Treść opublikowana przez ksiadz99
-
Problem z zarejestrowaniem mojego audi.
tacie nie ufasz
-
Problem ze sprzedajacym na allegro nie chce odebrac zwrotu
taki niestety mają regulamin, który akceptujemy korzystając z allegro.. możesz jeszcze zgłosić na policje a nie wiem czy też nie każą czekać aż allegro zakonczy swoje "dzialania" w tej sprawie
-
Problem ze sprzedajacym na allegro nie chce odebrac zwrotu
zglos na razie do allegro, wszystkie zakupy są ubezpieczone..
-
Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
na pewno nie przed wyborami
-
Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
hehe, a to dobre... ja czytałem, ze cala ta histeria zwiazana z podwyzka akcyzy na LPG to inicjatywa odgórna UE, a nie naszego rzadu. co wiecej - Polska, jak i wiele innych krajow czlonkowskich, jest stanowczo przeciwna takiemu rozwiazaniu, bo ta akcja z podwyzka akcyzy nie odnosi sie tylko do LPG, ale tez i wegla, a zeby cos takiego weszlo w zycie, to podobno musi byc zgoda wszystkich panstw czlonkowskich.. a do tego jeszcze daleka droga
-
Polecane instalacje LPG/CNG
stag 300 6 plus 5x hana 2000 zielone gurtner black volvo S80 2.0 T 163 KM Mogę śmiało polecić taki zestaw (łącznie z volvo :>). Zestaw dobrany z zapasem pod przyszłego chipa na ~190KM/300Nm.
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
kup 2.8, zaloz LPG i bedziesz szczesliwy bez turbin, pompowtrysków, dwumasów, EGRow, nieszczelnosci dolotu, niedogrzewania, klekotania i dymienia
-
Czy warto kupic tor CARRERA ??
zdalnie sterowane terenówy to jest bajer tez sie mozna scigac a do tego robic im hopy, zjazdy, mosty i co tylko sobie wymysla.. ja stawialbym na cos takiego. na carrerze jezdzilem i moim zdaniem nuda, zawsze wygrywa ten samochodzik, ktorego stwórcą byl bardziej kumaty i sumienny chinol
-
zaproszenie na jakiś tracker
jako że ostatnio padła i już prawdopodobnie nie wstanie strona HeavenSource, z ktora bylem od dawna zżyty i mialem elite-usera, bardzo proszę kogoś kto dysponuje lub bedzie dysponowal zaproszeniami na inne serwisy, aby podzielil sie ze mna. Moje staty z HS to 650gb/280gb UP/DOWN. Pozdrawiam
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
ale przeciez poliftowe S80 mialy xenony w zwyklych kloszach, soczewki tam na pewno nie bylo..
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
ale jak to w końcu jest z dokładaniem xenona - można czy nie można? Ja mam lampy z wycieraczkami i spryskiwaczami do HIDow musi byc soczewka czy zwkly przezroczysty klosz tez da rade?
-
kolor roweru - pomóżcie w wyborze
dzieki za opinie, w sklepie mialem przed soba oba, no i niebieski zrobil na mnie ogromne wrażenie poza tym mojej dziewczynie też bardzo przypadł do gustu więc taki wzialem temat do zamkniecia
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
cholera... a ja myslalem, ze ferrari mają silnik z tyłu czasy się zmieniaja
-
kolor roweru - pomóżcie w wyborze
o tym zupełnie nie pomyślałem.. słuszna uwaga
-
kolor roweru - pomóżcie w wyborze
Pomóżcie mi w wyborze koloru roweru, bo już naprawdę nie wiem na co się zdecydować chodzi o model CUBE AIM 2011 (co do modelu nie mam wątpliwości ), który wychodzi w dwóch wersjach kolorystycznych - linki poniżej. Czarnego widziałem i wygląda ok, ale bez szaleństw. We wtorek będę miał mozliwość zobaczyć ten drugi, a póki co wy się wypowiedzcie. 1# czarno-biały http://www.cube.eu/pl/hardtail/comp-series/aim-black-white/ 2# niebiesko-biały http://www.cube.eu/pl/hardtail/comp-series/aim-white-black-blue/ PS Dodam, że oba są w macie
-
Jaka wódka na wesele ?
ostatnio doszedłem do wniosku ze jak wodka to tylko zielona zubrowka i nic innego, ale chyba bedzie troche dziwnie wygladac na weselnym stole..
-
Ceny paliwa marzec 2026
nie ma na co czekac, trzeba LPG montowac..
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
u mnieprzez pierwszy tydzien po zastosowaniu waliło szpitalem, potem sklepem z wykładzinami a potem znowu standardowym smrodem z klimy.. w tym roku jade zeby fachowcy zrobili mi to tak jak trzeba
-
Mustang Bullitt
na drugim filmiku z Mustang Race, kolega z Włocławka w białym mustangu mogłby zakryć sobie rejestracje jak kreci te baczki na srodku skrzyzowania w bialy dzien :>
-
[B5 1Z] Wspomaganie pracuje skokowo
wspomaganie wraca jak chociaz nieznacznie podniesiesz obroty?
-
[INNE] Kierownica nie wraca po skręcie, układ wspomagania huczy
auto mam od miesiaca i za mojej kadencji nic sie z nim nie dzialo
-
[INNE] Kierownica nie wraca po skręcie, układ wspomagania huczy
Zaczęły się dziać dziwne rzeczy z moim wspomaganiem - kierownica po skręcie nie chce wracać do pozycji 0, właściwie to w ogóle nie chce wracać, gdybym nie odkręcał jej ręką to samochód kręciłby się w koło. Od czasu do czasu słychać krótkie huczenie jakby zaraz za kierownicą, ale dzisiaj doszło do tego jeszcze bardzo długie huczenie rozpoczynające się po każdym skręcie. Pompa, maglownica? Na co stawiacie?
-
[INNE] Automat w S80 - 160kkm i niezmieniany olej
audi mialem i na pewno jeszcze kiedys miec bede - teraz czas na dupowoz czyli volvo [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 11:02_________________________________________________chyba czas zamknac temat
-
[INNE] Automat w S80 - 160kkm i niezmieniany olej
wg mnie wszystko jest w porzadku.. ale to moj pierwszy automat, nie potrafie powiedziec czy zmiana biegow odbywa sie książkowo. przy niskich obrotach zmiana biegow jest oczywiscie odczuwalna ale w żaden sposób nie jest uciążliwa. przy wyprzedzaniu na wyzszych obrotach szarpie troche mocniej ale to tez wg mnie nie jest uciazliwe czy niepokojace uczucie
-
[INNE] Automat w S80 - 160kkm i niezmieniany olej
hej, zgodnie z polityka volvo moj samochod nie mial przez 160 tys km (11 lat) wymienianego oleju w skrzyni. Czytalem, ze jak po takim czasie zaleje sie swiezy olej to skrzynie szlag trafi . Forum volvo niestety jest marnym zrodlem informacji wiec pytam was - co radzicie, zmieniac czym predzej czy poprostu nie katowac i jezdzic? Automat podstawowy 4 biegowy, bez S, bez tiptronica.