Treść opublikowana przez sebek
-
Problem z elektryczną szybą
Dziala bez problemu... Bledow na kompie tez nie ma:/
-
Strefa motocyklistów
Ostatnio miałem niezbyt miłą przygodę, mianowicie mój wysłużony AGV GP Tech spadł mi na glebę z motocykla i niestety pękł... Szukam teraz czegoś fajnego tak do 2tys, co możecie polecić? zainteresował mnie Shoei XR1100
-
Problem z elektryczną szybą
Podłącze się pod temat, jednak problem mam nieco inny. Mianowicie nie mogę zakodować automatycznego podnoszenia i opuszczania szyby z przodu od pasażera. Po przyuczeniu, opuszcza się i podnosi automatycznie tylko raz i ponownie trzeba programować? W czym może być problem? Na kompie nie mam żadnych błędów
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
obejrzałem wczoraj, bardzo przyjemna lekka komedia. 7.5/10 daje
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Ogarne Wam to jutro bo zapomnialem dzisiaj:) ---------- Post dopisany 21-07-2014 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 21:24 ---------- Udało się pomierzyć i sprawdzić co i jak:) więc felgi jakie mam to 18 cali, profil opon 40. Z przodu mam od podłoża do nadkola 26.5 cm, z tyłu 25.5 cm. Co do zawieszenia to mam 1BA. a tutaj foto z boku: obok mnie pod biurem parkuje gość B8 z normalnymi sprężynami to gołym okiem widać sporą różnicę
- B8 TrOOOOp
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Udało się glebę ogarnąć 30 mm w dół Foty w pierwszym poście
-
B8 TrOOOOp
da sie w B8 jakos "zasymulowac" wlaczenie zaplonu inaczej niż przez wkladanie kluczyka? Mam problem z pewnymi zabezpieczeniami, ktore by ponownie aktywowac musze wlaczyc zaplon 5 razy w ciagu 5 sekund a przy uzyciu opcji jaka jest w b8 technicznie mi nie wychodzi by zrobic to tak szybko...
-
B8 TrOOOOp
czyli jak dokladnie? probowałem otworzyć i trzymac bez zwalniania przycisku, nastepnie to samo po podniesieniu. Pozniej opuszczalem na maksa, przytrzymywalem 10 sekund i to samo robilem po podniesieniu i dalej jest ten sam efekt:/
-
B8 TrOOOOp
Panowie, nie moge nadal zaprogramowac automatycznego podnoszenia i opuszczania szyb w drzwiach od pasazera. W pozostalycch jest ok. Zamykanie i otwieranie szyb z pilota dziala (dla wszystkich szyb). Po zaprogramowaniu udaje sie opuscic i podniesc raz automatycznie i trzeba programowac od nowa. Mialem wczesniej problem z otwieraniem centralnego zamka tylnych drzwi ale po wymianie zamka jest ok (nie dzialalo przez to otwieranie szyb z pilota).
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
+1 Wymienić łańcuch i cieszyć się jazda:) Ogarnia Rogal tfsi? Tak, robilem program u Rogala właśnie
-
B8 TrOOOOp
Daj znac jak uda Ci się z tematem uporać
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Znalazłem coś takiego, do quattro też będą ok? EIBACH PRO-KIT Sprężyny AUDI A4 8E B6 B7 Sedan (4321360147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- zgadza się ale MMI nieco w późniejszych planach;)
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Dzięki:) kolejne plany to gleba, tylko obawiam się czy jeśli zrobię 30 w dół to podjadę do garażu na -2? No i o ledach właśnie na tył myślałem;)
-
[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
Było A3 8L 1.8T 150 km => Honda Civic Sport 1.8 140 km => a teraz przdstawiam: Audi A4 B8 1.8T Quattro '09 Przebieg 105 000 grafitowy-metallic pakiet "premiere": klimatyzacja automatyczna, 3-strefowa podłokietnik czujnik zmierzchowy świateł czujnik deszczu ksenony plus ze światłami dziennymi led i układem zmywania autoalarm fabryczny lusterka zewnętrzne ogrzewane audi parking system tył elektryczna regulacja zasięgu reflektorów elektryczne otwarcie bagażnika elektrycznie regulowane lusterka zewn. W kolorze nadwozia z wbudowanymi diodowymi kierunkowskazami ogrzewane dysze spryskiwaczy reflektory przeciwmgielne audi hold assist - automatyczna blokada samochodu na wzniesieniu alufelgi r16 225/55 uchwyty do mocowania bagażu immobiliser elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu termometr aplikacje dekoracyjne micrometallic platin pakiet "schowek": uchwyt na napoje w podłokietniku siatki w oparciach siedzeń zamykane schowki pod siedzeniami zamykany schodek w desce rozdzielczej dzielona i składana tylna kanapa z podłokietnikiem i uchwytami na napoje ogrzewanie przednich siedzeń abs z ebv i esp kurtyny chroniące głowę z przodu i z tyłu poduszki boczne poduszki boczne w oparciu tylnej kanapy poduszki dla kierowcy i pasażera ekran 6,5 cala do obsługi systemu samochodu i radioodtwarzacza czytnik kart sd radioodtwarzacz "audi concert" *********************************** Mały letni update czerwiec 2014: Laleczka dostała nową pikowaną gałkę: Kierownicę z Multifunkcją: Doszło jeszcze takie małe coś : I nowy felunek: aaaa..i chlapaczy też już nie ma ale nie zrobiłem zdjęcia no i na koniec mała modyfikacja, ale cieszy najbardziej: wyszło 207 KM, 326 Nm Jeszcze tylko glebę zrobić.. ************************* update lipiec 2014 v1: Eibachy zamontowane - 30 mm do dołu update lipiec 2014 v2: Laleczka wróciła dziś ze SPA. MXNowicki dał jej drugą młodość update październik 2014: Brika dostała nowe hamulce 320 mm, klocki Ferodo, przewody w stalowym oplocie oraz płyn hamulcowy ATE TYP200
-
B8 TrOOOOp
Panowie, coś mi czasami trzeszczy przy z prawej strony spod maski kiedy kręcę kierownicą przy parkowaniu. nie występuję to za każdym razem, ale w ciągu ostatnich dwóch tygodni ze 3 razy się zdarzyło. Jakby coś ocierało może trochę..wspomaganie się kończy? czy bardziej szukać w innym kierunku?
-
Dobrzy chiptunerzy
Spalanie spadło mi o jakieś pół litra. Jeżdżę na 95 i na takim robiłem strojenie. A co do wrażeń to zdecydowanie pozytywne. Gratulacje - świetnie to podciągnął - napisz proszę trochę szczegółów (też się szykuję na tuning): jak wrażenia z jazdy, ile trwało "strojenie", na jakiej benzynie przyjechałeś na tuning, na jakiej teraz jeździsz, jak spalanie. Pozdrawiam i naprawdę gratuluje
-
Dobrzy chiptunerzy
Sądząc po opiniach o Witku to raczej mało prawdopodobne, ale w takim razie poczekajmy na opinie innych. Ja jestem laikiem w tych sprawach więc tak czy inaczej wynik mnie bardzo ucieszył
-
B8 TrOOOOp
teraz mam na szafie jakies 105 000. Pomiar na serii totalnej, ta grubsza czerwona kreska to wynik po zmianie programu, ciensza przed. Na poczatku wyszlo Witkowi 215 km ale skrecil troche dla bezpieczenstwa
-
B8 TrOOOOp
Chciałem sie pochwalić ile moje B8 160 km mialo w serii...
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja zrobiłem wczoraj w MRMotors, wyszło to tak: chyba niezly wynik jesli chodzi o serie? Dodam, że w dowodzie mam wersje 160 km I z czystym sumieniem polecam Witka!
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam problem z automatycznym podnoszeniem szyby od strony pasażera z przodu, a mianowicie nie podnosi się automatycznie i nie otwiera:) po zaprogramowaniu można otworzyć raz i raz zamknąć i trzeba "uczyć" od początku. Myślałem, że ma to związek z uszkodzonym zamkiem z tyłu, centralny nie otwierał jednych drzwi. Zamek wymieniłem, działa normalnie, nie ma błędów na kompie a nadal jest problem z szybą..
-
Dobrzy chiptunerzy
Rozumiem:) ale bardziej chodziło mi o to czy gra warta świeczki, tzn czy przyrost mocy jest na tyle znaczący że opłaca się przy każdym tankowaniu te kilka groszy do litra dorzucać
-
Dobrzy chiptunerzy
no to ładnie:) dzwoniłem do nich tydzień temu to z Q proponowali za 1500 ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 20:28 ---------- Udało się umówić na 25 czerwca do MRmotors, 1300 lub 1600 w zależności od rodzaju złącza u mnie. A tak przy okazji, jest sens i zasadności przerzucenia się na PB98 (można tak zestroić kompa przez co się nieco lepszy wynik uzyska)?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, po zmianie gałki zmiany biegów zaczęła mi trzeszczeć ta guma co jest na lewarku pod mieszkiem, jak temu zaradzić? Druga sprawa, dokupiłem ori obejmę na gałkę którą zakłada się od wewnątrz, fabrycznie jest zapięta więc założyłem ją na gałkę tak jak być powinna, wsunąłem gałkę na drążek ale obejma jest luźna, jak to zacisnąć lub co zrobiłem źle?