być.... Ps. autko wyglada na zadbane i ładne :th:
-
[B5 AJM] Termostat?
Mówimy stanowczo NIE dla podróbek, to tylko tak z doświadczenia... czujniki termostaty itp itd radzę kupować tylko ORI potwierdzam sam miałem zwalony i kupiłem ori (nie do tego silnika) temperaturke na bloku 49 trzyma idealna Polecam
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
Cd mam w bagażniku a nawet 6.. wiec nei widze sensu.. 120 na procek... lepsza opcja, ale.... poczytam na innych forach musi być opcja 124 (najlepsza)
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
I to na ostro Czy ze startu czy podczas jazdy no właśnie o tym mowie.. ale czym większy profil tym efekt mniejszy dlatego nie mozna przesadzać ani zszerokością ani z rozmiarem feli ani z zawisem
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
nie wiem jakie mam zimowki ale nie u mnie kierownica jest sztywno a mi chodzi o efekt skręcania kierownicy
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
a jak z koleinami bo na 18 niski profil.... pewnie w 225 nie wpada w koleiny i nie rzuca kierownicą ?
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
zdrowe podejście do tematu ktoś wie gdzie na śląsku to robią ?
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
nie wiem jak robi pan Henio ale kumplowi tak zaśniedziały po 2 latach ze te oryginalne 8 letnie to był rarytas przy nich dodam może ze to nie było w ksenonach a w zwykłych reflektorach a w miedzy czasie dowiedziałem sie ze sekret tkwi w zdarciu poprzedniej powierzchni przed nałożeniem nowej a przynajmniej tak powiedzieli chłopaki z innego warsztatu zobaczymy za półtora roku czy znów mu pójdą
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
a czy ktoś soe orientuje jak wygląda sprawa żywotności zregenerownego odblyśnika ? słyszałem ze zycie jest 3 razy krótsze i 3 razy gorsze w skutkach
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
To moze jeśli ktoś to robił opisze sytuacje Jak, gdzie kupić, lub kto robi....
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
A czy ktokolwiek wie co jest problemem ? czy to EPROM siada i stąd te kłopoty bo rozumie że zimne luty to to nie są... Przypuszczam że sprawe można załatwić inaczej i nastałe