Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiadz99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiadz99

  1. taki niestety mają regulamin, który akceptujemy korzystając z allegro.. możesz jeszcze zgłosić na policje a nie wiem czy też nie każą czekać aż allegro zakonczy swoje "dzialania" w tej sprawie
  2. zglos na razie do allegro, wszystkie zakupy są ubezpieczone..
  3. na pewno nie przed wyborami
  4. hehe, a to dobre... ja czytałem, ze cala ta histeria zwiazana z podwyzka akcyzy na LPG to inicjatywa odgórna UE, a nie naszego rzadu. co wiecej - Polska, jak i wiele innych krajow czlonkowskich, jest stanowczo przeciwna takiemu rozwiazaniu, bo ta akcja z podwyzka akcyzy nie odnosi sie tylko do LPG, ale tez i wegla, a zeby cos takiego weszlo w zycie, to podobno musi byc zgoda wszystkich panstw czlonkowskich.. a do tego jeszcze daleka droga
  5. stag 300 6 plus 5x hana 2000 zielone gurtner black volvo S80 2.0 T 163 KM Mogę śmiało polecić taki zestaw (łącznie z volvo :>). Zestaw dobrany z zapasem pod przyszłego chipa na ~190KM/300Nm.
  6. kup 2.8, zaloz LPG i bedziesz szczesliwy bez turbin, pompowtrysków, dwumasów, EGRow, nieszczelnosci dolotu, niedogrzewania, klekotania i dymienia
  7. zdalnie sterowane terenówy to jest bajer tez sie mozna scigac a do tego robic im hopy, zjazdy, mosty i co tylko sobie wymysla.. ja stawialbym na cos takiego. na carrerze jezdzilem i moim zdaniem nuda, zawsze wygrywa ten samochodzik, ktorego stwórcą byl bardziej kumaty i sumienny chinol
  8. jako że ostatnio padła i już prawdopodobnie nie wstanie strona HeavenSource, z ktora bylem od dawna zżyty i mialem elite-usera, bardzo proszę kogoś kto dysponuje lub bedzie dysponowal zaproszeniami na inne serwisy, aby podzielil sie ze mna. Moje staty z HS to 650gb/280gb UP/DOWN. Pozdrawiam
  9. ale przeciez poliftowe S80 mialy xenony w zwyklych kloszach, soczewki tam na pewno nie bylo..
  10. ale jak to w końcu jest z dokładaniem xenona - można czy nie można? Ja mam lampy z wycieraczkami i spryskiwaczami do HIDow musi byc soczewka czy zwkly przezroczysty klosz tez da rade?
  11. dzieki za opinie, w sklepie mialem przed soba oba, no i niebieski zrobil na mnie ogromne wrażenie poza tym mojej dziewczynie też bardzo przypadł do gustu więc taki wzialem temat do zamkniecia
  12. cholera... a ja myslalem, ze ferrari mają silnik z tyłu czasy się zmieniaja
  13. o tym zupełnie nie pomyślałem.. słuszna uwaga
  14. Pomóżcie mi w wyborze koloru roweru, bo już naprawdę nie wiem na co się zdecydować chodzi o model CUBE AIM 2011 (co do modelu nie mam wątpliwości ), który wychodzi w dwóch wersjach kolorystycznych - linki poniżej. Czarnego widziałem i wygląda ok, ale bez szaleństw. We wtorek będę miał mozliwość zobaczyć ten drugi, a póki co wy się wypowiedzcie. 1# czarno-biały http://www.cube.eu/pl/hardtail/comp-series/aim-black-white/ 2# niebiesko-biały http://www.cube.eu/pl/hardtail/comp-series/aim-white-black-blue/ PS Dodam, że oba są w macie
  15. ostatnio doszedłem do wniosku ze jak wodka to tylko zielona zubrowka i nic innego, ale chyba bedzie troche dziwnie wygladac na weselnym stole..
  16. nie ma na co czekac, trzeba LPG montowac..
  17. u mnieprzez pierwszy tydzien po zastosowaniu waliło szpitalem, potem sklepem z wykładzinami a potem znowu standardowym smrodem z klimy.. w tym roku jade zeby fachowcy zrobili mi to tak jak trzeba
  18. ksiadz99 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    na drugim filmiku z Mustang Race, kolega z Włocławka w białym mustangu mogłby zakryć sobie rejestracje jak kreci te baczki na srodku skrzyzowania w bialy dzien :>
  19. wspomaganie wraca jak chociaz nieznacznie podniesiesz obroty?
  20. auto mam od miesiaca i za mojej kadencji nic sie z nim nie dzialo
  21. Zaczęły się dziać dziwne rzeczy z moim wspomaganiem - kierownica po skręcie nie chce wracać do pozycji 0, właściwie to w ogóle nie chce wracać, gdybym nie odkręcał jej ręką to samochód kręciłby się w koło. Od czasu do czasu słychać krótkie huczenie jakby zaraz za kierownicą, ale dzisiaj doszło do tego jeszcze bardzo długie huczenie rozpoczynające się po każdym skręcie. Pompa, maglownica? Na co stawiacie?
  22. audi mialem i na pewno jeszcze kiedys miec bede - teraz czas na dupowoz czyli volvo [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 11:02_________________________________________________chyba czas zamknac temat
  23. wg mnie wszystko jest w porzadku.. ale to moj pierwszy automat, nie potrafie powiedziec czy zmiana biegow odbywa sie książkowo. przy niskich obrotach zmiana biegow jest oczywiscie odczuwalna ale w żaden sposób nie jest uciążliwa. przy wyprzedzaniu na wyzszych obrotach szarpie troche mocniej ale to tez wg mnie nie jest uciazliwe czy niepokojace uczucie
  24. hej, zgodnie z polityka volvo moj samochod nie mial przez 160 tys km (11 lat) wymienianego oleju w skrzyni. Czytalem, ze jak po takim czasie zaleje sie swiezy olej to skrzynie szlag trafi . Forum volvo niestety jest marnym zrodlem informacji wiec pytam was - co radzicie, zmieniac czym predzej czy poprostu nie katowac i jezdzic? Automat podstawowy 4 biegowy, bez S, bez tiptronica.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.